Передний силовий бампер

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Передний силовий бампер

Повідомлення Мuxajil »

ось поїздив по лісах, і зрозумів, що треба робити силові бампера. одразу під лебідку і кингурятником. і пороги також, щоб було функціонально, а не для понтів, і не з надмірною масою. маю все необхідне по роботі з металом, зварка, куча інструменту, досвід в роботі, часто полюбляю помудрувати з металом в гаражі, і біля своєї нивки. хлопці, ви як майстри з досвідом в цьому ділі, хто допоможе з малюнками, кресленнями? буду дуже вдячний.
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: передний силовий бампер.

Повідомлення umka »

Ты бы еще чертежи истрибителя попросил.
Люди на этом деньги зарабатывают ;)
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: передний силовий бампер.

Повідомлення Мuxajil »

діма, раз вони заробляют , то думаю ті люди читали цю тему, щось ніхто не сказав, приїдь, подивимся, що можна зробити. хоть би домовились, можиб мені і ціна їх підійшлаб. взагалі сам би зайнявся, та зараз нема часу. роботи багато. хочу добавити, що, на київському форумі мені такого ніхто не говорив, мол гроші, не скажим нічого, а навпаки, там мають і креслення, і фото. правда на ниву не знайшлось, нажаль. але початок є звідки взяти.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: передний силовий бампер.

Повідомлення Мuxajil »

бізнес на доводці позашляховика, це добре діло, не спорю, кожен крутиться як може. але ті хто найбільше в ці темі офроуда зацікавлений мають дружити і розширювати клуб, допомагати знаннями, вчити інших цій справі. хочу арки обрізати, але потім не знаю як підкрильник втулити, думаю в свіна знають, або вони з бляхи роблять і закривають дири під крилом. обшим я стремлюсь до чогось не стою на місті.
Granader
Повідомлень: 541
З нами з: 06 грудня 2007, 11:17
Ім'я: Ігор
Авто: таврон і буханка
Звідки: Львів-Ковирі

Re: передний силовий бампер.

Повідомлення Granader »

Міша,зайди сюди(http://www.niva4x4.ru/index.php) думаю знайдеш всі відповіді на свої запитання.Колись тут сам неодну ніч просидів...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: передний силовий бампер.

Повідомлення Мuxajil »

Ігор, дякую? я там вже перелазив все шо в тому сайті є. суть в тому, що хочеться почути наших людей. на нашому форумі такі теми як зовнішний тюнінг чогось не активно розвивається. думаю річ в тім, що це в львові переросло в бізнес. ну пишуть там поверхнево, приварив то, взяв колеса там і такі, покатухи, а решта купі продам, бараховка якась, нівасервіс став свиносервіс, хтось писав жартома. корочи, все бізнес, гроші, а солідарність на остаток.
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: передний силовий бампер.

Повідомлення Romi2121 »

