Повернути Мушкетера на форум

Пропозиції щодо покращення сайту та форуму, помилки в роботі
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам

Повернути Мушкетера на форум

Повернути негайно
10
45%
Повернути, вказавши на помилкову позицію щодо 23.02.15
7
32%
Бан 3 дні
0
Немає голосів
Бан 30 днів
1
5%
Пішов він в дупу
4
18%
Хай АМ іде в дупу і не створює дурних тем
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 22

Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення AM »

Пропоную повернути Мушкетера на форум (зняти бан за тему про 23 фєвраля). 23 фєвраля саме в цьому році не відзначаю. Але думаю місячний бан за таку тему - покарання занадто суворе.

Питання друге - ймовірно є резон повернутись до встановлення правил поведінки на форумі і правил впливу на учасників. Попереднє обговорення було тут і Мушкетер навіть пропонував тоді якийсь взірець. http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic. ... %BC#p54647
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення MOTOR »

Я хочу вибрати два варіанта, поправте...
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення TANKist »

І я теж би за два пункти проголосував
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення Viton »

А хто взагалі прийняв таке рішення ? Це що - чийсь ВЛАСНИЙ форум ??? !!!
Одноосібно чи як ?

Я теж нікого не вітав (ситуація в країні не та), але мій батько (як і багато інших рідних і не лише моїх) служив в Радянській Армії і захищав на той момент свою Державу !!!

В нас з вами не дитячий садок і не власна пісочниця !!!

Х...ЙНЯ якась з тим баном, хлопці.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення Volodymyr »

Я прийняв. Було попередження. Проігнороване. Це була провокація з боку Мушкетера, причому не перша провокація. І зроблено це було не з метою вказаною в темі, а власне з метою провокації.

І не треба робити з нього жертву. ми всі прекрасно знаємо що це за людина і як він себе часом поводить.
Про жалі до радянської армії запитайтесь в тих хто в ній служив і зараз на фронті, вони вам пояснять що таке справжні цінності.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення Volodymyr »

Повернути, вказавши на помилкову позицію щодо 23.02.15
Про недоречність цього повідомлення було вказано ще ДО 23 го, була навіть перепалка, з видаленням моїх некоректних постів і т.п. Ніби всі висновки зробили. Але факт провокації був.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 365
З нами з: 15 вересня 2010, 20:51
Ім'я: Андрій
Авто: 469, Соренто
Звідки: м. Львів

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення Andre »

Je suis myshketer :(
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення Viton »

Volodymyr писав:Я прийняв.
Це якось закруто, як на одну людину ! В нас форум не належить одній людині !
Колеги, я вже писав - в нас з вами не дитячий садок і не власна пісочниця !!!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення Volodymyr »

Але в нас є певні ролі на форумі. А не пряма демократія. Круто- не круто. Була провокація. Навіщо? Показати що ти можеш гадити по при те що просили цього не робити?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення автобат »

О, яка тут жара. Теж хочу брякнути.
Про 23 лютого.
Згідний,зараз ми всі злі і люто ненавидимо Росію. Так, але і тут не можна валити все в одну купу. Там теж далеко не всі, а я б сказав -велика більшість людей адекватні, не взираючи на путинську пропоганду. Люди співчувають і вболівають. Тут у нас воюють або виблюдки без сорому і совісті,або заблудші, яких це не виправдовує. Ми можемо ненавидити їх, ми ненавидимо керівницьтво російської держави, але не можна це робити в сліпу. Чесно кажучи, у мене у самого рука не піднялась випити в цей день святкову чарку. Але, не можна до цього дня відноситись ворожнечо. Моє покоління, наши діди і батьки вважали цей день днем захісника, днем МУЖИКА. Ми не маємо права забувати їх, інакше через 30 років наші онуки теж можуть сказати: наші діди були дебіли, що воювали, що були військовими. Поміняють знову дату і склянуть тих, хто святкував день захісника 6 грудня. Вот поздихаемо ми, тоді це питання вмре само собою разом з нами. Ну не повинна людська пам'ять і повага вмирати під ногами одного гномоподібного тирана. Так, воюють люди,гинуть. Вони зараз взагалі злі і ми злі. На душі повний депресняк і в голові дикий сумбур. Але цей день , він не путіна, він не день ватників -це день тих війскових, які служили в други часи і на тепер вже в другій державі, але ці люди ще живі і ми не за ватників - ми за Україну. Для чого зараз ми тут гриземось? Давайте любити нашу країну, поважати один одного. Для мене, напарикла, образлива пропозіція не те що ігнорувати цей день,а робити противниками тих, хто його вважає якімось своїм, чі як там.
Про Мушкетера.
Дивна людина. Неймовірно хороші його якості якоюсь бісовою силою перекреслюються інколи хамскими виходками, безрозсудною впертістю і абсолютною невдячністю. Я думаю, що не я один так вважаю. Колись хочеться його притиснути до себе і сказати, який він класний, але він може тут же зробити так, що ти ледве стримуєш себе, щоб не заліпити в вухо. Ну на те він у нас і є Мушкетер. Безумство і відвага керують його життевим кредо,е підлість і безвідповідальність але н Чесно кажучи, не знаю, чи варта банити уважаемого Андрея, але щось з ним робити треба. Пропозицій, як це зробити не маю.
Можливо висловився сумбурно, але як зміг. Вибачейте.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення Volodymyr »

