Оно нам нада?

Пропозиції щодо покращення сайту та форуму, помилки в роботі
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Оно нам нада?

Повідомлення Volodymyr »

Як на мене для початку головне не світити роботам і кравлерам. А там буде видно. Бо виходить такій собі закрити клуб. Я все ж не проти якщо мені подзвонить незнайома людина і попросить допомоги. Але чи це нормально коли такий дзвінок в 4 ранку в ніч на понеділок... Тут кожен сам робить висновок. Давайте для початку запустимо це в відкритій формі + якісь зведені правила як тим користуватись.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Оно нам нада?

Повідомлення автобат »

Volodymyr писав:Як на мене для початку головне не світити роботам і кравлерам. А там буде видно. Бо виходить такій собі закрити клуб. Я все ж не проти якщо мені подзвонить незнайома людина і попросить допомоги. Але чи це нормально коли такий дзвінок в 4 ранку в ніч на понеділок... Тут кожен сам робить висновок. Давайте для початку запустимо це в відкритій формі + якісь зведені правила як тим користуватись.
Ну, тіпа да. Якщо мені дзвонити після 9 вечора, я можу і обгавкати і послати на 3 букви, але я встану іпопрусь абсолютно беззлобно, бо тре моя допомога, а мені це приємно. Так що мені можна дзвонити в любий час, якщо є в цьому необхідність.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Оно нам нада?

Повідомлення pooh »

А я, все ж таки за те, щоб йшла смска на номера телефонів усім. Скажу для чого. Якщо хтось засів, зламався, і т.д. :) , скажемо в районі Сколе, а хтось тим часом на лижах, на грибах, на шашликах, і т.д. :) десь в Славську. Так чому б не приїхати і не надати посильну допомогу, якщо між машинами не 100км., а 20.
Я про те, якщо гарний сонячний вихідний день, мало хто сидить на форумі і читає повідомлення. Більшість виїзних машин по різних точках навколо міста. Так, що я за СМС обома руками. А як то зробити, то вже не знаю ;) . Але бачу, що хлопці в нас головаті, справляться. :) Номер телефону в мене не змінний уже років 8-10. Так що я на зв'язку.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Оно нам нада?

Повідомлення Volodymyr »

Слушна ідея. Хоч і потребуватиме грошей на смски. Думаю клуб долучиться.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Оно нам нада?

Повідомлення pooh »

Volodymyr писав:Слушна ідея. Хоч і потребуватиме грошей на смски. Думаю клуб долучиться.
Якщо шо, я в долі. :)
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Оно нам нада?

Повідомлення Volodymyr »

То sp_grind: Маю варіант як спростити твою систему. Ловиш смс і кидаєш її + номер з якого прийшло(JSON) на сервер. Далі сервер сам все зробить І при потребі розішле всі смс по списку. Ще уточню чи є таки сервіси як віртуальні номери що б отримувати таки смс і тоді можна без смартфона це все зробити.

Наша cms вміє працювати з цим сервісом http://alphasms.ua/ пакетна розсилка там дешевша і простіша ніж через оператора. До-речі слушна ідея поговорити з оператором зв'язку за це. Ідея хороша у всіх розуміннях.

Можна навіть 2 номера. Для всіх і для тих хто в списку.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Оно нам нада?

Повідомлення sp_grind »

2Volodymyr: Ну звучит как достойное развитие идеи =)
Volodymyr писав:Ловиш смс і кидаєш її + номер з якого прийшло(JSON) на сервер.
Это будет специальный POST-request?
ПС: сейчас разбираюсь как оформить пост-реквест, чтоб опубликовать месседж на сайте. Даже поднял локально пхпбб для тестов=) В реквест нужно передавать несколько параметров, н-р, form_token_id и ещё несколько интересных значений:

Код: Виділити все

data= {
    'subject': 'foobar',
    'addbbcode20': '100',
    'helpbox': 'Close all open bbCode tags',
    'message': '[b]author[/b]: sp_grind\n[b]message[/b]: Застрял нах',
    'lastclick': lastclick,
    'creation_time': creation_time,
    'attach_sig': 'on',
    'form_token': form_token_id,
    'mode': 'reply',
    'post': 'Submit',
    'topic_cur_post_id': topic_cur_post_id
        }
Короче немного не по-людски, но вчера уже смог запостить месседж; ещё надо немного допилить.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Оно нам нада?