Ну, раз так зайшла мова, то вже не полінюся розповісти про свій досвід.
Я прихильник того, щоб чим менше обвішувати машину. Чому? Тому, що основний козир ніви, це її вага та габарити.
Зробивши силовий бампер зпереду, автоматично нарушається навантаження на передні і задні осі. В ніви в стандарті вони практично однакові. А це дуже важливо. По-друге, зменшується кут вїзду. Теж важлива річ.
Що я зробив. Зняв штатний бампер зпереду, і поставив дугу від террано І. Підійшла, в самий раз. Дизайн став гарн7ішим, і ефективна, і що не мало важно, не важка.
Як її прикріпив. Значить повністю вирубав із середини лонжеронів штатне кріплення бамперів, і до самої балки вмонтував зварений з двох угольників профіль. По формі повністю повторюють форму лонжерона. Укріпив їх 3-ма болтами до лонжеронів. Лонжерон з боку коліс теж обварив, оскільки та частина лонжерону само слабша.
Спереду ці два торчащих профіля з"єднав теж двома угольниками, а зверху поставив платформу під лебідку.
Повір, більше нічого не потрібно. Дана конструкція була випробувана в самих різноманітних умовах, і я нею дуже задоволений. Всі роботи робив самостійно. Чужими руками тільки грань гребсти. Повір, ніхто тобі так не зробить, як ти сам собі. А по-друге, якщо ти це зробив сам, то полагодити зможеш без жодних проблем.
Задній бампер залишив практично в стандарті. За вийнятком вмонтованого П образного профілю. Нижня частина бамперу якраз операється на цей профіль. Використання реєчного домкрату ніяк не відображається на зовнішньому вигляді бамперу.
На рах. різання арок. Передні підкрильники поставив стандартні, без жодних підрізань. Одне, що передня частина фартуха залишилася відкритою. Для робіт використовував тех. фен.
Задні підкрильники получилися в мене різані, планую переробляти.
Ось коротко про свій досвід. Якщо щось незрозуміло, питай.
Свого часу теж незнав, питав. Добрі люди помагали , навіть в деяких випадках безкоштовно (робота).
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: передний силовий бампер.

Повідомлення Мuxajil »

дуже дякую тобі Romi2121, за розказаний свій досвід в переробках. але залишається ще один няанс. як захищаєш ти фари і решітку з радіатором? якшо ти нічого важкого не віраєш. але на фари і рад. можна і з лекшоі труби зварити. на рос. сайті, я вичитав цікаві статті за рекомендаціями гренадера. що , вони роблять бампер з алюмінівого швелера міцніший за рідний. алюминій компенсує вагу кенгуріна. а також кріпл. підсилені. і ще. як дивиться на це ДАІ?
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: передний силовий бампер.

Повідомлення Romi2121 »

На кенгуринові в мене стоять метілаві сіточки. Вони дійсно захищають фари. На закритті осіннього сезону, я їх добряче поюзав. Що стосується радіатору, то половина прикрита лебідкою. Якщо чесно, я задумовувався над встановленням захисної сітки за пластмасовою решіткою.
А нівою дерева валити глупо - на ній я протискаюся між ними))).
А ДАЙ...... Пару раз пробували ціплятиця, що мов переобладнана машина, номер на капоті....
Стараюся вести розмову в дружній формі, щоб поставилися з розумінням.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: передний силовий бампер.

Повідомлення Мuxajil »

ну це з ДАІ ми усі стараємся не агресувати, навіть і без переробок. але факт, заком залишається написаним на папері і нікуда не дітись, хіба дозвола діставати. ось, так шо даішник спокійно має право вилучити тз в звязку з нелегальними переробками, що НЕСУТЬ ЗАГРОЗУ ДЛЯ ІНШИХ УЧАСНИКІВ РУХУ. хіба що спокійно арки мож мати обр. і колесика. я так дивлюсь , що можна лишити станд. бампер, тільки усилити, прив. каркас на лебід. дороб кенг. для захисту.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: передний силовий бампер.

Повідомлення climber »

Товариство, мені потрібно обвішати авто (захисти, рокслайдери, бампери, може ще пару цяцьок). Я розглядаю два варіанти: або ARB по колу, або домашній аналог. ARB я знаю де накупити і поставити, і це не Україна і ціна відповідна. Якщо розглядати домашні аналоги, то прохання поділитися координатами людей з якими можна мати справу.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: передний силовий бампер.

Повідомлення автобат »

Ох... виникаэ це питання кожних пару мысяців... 067 673 7859. Тарас Верта. Грамотно, якісно, з врахуванням побажань, достенпно по ціні. Бажаю досягнути бажаного, а завтра марш на тріал дивитись, знайомитись з народом і з Тараскою заодним. Мені прошу привезти півлитрову какаколу за видачу секрету. И шоб без жидівсьтва...і ще б хуч крихітний снігірс :roll:
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Відповісти