Зміни в ФАУ

Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

Oleg писав:...А підтримали пропозицію на зборах (це стосується і Андрія) тому що кожен подумав сьогодні один бабки заробив а завтра моя черга...
Егей-егей ... Коли це я підтримав ФАУ. Від перших зборів, коли розказували байки про купу спонсорів, які чекають поки ми вступимо в ФАУ, і до сьогодні - вважаю, що ми нічого додатково від них не отримуємо, що могло б бути цікаво для нас.
А про те щоб бабки заробити, так до того моменту поки Спал не виклав десь 10-12 днів тому інфу про те, що організатор отримує 2000 грн, я був в святій впевненості, що роблю це безкоштовно. Далі свою думку вже казав.
Аватар користувача
Bogdan M.
Повідомлень: 536
З нами з: 22 жовтня 2012, 22:31
Ім'я: Богдан
Авто: Nissan Patrol

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Bogdan M. »

Volodymyr писав:Справа в тому що невідомі організатори ЧУ 2015.
В такому випадку то "трудно" називається....
Volodymyr писав: І те що проходить в КЛ швидше за все у ЧУ не пройде. Так що дуже сумнівний подарунок.
Учасник який би виграв таку участь, мав би серйозний стимул в удосконаленні та доведенні свого авта до норм і вимог. А навіть як би не поїхав то організатор нічого не втрачає...
... було видно, було чути як реве ревучий...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Повторюсь ще раз. Я поговорю з усіма оргами ЧУ. Але що їм від того?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення s.pal »

AM писав:
Oleg писав:...А підтримали пропозицію на зборах (це стосується і Андрія) тому що кожен подумав сьогодні один бабки заробив а завтра моя черга...
Егей-егей ... Коли це я підтримав ФАУ. Від перших зборів, коли розказували байки про купу спонсорів, які чекають поки ми вступимо в ФАУ, і до сьогодні - вважаю, що ми нічого додатково від них не отримуємо, що могло б бути цікаво для нас.
А про те щоб бабки заробити, так до того моменту поки Спал не виклав десь 10-12 днів тому інфу про те, що організатор отримує 2000 грн, я був в святій впевненості, що роблю це безкоштовно. Далі свою думку вже казав.
Про спонсорів не тра, так говорити, по перше це проблема самого організатора, під лежачій камінь вода не тече, а по друге спонсори в нас були, Тойота, Рено і це все дякуючи ФАУ, як би там не смішно звучало.
Плюс полігон, який нам надавався безкоштовно, бо наприклад страйкболісти(доречі вони грають в свої ігри під федерацією страйкболу) платять за полігон(не хочу збрехати) десь 15 тисяч гривен, як що не більше.
Газети, статті в тирнеті, відео в новинах, дозвола від РДА, ЛОДА то що.
Але всеж вернусь до змагань, Клуб наголошу на зборах вирішив що цей 2014 рік проводить КЛ під ФАУ, по закінченню цого року Клуб знов буде приймати рішення як проводити змагання, чи під ФАУ, чи ще в якийсь спосіб, ні яке ФАУ не забороняє проводити змагання, просто хтохоче змагання зробити без ФАУ робіть, немає проблем, тільки візьміться хтось, як Бережани, Жук, Зуб, то що.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

s.pal писав: ні яке ФАУ не забороняє проводити змагання, просто хтохоче змагання зробити без ФАУ робіть, немає проблем...
Блін, я ж вже писав і навіть цитату приводи - ФАУ ЗАБОРОНЯЄ!!!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення s.pal »

