поможіть по таврії

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
андрій
Повідомлень: 27
З нами з: 13 листопада 2008, 17:25
Авто: таврія :( хоч є газон 69а
Звідки: львів
Контактна інформація:

поможіть по таврії

Повідомлення андрій »

заїхав в гараж, заглушив, надругий день незаводиться, непоняв перше, пробував з толкача- ніфіга, зняв дріт шо з катужки на трамбльор йде і крутнув стартером- іскра є, розібрав карбюратор-добре продув його і закрутив - завелась, але барахлив холостий хід, а і запах трохи якийсь дивний був, ніби якась пласмаса горити, добре прогазував, вроді виставив холостий, наче все добре, ше троха покатався і поставив в гараж, на другий день апять та сама історія, я давай знов прочищати карбюратор, хоча чистити вже небуло шо вродь все гуд, скрутив - незаводиться, зняв шланг з бензонасоса і залив іншу бензину в пляшку, а і доречі шприцом прямо в карбюратор - попавхкало і все, ніфіга, мені просто плакати хочится шож робити???
В иномарках ставлят подушки безопасности, а в наших иконки.
Granader
Повідомлень: 541
З нами з: 06 грудня 2007, 11:17
Ім'я: Ігор
Авто: таврон і буханка
Звідки: Львів-Ковирі

Re: поможіть по таврії

Повідомлення Granader »

Подивись чи добре качає бензонасос,в мене колись якась зараза попала під клапан в насосі,плюс може бути щось з голкою...ще подивись чи фільтер тонкої очистки незабитий...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: поможіть по таврії

Повідомлення автобат »

Ще одне
Не пам ятаю точно причину, але вона може критись в неісправності катушки або конденсатора. Тоді іскра є, але заслаба для пуску і роботи двигуна.
Вибачайте, якщо не правий.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: поможіть по таврії

Повідомлення Микола STARyy »

Масу на комутатор подивись. А конденсатора там нема ;)
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: поможіть по таврії

Повідомлення Мuxajil »

втикни инший комутатор для проби, перевириш шоб впевнитись. и кут запалення, та чи не коротят дроти датчика хола, поганий контакт окислення в замку запалення.
Аватар користувача
андрій
Повідомлень: 27
З нами з: 13 листопада 2008, 17:25
Авто: таврія :( хоч є газон 69а
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: поможіть по таврії

Повідомлення андрій »

іскра точно добра бо аж мене током файно вгамселило :P а от нарахунок іншого попробую, дякую за пораду,шо з того вийде потім напишу
В иномарках ставлят подушки безопасности, а в наших иконки.
Аватар користувача
андрій
Повідомлень: 27
З нами з: 13 листопада 2008, 17:25
Авто: таврія :( хоч є газон 69а
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: поможіть по таврії

Повідомлення андрій »

думаю буде цікаво тому відписую шо з того всього вийшло:
знайшов я хорошого моториста, який трохи покопавшись в моєму тавреку визначив наступне:
1) коли я продував карбюратор то непомітив і загубив таку маленьку ризиночку на носику, чи то чайничку(хто як називає) шо через нього відбувається вприск палива
2) голка чи то "ігла"в карбюраторі зносилась і невиконувала свого призначення
3) вмене шей барахлила свічка
Наслідки:
машина нетошо незаводилась, навіть "непувхкала" при буксіруванні, в картері разом з маслом було купа бензину, і я посадив собі акумулятор:)))
Але якто кажуть світ не без добрих людей: новий рем комплект карбюратора, чайничок, нові свічки, масло, та троха матюкань збоку мого рятівника і вуаля ласточка нетошо поїхала а просто полетіла:) він ше трішки шось там викруткою покулупався, бо на моє запитання якто ви регулюєте карбюратор відповідь була "секрет фірми":) і реально машина почала їхати крашче, ше подивлюсь скільки бензину буде споживати, бо до того було дуже мало, через шо я був дуже щасливий:)))
тож може вкогось буде схожа ситуація і це комусь допоможе, а і ше одне: дуже всім дякую!!! хто намагався допомогти! буду мільйонером я вас незабуду:)))))
В иномарках ставлят подушки безопасности, а в наших иконки.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: поможіть по таврії

Повідомлення Мuxajil »

а бензин в картері як опинився? втебе щей бензонасос полетів?
Аватар користувача
андрій
Повідомлень: 27
З нами з: 13 листопада 2008, 17:25
Авто: таврія :( хоч є газон 69а
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: поможіть по таврії

Повідомлення андрій »

та ні дивились- мембрани нормальні, той майстер пояснював шо то через ту іглу, короче я його прослухав, бо був дуже радий шо машина їде:)
В иномарках ставлят подушки безопасности, а в наших иконки.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: поможіть по таврії

Повідомлення Мuxajil »

ну ладно хай ігла. значить ти крутиш стартерем, незаводиться, якоби ігла дає забагато бензини котра прямо лиється в циліндри. дальше звітамти єдиний спосіб потрапити в картер тоє кольца поршень. але ти як стартером крутиш, то клапана то відкриваються то закриваються видповидно бензин вприскується и ТАКСАМО ВИЛИТАЄ БО ТИСК ЗЖАТІЯ ТО АЖ ДО 12 АТМ.
то тепер шераз подумай яким чином там опинився бензин.
Аватар користувача
андрій
Повідомлень: 27
З нами з: 13 листопада 2008, 17:25
Авто: таврія :( хоч є газон 69а
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: поможіть по таврії

Повідомлення андрій »

взагаліто я не моторист, і цим ніколи не вихвалявся, шарю в машині так загально, дешо сам можу підкрутити, як той майстер мені пояснив, так я і намагався описати шо то сталось, може хтось і краще шарить... головне шо машина їде:) але я недокінця зрозумів шо ти тим хочеш сказати????
В иномарках ставлят подушки безопасности, а в наших иконки.
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: поможіть по таврії

Повідомлення Shurik »

то тепер шераз подумай яким чином там опинився бензин.
Нормально всьо.
При переливі в циліндри починає попадати рідкий бензин. В холодному двигуні він не випаровується і частково стікає в піддон по стінках циліндрів. Якщо довго маслати то можна дуже багато бензини в масло загнати. Я раз так 2 літри загнав. В принципі він випаровується, але варта б масло поміняти - не добре на розрідженому їздити.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
андрій
Повідомлень: 27
З нами з: 13 листопада 2008, 17:25
Авто: таврія :( хоч є газон 69а
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: поможіть по таврії

Повідомлення андрій »

дякую за підтримку:) масло ми зразу тамже поміняли, і свічки заодно, бо майстер казав шо троха барахлять
В иномарках ставлят подушки безопасности, а в наших иконки.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: поможіть по таврії

Повідомлення Мuxajil »

слухай андрій, ми готові разом розвязати проблему бензин в картері, тимсаме якшо тебе цікавить ця тема, ти чогось навчишся для себе. то шо я тобі писав вище прочитай шераз, і видпиши чи при тих умовах міг би бензин потрапити в картер. мені он корений сальник потік, так як я знаю все про те як його замінити але неможу бо холодо а гаража нема, доведеться дати заробити майстрові, добре шо знайшов, бо ниви ніхто не хоче брати, а він мав ниву.
Відповісти