Повідомлення автобат »

Главное потом не забыть проделать тест. Шоб все как-то продуплились что это такое и как им пользоваться. Я не один древний на форуме. У нас есть клуб 50-ков, так там вашпе непроходимый лес бездарей :)
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Оно нам нада?

Повідомлення Volodymyr »

"Оно вам надо?" (с) Давай зробимо реально простіше. Кидай простий пост на сервер (ключик якісь, номер тел, повідомлення, деталі давай в скайпі), а я в БД запиляю напряму. Ну і не тільки в БД.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Оно нам нада?

Повідомлення pooh »

Ну ви вже тут наваяли. :shock: Нічого не зрозуміло. ;)
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Оно нам нада?

Повідомлення Katonych »

Volodymyr писав:"Оно вам надо?" (с) Давай зробимо реально простіше. Кидай простий пост на сервер (ключик якісь, номер тел, повідомлення, деталі давай в скайпі), а я в БД запиляю напряму. Ну і не тільки в БД.
Давай уже более-менее вменяемый интерфейс запилим, чтобы народ "из ниоткуда" мог постить смс-ками не только в тему про "спаситепомогите", а ещё и обновлять статус в поездке?
Ну типа поехали мы опять куда-нибудь на Памир или Кольский, инета нет -> залез на сосну и написал в смс "у нас всё ок, мы там-то и там-то", а это бац - и на форуме появилось. То, как у меня в случае с Памиром работало на домашнем серваке.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Оно нам нада?

Повідомлення robosol »

Мені здається що зі сосни багато не напишеш по смс, краще вже повноцінний звіт з хвотками.
смс - найбільше підходить якраз для нештатих ситуацій, заокрема коли потрібна допомога.
Доречі якщо такий сервіс почне жити - можна спробувати для андроїда зробити програмку, яка ще й доліпить автоматично координати, можливо ще якусь інфу. По типу "SOS Lviv 4x4 for Android" :) тоді можна взагалі максимально спростити користування сервісом для щасливих власників смартфонів. :)
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Оно нам нада?

Повідомлення Volodymyr »

Katonych писав:Ну типа поехали мы опять куда-нибудь на Памир или Кольский, инета нет -> залез на сосну и написал в смс "у нас всё ок, мы там-то и там-то", а это бац - и на форуме появилось. То, как у меня в случае с Памиром работало на домашнем серваке.
Так оце воно і є. По замовчуванню це СОС. а так ще префіксів наробимо і буде шо хош. Ми ж таке вже робили для Паміру, тільки ви смс не слали :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Оно нам нада?

Повідомлення Volodymyr »

robosol писав:Доречі якщо такий сервіс почне жити - можна спробувати для андроїда зробити програмку, яка ще й доліпить автоматично координати, можливо ще якусь інфу. По типу "SOS Lviv 4x4 for Android" :) тоді можна взагалі максимально спростити користування сервісом для щасливих власників смартфонів. :)
Теж хороша ідея. До-речі координа ти отримати від андрофона це не проблема. а от повноцінні звіти слати з Кольского, це реально важко. А простий телеграф, набагато краще. Можна по смс з координатами карту малювати і т.п.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Оно нам нада?

Повідомлення Katonych »

Volodymyr писав:
Katonych писав:Ну типа поехали мы опять куда-нибудь на Памир или Кольский, инета нет -> залез на сосну и написал в смс "у нас всё ок, мы там-то и там-то", а это бац - и на форуме появилось. То, как у меня в случае с Памиром работало на домашнем серваке.
Так оце воно і є. По замовчуванню це СОС. а так ще префіксів наробимо і буде шо хош. Ми ж таке вже робили для Паміру, тільки ви смс не слали :)
Почему? Мы слали, там было штук 30 сообщений - на карте было видно (пока карта не протерялась).


@ robosol: из-за границы отчёт и фото отправлять может быть накладно. Да и вообще, бывают места где и смс отправляется только с ёлки, и то если подбросить мобилу :)
Главная дорога та, по которой едет танк
Відповісти