Потрібна допомога кримчанам.

Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення myshketer »

Составлю компанию с детьми, руки-крюки, слуха и голоса нет - могу фоткать :?
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення pooh »

Чекаємо хто зі сварщиків зголоситься.
Сергійко Микалаїч, наступний об'єкт буде твоє подвір'я. :) Так як це близько то можна і кілька вечорів в будні дні виділити для цього. А вечори зараз довгі і не жарко буде. Приїду якось на слідуючому тижні з пивом тай побалакаємо. А може ще ниньки? Все ж таки п'ятниця вже. :)
Я також не дуже горю бажанням їхати, але ж вже почали, так що бажано закінчити нашу роботу.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення автобат »

Розумію, що доробити треба. На завтра електрік ще має приїхати, світло розводити. Поїххати завтра ніяк не можу. Легше серед робочого тиждня вже вирватись якось.

Люди добрі, хто має час , можливість, відгукніться. Треба допомогти біженцям. Це, дійсно добра і корисна справа.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

нам зварювальника треба((((( дякую Сергійко Миколайкович))))
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення pooh »

Тарасик (Верта) їде також на допомогу в якості сварщика. :) Орієнтовно зустрічаємось о 9.00 місце ще не визначили. Пізніше напишу. Можливо ще хтось відгукнеться.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення robosol »

як поїздка? щось зробили?
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення myshketer »

Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення автобат »

Слава Богу. Душі спокійніше. Проникся проблемою. Добре, що ви поїхали. Молодці. Теперка мені буде харашо...
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення pooh »

З двома зварювальниками таки робота йшла швидше. І хоча Тарасик смалив ту сітку досить швидко, але приварили тільки 5 шт. + повісили 3 калітки вже на завіси. + Андрійко з Русланом нарізали брусків дерев'яних. Залишилось 10 сіток і три калітки (зробити і повісити на завіси). Добрий день роботи для двох зварок.
Так що трошка доброго діла зробили. :). Я більше не буду зкликати людей на той об'єкт. Щось мені вже стидно, складається враження, що то мені лічно треба.
Якщо будете збиратись, я приєднаюсь обов'язково. Цієї суботи 31.05 мене не буде у Львові. А усі решта дні готовий їхати. Навіть в будній день.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення robosol »

pooh писав:Я більше не буду зкликати людей на той об'єкт. Щось мені вже стидно, складається враження, що то мені лічно треба.
Не бачу нічого поганого в тому щоб керувати цим процесом і довести все до пуття.
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

Андрійко, справа не в керуванні процесом.... просто Женя не любить просити)))мене взагалі дивує,що такий шмат часу він займається закликами і збором людей, у нього все просто - так то так, ні то ні...просити, визвонювати він не буде...це не його характер....
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

А тепер по суботі... Дуже вдячна Тарасові і сім'ї Андрія.. у нас було три Мушкетера))))) зробили дуже великий кавалок роботи)))) кидаю ссилку на профіль Оксани у фейсбуці.. https://www.facebook.com/bayaz.bury і сторінка Руслана https://www.facebook.com/ruclan.gordeev?fref=ts . Оксана постійно пише і виставляє фотки по мірі можливостей (інтернет слабий) надіюсь , що на пів дорозі ми не кинем цю роботу і доведем діло до кінця..( дуже хочеться побачити тібетських мастифів :D )
Дуже хотілось би закінчити до 21 червня.... у Оксани з Русланом в цей день весілля, вони вже подали заяву)))) я думаю, що вартує зробити їм такий подарунок....
От так трохи сумбурно.....Ще раз дякуємо всім, хто допомагає і надіюсь захоче допомогти у цій справі.....
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення robosol »

Якось так все перевернули в слово "просити"... я би сказав закликати! Хто хоче той поїде на заклик, хто не хоче, того не впросите, да й не у всіх завжди виходить поїхати у визначену дату, але без якоїсь мінімальної організації це все було б важко зробити. Ви робите гарну справу, і як на мене треба довести до кінця.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення myshketer »

А что - тут кого-то надо просить? Я предлагаю назначить Женю организатором этого проекта, возложить на него ответственность за согласование времени с Русланом и Оксаной с одной стороны и с участниками проекта с другой стороны. В случае отказа - коварно напоить и заставить :D Голосуем!

Кто - за?
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Потрібна допомога кримчанам.

Повідомлення Зміючка »

Я за))))))
Відповісти