Ок. Прекрасно. Хтіли - маєте.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення myshketer »

Я тут. Спасибо.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення s.pal »

автобат писав:О, яка тут жара. Теж хочу брякнути.
Про 23 лютого.
Згідний,зараз ми всі злі і люто ненавидимо Росію. Так, але і тут не можна валити все в одну купу. Там теж далеко не всі, а я б сказав -велика більшість людей адекватні, не взираючи на путинську пропоганду. Люди співчувають і вболівають. Тут у нас воюють або виблюдки без сорому і совісті,або заблудші, яких це не виправдовує. Ми можемо ненавидити їх, ми ненавидимо керівницьтво російської держави, але не можна це робити в сліпу. Чесно кажучи, у мене у самого рука не піднялась випити в цей день святкову чарку. Але, не можна до цього дня відноситись ворожнечо. Моє покоління, наши діди і батьки вважали цей день днем захісника, днем МУЖИКА. Ми не маємо права забувати їх, інакше через 30 років наші онуки теж можуть сказати: наші діди були дебіли, що воювали, що були військовими. Поміняють знову дату і склянуть тих, хто святкував день захісника 6 грудня. Вот поздихаемо ми, тоді це питання вмре само собою разом з нами. Ну не повинна людська пам'ять і повага вмирати під ногами одного гномоподібного тирана. Так, воюють люди,гинуть. Вони зараз взагалі злі і ми злі. На душі повний депресняк і в голові дикий сумбур. Але цей день , він не путіна, він не день ватників -це день тих війскових, які служили в други часи і на тепер вже в другій державі, але ці люди ще живі і ми не за ватників - ми за Україну. Для чого зараз ми тут гриземось? Давайте любити нашу країну, поважати один одного. Для мене, напарикла, образлива пропозіція не те що ігнорувати цей день,а робити противниками тих, хто його вважає якімось своїм, чі як там.
Сергійко, як завжди геніально!!!
Дуже доступно і по чоловічі!
Додати нічого.
Я тя кохам.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення s.pal »

автобат писав:О, яка тут жара. Теж хочу брякнути.

Про Мушкетера.
Дивна людина. Неймовірно хороші його якості якоюсь бісовою силою перекреслюються інколи хамскими виходками, безрозсудною впертістю і абсолютною невдячністю. Я думаю, що не я один так вважаю. Колись хочеться його притиснути до себе і сказати, який він класний, але він може тут же зробити так, що ти ледве стримуєш себе, щоб не заліпити в вухо. Ну на те він у нас і є Мушкетер. Безумство і відвага керують його життевим кредо,е підлість і безвідповідальність але н Чесно кажучи, не знаю, чи варта банити уважаемого Андрея, але щось з ним робити треба. Пропозицій, як це зробити не маю.
Можливо висловився сумбурно, але як зміг. Вибачейте.

І знов нема чого добавити +
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Повернути Мушкетера на форум

Повідомлення krust »

Я хоч не давно з вами, але вот після того всього срачу на форумі, побачив тепер шо Володимир тобто Володя якого я знаю, таким самим кольорим як я, має нік. Не знаю шо сталось. Але за Андрія можу сказати так само, як і за Володю, був з цими людьми, в різних поїздках, і з ніким не складалось ніяких конфліктних ситуацій чи ще чогось.
З позиції Андія можу зрозуміти, так 23 ше мій покійний тато святкував, але зараз я не служив в тій армії, і не думаю шо Андрій теж служив там(2015-25=35, 35+18=52, не думаю шо тобі стіко років, але якшо і так то ти файно виглядаєш :) ). З позиції Володі, я розумію на всі сто відсотків, що до його позиції на рахунок цього становища до війни в нашій КРАЇНІ. Чому і шо там хто за "1 етап"(тобто тему) хто там срався, мені пофіг. Я тих всіх нюансів не знаю і не хочу знати, я знаю тих людей.
Вибачте якщо не знаю шось там і просто не в "тему" то написав.
Відповісти