AM писав:
s.pal писав: ні яке ФАУ не забороняє проводити змагання, просто хтохоче змагання зробити без ФАУ робіть, немає проблем...
Блін, я ж вже писав і навіть цитату приводи - ФАУ ЗАБОРОНЯЄ!!!
Відповім просто, вИтя написав листа кІлІ про заборону, але юридичнох подопльоки немає, тобто заборони не має.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

s.pal писав: Про спонсорів не тра, так говорити, по перше це проблема самого організатора, під лежачій камінь вода не тече.
Думаю спонсори на КЛ - це майже гибла тема - ханадто малолюдний захід. Ще на Тріал може, а на КЛ - спробують можливо по разку і відвалять. Постійних спонсорів при такій чисельності не буде як не старайся. І чим тут допоможе ФАУ - не знаю. Поміч вилилась в те, що багато перестали їздити в КЛ, немає організаторів та і спонсорів теж немає.
s.pal писав:.
Плюс полігон, який нам надавався безкоштовно, бо наприклад страйкболісти(доречі вони грають в свої ігри під федерацією страйкболу) платять за полігон(не хочу збрехати) десь 15 тисяч гривен, як що не більше.
Звичайно вони платять. Це чемпілнат України. Вони в них на 3 дні орендують житлові корпуси на 450 чоловік, які мало того, що там ці 3 дні живуть, їх ще й 3 дні годують в столовці щонайменше 2 а може і 3 рази (вже не памятаю) так вони ще й влаштовують там повнлцвннв бойові дії на всю братву із залученням автомобілів, інших будіаель, взривом бомб, ну і тд.
А у нас приїде 10-12 екіпажів, порозїзджаються по лісах, що їх і не видно і заберуться за 7-8 год. Та і ми всі знаємо що у Володі там "крюк". Тобто страйкболісти і етап КЛ - речі не порівнювані.
s.pal писав: Газети, статті в тирнеті, відео в новинах, дозвола від РДА, ЛОДА то що.
Газети, статті ... Не знаю.. Ефекту не видно. А про дозволи - так я в листах на дозволи ніде не писав що це під ФАУ і без проблем. Таки не бачу що ми від них отримуємо, а от те, що стало гірше бачу.
s.pal писав: Але всеж вернусь до змагань, Клуб наголошу на зборах вирішив що цей 2014 рік проводить КЛ під ФА.
Саня, а скільки людей проголосувало "За"? Роосто цікаво.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

s.pal писав: Відповім просто, вИтя написав листа кІлІ про заборону, але юридичнох подопльоки немає, тобто заборони не має.
Та не в листі справа, і не в Віті. НСК чітко забороняє це, а НСК це не просто лист.
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Oleg »

AM писав:А стосовно заробляння на друзях, бажаючих прокладати, оплати організаторам - скажу свою думку.
Якщо ти робиш це для своїх друзів, а вони потім зроблять це для тебе, і саме головне - ВОНИ ТОБІ ЗА ЦЕ БУДУТЬ ВДЯЧНІ - думаю не буде проблем знайти бажаючих прокласти трасу безкоштовно, або з мінімальною компенсацією.
Андрію ти мабуть був трохи не уважний мова йдеться не про організаторів і видатки на проведення а про додаткові витрати в другій половині твого звіту за мінусом сосісок це становить 2125грн я писав що це ще плюс 179грн для кожного екіпажу. Ось це мене роздратувало що учасники повинні ще невідомо кого і за що годувати.
Саша писав за полігон так якщо це вимагають щоб за проведення на їх території так це теж правильно бо це оренда і ніхто за дврма тобі не дозволить їздити по своїй власності. Ще раз говорю про 2125грн.
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення автобат »

