Поділемось досвідом з новачками.

Пропозиції щодо покращення сайту та форуму, помилки в роботі
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Закрито
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Поділемось досвідом з новачками.

Повідомлення konkord »

Привіт "АКУЛИ БЕЗДОРІЖЖЯ"!!!
Хочу Вас попросити від імені людей, які не давно зареєструвались на Вашому форумі і які будуть в майбутньому реєструватись,
але поки що не мають досвіду, яким володієте Ви!
Для Вас очевидно наші питання і проблемки видаються смішними, а для нас "Чайників" - РАКЕТА! Ви також колись починали з НУЛЯ!!!
Згадайте, яку гарну було піднято тему - " Подякувати одноклубнику"!
Так дайте ж можливість і нам, подякувати Вам!
Коротше! Пропоную відкрити не знаю форум, або під форум, для новачків, або "чайників", або як Ви нас називаєте.
Думаю, що тим самим розгрузите форум "технічка" від примітивних питань і отримаєте ще один прикольний форум.
З повагою.
Кохан Роман
"konkord"
Востаннє редагувалось 24 березня 2010, 21:57 користувачем konkord, всього редагувалось 1 раз.
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Поділемось досвідом з новачками.

Повідомлення Volodymyr »

Настворювати купа розділів - не проблема, тільки от немає в нас стільки людей на форумі щоб плодити ті розділи. Тай в чому проблема спілкуватися в тих розділах що існують. Ніхто не кепкує з проблем початківців, кепкують з відвертого невігластва і ліні щось самим пошукати ту на форумі, чи в інтернеті. Допомогти вам буде радий кожен - але спочатку треба щось самому зробити для того. Принаймні спробувати. Ось на цьому форумі http://php.com.ua/forum/ - дуже гарно сказано: "Здесь мы хотим узнать, что ты уже сам сделал для решения своей проблемы, чтобы помочь тебе. Если ты ничего не попытался сделать сам, мы автоматически хотим помочь тебе намного меньше."
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поділемось досвідом з новачками.

Повідомлення автобат »

Володя, дякую за підтримку.
Проти новачків ніхто не мае проти абсолютно нічого. Ті, хто хворіе ціею хворобою довше чі меньше, відносяться рівноправно до всіх. Кожен із нас, навпаки, тількі радий появі нових однодумців.
Але, коли людина питае, чі стануть 35 колеса на 15 дискі і на запитання отримуе з десяток відповідей з зсилками і фотографіямі, в результаті перепитуе, чі такі встануть ... Чім можна допомогти?
Я вибачаюсь, я був дерзковат, але мене просто розривало і, як модно казати, плющило 2 дня.
До речі, я сам далеко не старичок і багато хто на форумі теж.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поділемось досвідом з новачками.

Повідомлення іллі4 »

пропоную почати з орфографіі... очі ріже.. хоч тему норм назвати..
active-style.com.ua
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Поділемось досвідом з новачками.

Повідомлення tad100 »

Кто, бы про орфографию.......... :twisted: А по теме, тут действительно люди бесзлобные и готовые делиться опытом, а стёб, это не от зауми, а от хорошего расположения духа.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Поділемось досвідом з новачками.

Повідомлення s.pal »

автобат писав:Володя, дякую за підтримку.

Я вибачаюсь, я був дерзковат, але мене просто розривало і, як модно казати, плющило 2 дня.
До речі, я сам далеко не старичок і багато хто на форумі теж.
Сергійко плющило :shock: не тільки тебе. так, що все в нормі.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Поділемось досвідом з новачками.

Повідомлення s.pal »

tad100 писав:Кто, бы про орфографию.......... :twisted: А по теме, тут действительно люди бесзлобные и готовые делиться опытом, а стёб, это не от зауми, а от хорошего расположения духа.
+100 За дух и стёб.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поділемось досвідом з новачками.

Повідомлення іллі4 »

tad100 писав:Кто, бы про орфографию.......... .
ну в теме- еще куда ни шло, а в названии...
з.ы. я вродь свои албанские выделяю ))) раздражает- сменю.. я за орфографию
active-style.com.ua
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Поділемось досвідом з новачками.

Повідомлення konkord »

Хлопці! Дозвольте мені пояснити причини, по яких я почав дану тему.
Зайду трошки з далеку. Рік тому мій товариш купив ГАЗ-69. Відремонтував двигун, ходову, поставив великі колеса.
Я не розумів, навіщо йому потрібне це антикварне " чудо", доки він мене не покатав на ньому по горах. Після цієї
"покатушки" я був в :shock: :shock: :shock: !!!
Я чітко для себе усвідомив - хочу щось аналогічне! І ось - УРА!!! Після моїх довгих переконань моєї дружини, в необхідності
придбання для нашої сім"ї подібного автомобіля, я купив БУХЛОБУС!
А тепер - по темі. Раніше весь час я їздив на Жигулях. Зараз - на Форді. Але, душа чомусь мліє за тим вбитим ПОЗАШЛЯХОВИКОМ!!!
- Знаю, що на мене чекає титанічна праця по ремонту та переробці цього авто. Знаю, що потрачу купу часу та фінансів. Але це все - фігня!
Натомість я отримаю машинку про яку мрію. А разом із нею нові пригоди, знайомства , можливо і друзів.
Мушу визнати, що в позашляховій техніці, я - "чайник"! :oops: Починаючи "спецкапремонт" технічні питання будуть вилазити одне за одним.
Більшість цих питань буду намагатися вирішити сам, по дуже проблемних - буду звертатись до вас, розраховуючи на вашу допомогу.
І на остаток! Я не дуже добре розбирався в "35 колесах" і дисках до них. Тепер - розібрався. Пробач Сергію!Ти правий, це100% прик :lol:л!!!
Мужики! Вибачте, що засумнівався в вашій щирості та готовності допомогати нам - чайникам! :oops: :oops: :oops:
Думаю, тему можна закрити.
До зустрічі в Брюховичах.
Повний привід - повна СВОБОДА !
Закрито