Шевроле-Нива на бездорожье

Мандри та Експедиції, наші та не наші. Хто куди хоче поїхати. Хто як де покатався, засів і вибрався
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Спартак
Повідомлень: 196
З нами з: 14 вересня 2007, 17:50
Ім'я: Виктор
Авто: ШевроНива
Звідки: LVIV

Шевроле-Нива на бездорожье

Повідомлення Спартак »

Есть ли у владельца перспектива стать полноправным членом клуба или для него все лужи глубокие?
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Шевроле-Нива на бездорожье

Повідомлення Sashko »

Maruska писав:Есть ли у владельца перспектива стать полноправным членом клуба или для него все лужи глубокие?
Перспектива стати повноправним членом клуба є у кожного, кому 4х4 в кайф. Для цього навіть авто не є необхідністю. Просто приєднуйтесь до покатушок або інших клубних заходів.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Шевроле-Нива на бездорожье

Повідомлення Roman »

Це дуже правільна відповідь!!!!!!!!
Ми раді всім хто нас РОЗУМІЄ!!! :D :D :D
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Спартак
Повідомлень: 196
З нами з: 14 вересня 2007, 17:50
Ім'я: Виктор
Авто: ШевроНива
Звідки: LVIV

Повідомлення Спартак »

Были на покатушках-прикольно :D Вывод:для полного кайфа не хватило резины,мощи и клиренса. Пока не уверены но на всякий случай будем искать "Лендкрузер 80" :?:
Аватар користувача
svyn
Повідомлень: 275
З нами з: 24 жовтня 2006, 18:25
Ім'я: Володимир
Авто: позашляховик
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Повідомлення svyn »

Maruska писав:Были на покатушках-прикольно :D Вывод:для полного кайфа не хватило резины,мощи и клиренса. Пока не уверены но на всякий случай будем искать "Лендкрузер 80" :?:
Може спочатку зверніться до нас . Ми не один десяток нивок зробили справжніми позашляховиками. Такщо звертайтесь з задоволенням допоможемо :D
Краще УАЗа тільки УАЗ від якого не залишилось нічого УАЗівського+380679106242 Чим краще підготовлений позашляховик-тим дальше йти за трактором(Довбуш Ю)
Спартак
Повідомлень: 196
З нами з: 14 вересня 2007, 17:50
Ім'я: Виктор
Авто: ШевроНива
Звідки: LVIV

Повідомлення Спартак »

Обращались,общались,поняли:лучше УАЗа только УАЗ! С каждым днем все больше уверенности в том,что подходящей иномарки мы не найдем поэтому хотелось бы послушать толковых советов по постройке машины. Шевронивку оставим для ....ицы,а для души как мы поняли нужен: УАЗ с военными мостами,хотелось бы дизель под капот,колеса поболе,мех лебедку спереди, електро-в корме,бампера помощнее,резину толковую,свет по-ярче,СВ-радиостанцию,КПК уже есть нужна програма для GPS навигатора,может что-то пропустили?
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Повідомлення K2 »

Maruska писав: нужен: УАЗ с военными мостами,хотелось бы дизель под капот,колеса поболе,мех лебедку спереди, електро-в корме,бампера помощнее,резину толковую,свет по-ярче,СВ-радиостанцию,КПК уже есть нужна програма для GPS навигатора,может что-то пропустили?
:shock: гу-гу-гу... це круто!
але остуджу трохи ваш пил: якшо ви, звичайно, не міліонери- то написане зверху розтягнеться на місяці-роки... але ваш запал- хвалю!

