Яку з потриманих Нив вибрати

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Яку з потриманих вибрати

Повідомлення konkord »

pipedream писав: Підкажіть ще будь ласка.
При купівлі старої на що звернути увагу(мається на увазі, які деталі глобально дорогі)?
окрім кузова який має бути не гнилий(звісно при старій машині це буде наврядчи, тим не менше більш менш не гнилий можна досить безболісно підварити?)
Дуже классно відгукнувся на цю тему miwaniva » 05 березня 2010, 16:47
Можу лише добавити : НИВКА не МЕРС, БМВ, чи ВОЛЬВО! Поняття " глобально дорогі запчастини" для неї як і в принципі для любого жигуля тих
років, абсолютно не стосується. Тут більше підходить слово " відносно дорогі"
По поводу безболісної підварки кузова - все залежить від кількості дир, в яких місцях вони будуть знайдені, і професіності зварювальника. 8-)
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Яку з потриманих вибрати

Повідомлення Мuxajil »

поняття дорогі деталі. в нові і старі нивці одинакові деталі і агрегати, різниця в якості роботи на заводі. як я казав, раньше краще робили. а нашо дивитись стосовно агрегатів на старі машині, мотор, РК, КПП, редуктора, привода передні також зараз в ціні. а кузово в старі понятно шо підгниває, виходить, шо в старих кращі агрегати, а кузов гниє, а в новіших навпаки. хоча думаю, що кузов теперішний ох і не доживе до того віку що моя нива дожила.
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Яку з потриманих вибрати

Повідомлення Микола STARyy »

Досвід каже: машина звикає до стилю їзди . Не раз продавав( купував) машини в чудовому стані. Негайно починали"сипатись".Перебирав під нового господаря - все ОК. Хочете,смійтесь.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Яку з потриманих вибрати

Повідомлення AM »

іллі4 писав:видел машину "на васні очі"...
+1 к даной ниве.... имхо
+1

Всіх під однеправило не підженеш. Ця нивка виглядає дуже акуратно, їхала без проблем, та і відношення власника доволі помірковане без крайностей (під машину само собою не лазив). Ну але вирішувати тільки тобі
pipedream
Повідомлень: 25
З нами з: 05 березня 2010, 09:56

Re: Яку з потриманих вибрати

Повідомлення pipedream »

та я б з задоволенням, але потрібної сумми грошей одразу нема. том буду думати над дешевшим варіантом,і вже її напевно потрошки під себе готувати.
Kompas
Повідомлень: 191
З нами з: 15 листопада 2009, 20:25
Авто: Недопривідні ТЗ
Звідки: Тернопільський штурман

Re: Яку з потриманих вибрати

Повідомлення Kompas »

Моє ІМХО, нюансів стільки, що поки не буде реального обєкта обговорення - розмова ні про що.
Відповісти