гора Піп-Іван.

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

гора Піп-Іван.

Повідомлення Мuxajil »

от хочу поїхати в кінці липня в чорногори. а саме нас цікавить г. піпіван, або чорна гора. булоб непогано щоб був ще хтось на повноприводні машини, я поїду нивою. хочу шановних джиперів запитати, як краще добратись до дземборії села? хто їхав на вершину чи реально нивою пробратись ? колеса кама флейм. головнд чи машинами там хтось був? а оз. марічечка мож хоть до нього доїхати.
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення Romi2121 »

На машині на Піп Іван можна заїхати тільки з Дземброні. До Дземброні попав через Верховину. Дорогу знайдеш легко - інших варіантів немає. Хочу ще нагадати тобі, що то є прикордонна територія, на вїзд до якої необхідно мати перепустку від пограничників.
Краще їхати ще однією машиною, бо дорога середньої важкості (коли їздив туди, була розмитою). Але якщо буде сухо, то маєш піднятися відносно легко. Само важкі відрізки були на початку.
А доїхавши до оз. Марічейка, вже гріх не піднятися на саму вершину.
А в загальному, не такий страшний дідько як його малюють:-)))
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення Мuxajil »

а де шукати цих прикордонників шоб узяти перепустку? і ще. там з верцовини іде дорога, а далі вона розходиться аж на три. принаймі так на карті є. тож на дзембромю як?
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення Мuxajil »

і ще жінка питає чи там зараз холодно? і звертаюсь до усіх, хто хоче скласти нам компанію?
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення Толстяк »

Привіт. Планується поїздка 24 серпня. Про маршрут читай тут:
http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic. ... 9&start=75
067 З12 4З З6
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення Romi2121 »

На рахунок прикордонників, звернися краще до Толстяка, він дасть їх точні координати. А з приводу одягу, скажу що це третя вершина Карпат. Відповідно й роби висновки (погода в горах дуже мінлива, тому готуйся до гіршого).
Точно тобі сказати не зможу, але знаю точно, що не доїжджаючи заправки (здається ТНК)потрібно повернути на право і до самого КПП. За КПП знову на право, а там вже зорієнтуєшся...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення Мuxajil »

дякую рома. відчуваю, що буде проблемно проїхати. хочу бодай в село добратись, а там і пішки дойду. машина шепче по трасі, задоволений флеймою, в технічному стані впевнений. тепер з прикордонною службою розібратись б. а так все добре.
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення Romi2121 »

Про всяк випадок, візьми обовязково запаску(може й дві), а то там дуже легко порізати колесо на камінях. Вони там досить специфічні...
А так, немає за що. Я сам думаю махнути б в ті краї, особливо цікаво продовжити рух від Дземброні на ліво після проїзду КПП. Та й взагалі міста там чудесні.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення Мuxajil »

от я раніше їздив в закарпаття і були ці КПП , і проблем жодних, показав паспорт і вперед. що це за зона така там на чорну гору?
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення Мuxajil »

ще шо хочу запитати. на румунські границі є г. піп-іван. так чому г. чорна гора шо їхати з верховини до дземброні де кпп і без дозволу не пускають називають ще піпіван? можи хлопці хтось думають про цю румунську? і ще нерозумію чом на чорну гору якоби піп-іван не пускають без дозволу? жиш наша рідна ненька україна!
Аватар користувача
RuslanColumbia
Повідомлень: 309
З нами з: 16 грудня 2008, 21:37
Ім'я: Руслан
Авто: Patrol Y 60
Звідки: м. Коломия
Контактна інформація:

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення RuslanColumbia »

Не пускають, бо там національний парк, в якому рух транспортних засобів в т.ч. і навіть мотоциклів без попередньо виданого письмового дозволу заборонено. А тому варто його зробити - бо на КПП можуть розвернути назад.
Світлодіодна оптика - http://avto-led.com
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення Мuxajil »

на оз. синевир також нац парк, але там іздять звісно за плату. торік платив?
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення Мuxajil »

ось і ми в горах. подорозі на верховину я відїхав з маршруту на ясіня. там і на драгобрат, де зараз і ночую в горах. в ясіні питаю хлопчину як на драгобрат заїхати, а він машина яка, кажу нива, поглянув так і каже їдь за мною я туда їду. ми подались гусачком. дорога камінна, десь 40хв повзли на понижених в гору і вгору. місцями такі круті підйоми шо на понижені газу в полік. далі буде.
Аватар користувача
brawning
Повідомлень: 52
З нами з: 23 березня 2009, 21:35
Ім'я: Юра
Авто: Нива
Звідки: Мостиська
Контактна інформація:

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення brawning »

Привіт! Як погода в горах? Нова гума покладені надії оправдовує?
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: гора ПІП-ІВАН.

Повідомлення Romi2121 »

Не хочу розчаровувати, але підйом на Драгобрат в порівнянні з Піп-Іваном є легкою прогулянкою по парку...
Відповісти