Свічі запалення

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Свічі запалення

Повідомлення AM »

Микола STARyy писав:Перевірте стробоскопом, чи не бігає мітка(нестабільний кут випередження) і як міняється кут від обертів і нагрузки(вакуум). А в карбюраторі - знос осі дросельної заслонки і прилягання площин.
Потім дуже бажано відрегулювати СО на газоаналізаторі, але не по мінімуму, а по максимально допустимому, бо теперішні бензини етилюють залізовмісними присадками, сполуки заліза відкладаються на ізоляторі і іскра б"є не на електродах, а всередині свічки, особливо при збідненій суміші. Хто хоче переконатись, візьміть латунну дротяну щітку, почистьте свічу і побачите, що ізолятор виглядає "залізним". Я експериментував на Лансер ІХ і Астра 2007р, машини були на гарантії, так що мотори справні, а свічки ходили по 2-5 тис. Двигуни були малого об"єму і відрегульовані на мінімальний розхід, тобто сильно нагружені.
А де знаходиться газоаналізатор?
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

Знаю одного з цим газоаналізатором. Так от , замісь того шоб промити , продути він давай на той прибор, і каже, там повіря з колектора смокче. Начав крутити вінти та так шо бензин їла як уаз. Поки сам не заліз в карб , тож відремонтував.
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Свічі запалення

Повідомлення Микола STARyy »

Газоаналізатор в майстра. Перед регулюванням треба усунути ті несправності про які я вже писав, (вісь заслонки і площини) Якраз там і смокче. Щоб перевірити треба курцЯ і кусок шланга. Вставте шланг в штуцер вакуума і хай дує димом. Якщо смокче, буде видно.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

То хто які свічі ставить на ниву жигуль?
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Свічі запалення

Повідомлення nick2121 »

Muxajlo писав:То хто які свічі ставить на ниву жигуль?
NGK (номер з голови вилетів)
Хотів би Denso з ірідієвим електродом... наразі не знайшов.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Свічі запалення

Повідомлення K2 »

лол
в мене на ланцері стояли рідні з іридієвим наконечником. нжк. здохли на 15-20тис. поставив прості нжк і вже 70тис і тьфу-тьфу. різниця в ціні, доречі була в 10раз. вроді 25 і 250грн за свічку. правда давно це було.
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

Нжк і я маю, та пройшли вони фігню, дав за них 80гр. Доки були з нуля мотор робив рівно, а тепер нерівномірно. Корочи, де їх брав і по скільки за коробку давав. Доречі, на електронне запалення йде ном 2, а на звич зап ном 4. Ном 2 мают резистор . Да кстаті, nісk2121 я чув що твоя нива отримала силові бамфера , такщо фотки в студію :)
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: Свічі запалення

Повідомлення Oleg »

зі свічками NGK я зустрічався коли мав Forda це рідчайше гі...... до першого переливу або замочування вони ще працюють а далі через раз треба шукати щось краще навіть наші або російські вони і дешевше і ліпше працюють.
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Свічі запалення

Повідомлення nick2121 »

Muxajlo писав:Нжк і я маю, та пройшли вони фігню, дав за них 80гр. Доки були з нуля мотор робив рівно, а тепер нерівномірно
Тут питання скільки вони пройшли. Та може і не свічки винні - високовольтні дроти міняти раз в 3 роки треба.
Ну а де брав то така справа... лотерея... перший раз брав на Зеленій - досить скоро померли (правда, з двигуном тоді було ще не до кінця відрегульовано). А другий раз у автомагазині на Грюндвальдскій... то вони вже 5 тис км пройшли і все ОК. Ну і запасний комплект завжди зі мною. Ціна десь в районі 80 грн і була.
Muxajlo писав:Доречі, на електронне запалення йде ном 2, а на звич зап ном 4
Здається, саме так.
Muxajlo писав:Ном 2 мают резистор
Сумніваюсь. Електронне запалення (катушка 2108) дає сильнішу іскру, так що там зазор більший. Та й опір у високовольтному тракті потрібен не для нормальної роботи запалення, а для гасіння радіоперешкод у ефір.
Muxajlo писав:Да кстаті, nісk2121 я чув що твоя нива отримала силові бамфера , такщо фотки в студію :)
Ну то перебільшення... передній отримала (разом з лебідкою), задній втратила :lol: Скоро буде друга ітерація побудови, тоді будуть фото.
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

Зрозуміло. Буду брати 17ДВ10 спробую
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Свічі запалення

Повідомлення Микола STARyy »

Попробуйте поставити трамплер від другої машини. Датчик хола любить розмагнітитись. Перевіряється тільки опосередковано - осцилорафом по напрузі вторинної обмотки. Масу комутатора найкраще вивести прямо на генератор.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

Купив А17ДВ10 покишо все добре, вихлоп рівний.
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

Повернувся до старих нжк, а17дв10 хватило не надовго, повне ге. нжк своє відходили, але працює все рівно. Підскажіть якись нормальні свічі в нормальному магазині? Хелп
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

Велике спасибі за пораду. Тільки мені цікаво , нагіщо людині нива , коли у нього ще є ландровер? Не прийміть за образу. Ну пузотьорка і нива, а ландровер!
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

Яб обрав англійця
Відповісти