давайте заведемо RSS фіди

Пропозиції щодо покращення сайту та форуму, помилки в роботі
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Закрито
alexmuzychuk
Повідомлень: 14
З нами з: 24 жовтня 2011, 11:57
Ім'я: Олександр Музичук
Авто: Toyota Fortuner
Звідки: Львів

давайте заведемо RSS фіди

Повідомлення alexmuzychuk »

САБЖ

я не знайшов такої можливості на форумі. будь ласка покажіть може я не помітив

просто читати все нереально а RSS дає можливість підписатися і в аутлук приходитимуть нові повідомлення - економить купу часу людям які працюють

можемо допомогти якщо дасте права
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: давайте заведемо RSS фіди

Повідомлення AM »

alexmuzychuk
Повідомлень: 14
З нами з: 24 жовтня 2011, 11:57
Ім'я: Олександр Музичук
Авто: Toyota Fortuner
Звідки: Львів

Re: давайте заведемо RSS фіди

Повідомлення alexmuzychuk »

це не зовсім те

я підписався, і приходить тільки повідомлення що хтось щось написав. Ні Хто ні Що - неясно, треба іти на форум.
ідеш туди, а там смайлик або шось таке.

а РСС відразу присилатиме контент на пошту. Проглянув - якшо цікавить, чи хочеш відповісти, то тоді вже ідеш на форум.

чого не поставити - не бачу жодних мінусів?
хіба потратити 15 хв девелопера
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: давайте заведемо RSS фіди

Повідомлення Volodymyr »

Включив. Не знаю як там підписуватись грамотно, але лінки є в хедері.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: давайте заведемо RSS фіди

Повідомлення max »

як на мене тут небагато пишуть (це може і добре), тому тут досить раз на день почитати форум без рсс. доречі, може я сліпий, але в хедері шото рсс не бачу.

ну і ше якшо це можливо є ше один реквест: було б зручно мати кнопку "Позначити всі форуми прочитаними" на будь-якій сторінці ... (бо переважно деякі теми не читаєш, бо не цікаво, а відмітити їх шоб в непрочитаних не висіли можна тільки з першої сторінки, а переважно цю сторінку відкриваєш тільки щоб перейти на непрочитані повідомлення і далі залишаєшся на них, або в конкретній темі, і потрібно кожен раз щоб це зробити виходити на сам верх)

ага, ну і ше якшо можна :) шоб в заголовку в бровзері перше писало назву теми, а потім назву сайта (просто часто відкриваєш з непрочитаного багато вікон, і потім вже їх читаєш, а там назви теми не видно і то незручно)
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: давайте заведемо RSS фіди

Повідомлення Volodymyr »

Позначити всі форуми прочитаними - на будь якій сторінці розділу присутня. В середині теми її наявність абсурдна.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: давайте заведемо RSS фіди

Повідомлення K2 »

абсурдна для мене з тобою, ы для тих хто довгы роки тут день в день ы прочитали кожне повыдомлення з часыв перших нив. А для того хто шойно приэнався ы лопатить ынфу- думаю могло би бути корисним.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: давайте заведемо RSS фіди

Повідомлення max »

Volodymyr писав:Позначити всі форуми прочитаними - на будь якій сторінці розділу присутня. В середині теми її наявність абсурдна.
не наполягатиму, просто розкажу як я читаю форум:
передумова: припустим я колись перечитав всі мені цікаві теми і решту позначив прочитаними,
- відкриваю першу сторінку,
- тисну на непрочитані повідомлення,
- появляється список непрочитаних і тут вже нема кнопки позначити все прочитаним (хоча якшо тут нема цікавих мені тем - то вже хочеться позначити всі прочитаними, шоб наступний раз не висіли в цьому списку), приходиться вертатись (вже лишнійрух) на першу сторінку шоб позначити непрочитані як прочитані,
- якшо в списку непрочитаних є цікаві теми (наприклад 3 з 10) - відкриваю кожну з них в новій вкладці, причому останню можна відкрити в тій самій вкладці,
- читаю все, помірі читання закриваю кожну вкладку,
- потрібно позначити решту барахла як прочитане, потрібно знову вертатись на першу сторінку, а так би можна з останньої теми яку читав це зробити, або хочаб з результатів пошуку непрочитаних.

часто виконувані команди - мають бути швидкодоступні (ну то так як би треа було включити фари, а та кнопка була в багажніку).

з першого погляду це може і абсурд, але якшо юзера просять - то значить в них є на це причини (повірте мені - старому сліпому програмісту) :)

ПС: якшо це важко зробити - то не тратьте час, але якшо легко - то буду вдячний
Закрито