так, тепер питання до того з ким ви спілкувалися (то напевно до СВИНа). щодо "мех лебедку спереди". я так поняв, шо про уазовську роздатку тут давно не йдеться. тоді на 90% мається наувазі роздатка газ69(?). так от, я скількі не ламав голову як туда її впхнути- все якась фігня получалась: то для штурмана місця не залишається, то розмір як бетономішалки получається, то ше якась напасть... є готові якісь робочі ідеї? чи прийдеться все-таки користуватись електрикою...
Аватар користувача
garag4x4
Повідомлень: 18
З нами з: 07 листопада 2007, 19:30
Звідки: ЛЬВIВ
Контактна інформація:

Повідомлення garag4x4 »

Все вище перераховане реально збудувати!
Можемо показати вже готовий трофімобіль!! :D
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Повідомлення K2 »

garag4x4 писав:Все вище перераховане реально збудувати!
Можемо показати вже готовий трофімобіль!! :D
та ну!
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Повідомлення umka »

Maruska писав:может что-то пропустили?
Лопату :wink:
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Спартак
Повідомлень: 196
З нами з: 14 вересня 2007, 17:50
Ім'я: Виктор
Авто: ШевроНива
Звідки: LVIV

Повідомлення Спартак »

[quote="umka"][quote="Maruska"]может что-то пропустили?[/quote]
Лопату :wink:[/quote] ???C каким приводом,двуручную,полуторку или вообще без мотора :?: :D :D :D
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Повідомлення umka »

я серьезно.
для начала в жЫпе должна быть лопата и хороший трос.
а уже потом лебедки, компрессоры, и прочее.
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

Maruska писав:Обращались,общались,поняли:лучше УАЗа только УАЗ!
Зрозуміло з ким спілкувались... ;-)
Maruska писав: С каждым днем все больше уверенности в том,что подходящей иномарки мы не найдем
Дійсно чим далі тим важче знайти хорошу 4х4 базу для старту.
Популярність нашого захоплення росте.
І достойні варіанти за розумну ціну дуже швидко продаються.
Maruska писав: поэтому хотелось бы послушать толковых советов по постройке машины.
Якщо за базу вибрали УАЗ - тоді найбільше цінних порад Ви знайдете на сайтах УАЗ-оводів.
З практичними аспектами будування УАЗа звертайтесь до Svyn-а та К2
Maruska писав:Шевронивку оставим для ....ицы,
Дарма. Шнивка цілком достойно може подарувати Вам купу позитивних емоцій на бездоріжжі. Багато хто з нас починав з нивок і успішно катався в своє задоволення, замість того, щоб сидіти вдома та мріяти про суперджип. ;-)
Просто гуртуйтесь на покатушки не з монстриками на 33-35 колесах, а з собіподібними. У клубі є достатньо нивоводів, які чомусь позатихали, а дарма... - гуртуйтесь та катайтесь! і лише в процесі прийде роуміння, що Ви хочете і що Вам потрібно!
Maruska писав:а для души как мы поняли нужен: УАЗ с военными мостами,хотелось бы дизель под капот,колеса поболе,мех лебедку спереди, електро-в корме,бампера помощнее,резину толковую,свет по-ярче,СВ-радиостанцию,КПК уже есть нужна програма для GPS навигатора,может что-то пропустили?
Це все правильно, але так Ви ще пів-року, рік будете будувати машинку та залишатись віртуальним джипером.
В той час як вже можете успішно відчути кайф від здоланих вершин, прокладених нових маршрутів, розвіданого невідомого і т.д.
Один мій знайомий з Ужгорода казав - "Любиш кататись? - Люби і катайся!" ;-)
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Спартак
Повідомлень: 196
З нами з: 14 вересня 2007, 17:50
Ім'я: Виктор
Авто: ШевроНива
Звідки: LVIV

Повідомлення Спартак »

для начала в жЫпе должна быть лопата и хороший трос.
а уже потом лебедки, компрессоры, и прочее.
Согласен но хочется двигаться вперед а не вглубь :lol: :!:
Аватар користувача
viperaser
Повідомлень: 41
З нами з: 19 листопада 2007, 02:35
Звідки: Україна, Стрий
Контактна інформація:

Повідомлення viperaser »

Привіт :wink:
Я в Вас тут новій, але хочу підтримати думку sashko і його закарпатьського товариша.

Не хочу хвалитись, але я на заводській 21214 на г.Тростян заїзжав в суху погоду. Думаю на ШНівці також класно десь погоцати можна :P

Також мрію про супер джип, але ловлю кайф вже зараз :) Беріть і мене в клуб. Тільки через роботу, мешкаю в Стрию і у Львові буваю не часто :cry:
Все що не робиться - все робиться на краще :)
Відповісти