Bogdan M. писав:Не знав де висловити свою думку. Думаю можна тут.
Дуже багато спорів, суперечок та думок щодо Фау та любительських перегонів.
Чи не можна проводити кілька змагань в рік( від 1 до 3) під фау, з дотриманням усіг вимог та правил, як на ЧУ. Щоб на такі змагання приїжджали учасники з цілої України і з за кордону, щоб чисесьність була подібною як на Горганах. Хай в нас не гори, але місць всерівно є багато і цікавих. Щоб для тих учасників зробити хороше заохочення хоча би "сертифікат на участь в змаганнях"( про сертифікат напишу в кінці).
А також проводити любительські змагання з простішими вимогами та дешевшими цінами, не однорозово коли хтось говорить про змаг., то наводить в приклад Східницю та Бережани. Треба повести організацію так, щоб в приклад наводили ваші змагання. Щоб учасники-любителі знали, пам'ятали і чекали тих змагань цілий рік. Можливо реклама по радіочи масмедіа???
"Сертифікат на участь у змаганнях". Я розумію що нема можливості купити призи, нема спонсорів (покищо). То чому не зробити призом безкоштовну участь в наступних змаганнях того року, чи навіть наступного. Тобто учасники які виграли такий сертифікат можуть його подарувати, чи навіть продати, а 2 і 3 місце знижки на учась. Це буде запорукою достатньої кількості учасників у класі.
Щодо змагань під Фау, чи не можна зробити головним призом безкоштовну участь у ЧУ. Ну подумайте для ЧУ пустити на свої змагання 3 екіпажі (тр1 тр2 тр3) це як слону дробина, чи приїде 100 чи 103 екіпажі. Я вважаю що при такому розкладі не один спортсмен захоче приїхати і поборотись. Чи можливе таке????
Якщо щось не так, чи я щось не розумію то постарайтесь просвітити.

Питання до офіційних осіб які мають відношення до Фау та організації змагань
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення s.pal »

AM писав:
s.pal писав:
s.pal писав: Але всеж вернусь до змагань, Клуб наголошу на зборах вирішив що цей 2014 рік проводить КЛ під ФА.
Саня, а скільки людей проголосувало "За"? Роосто цікаво.


6. Наступним обговоренням було прийнято рішення про проведення серії змагань під ФАУ - «Кубок Львова 2014», винесено на голосування. Прийнято одноголосно, серії бути. Так як вже є три заявлених організатора: Муляк Андрій, Дедух Сергій, Ящук Олександр.
голосувало 18 осіб
http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic. ... =15#p58802
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення автобат »

Мужики! Ми сперичаемось вже більше року на тему ФАУ. Навіщо?
1 Хочу, щоб від Володі взагалі відчіпились, бо оплата роботи оргів наіть не його ініціатива.
2. Чому було прийнято рішення сплачувати оргам за їх потугі мзду? Тому, що за дякую цього робити не хоче ніхто, всі тількі триндять. Скажу про себе . Не робив всіеї роботи по організаціі повністю, бо не маю таких знань і досвіду, але в елементарному прокладанні КП приймав участь на протязі останніх років немало разів. Що я вам хочу сказати, - дістало. Ти мусиш вкласти свої гроші в заправку( можливо повернууться), ти кидаеш свою роботу 2-3 робочіх дня. Ти бігаеш по лісі, ломаеш собі голову і топчеш ноги. Товчеш машину. Для прикладу, останній триал особисто мені обішовся в 550 грн ( прокладання), не рахуючі головняків, витраченого часу. Потім ти маеш учасників побавити на каруселях і за це все отримати ушат дерьма на свою голову. Проходив і знаю, про що говорю. Особисто мені це надоїло. Можете мені повірити, що нгавіть за 2000 грн я більше не хочу того робити. Зі сторони воно виглядае жерня, але на позамінулого року етапі, перед стартом мав тиск 190/130 . Не херово, правда?
3. ФАУ не забороняє, а заперечує, це означає, що , якщо ти зібрався ці змагання провести, ніхто не може стати тобі поперек дороги, але, якщо в тебе ЧП, то на тебе посипляться каміння не тількі зі сторони закону, як зачинщика і ненавмисно причасного до травмування людей, но ще і ФАУ буде клопотати, щоб ти був наказаний по повній програмі.
4. Пора вже змиритись з тим, що у всіх спортивних змаганнях присутні федераціі, як головенствуючіф організаціі і ніхто не стогне.
5. Пора зрозуміти, що КЛ на сьогодняшний день переріс в розряд спортивних змагань і змагатись в ньому приїжджають ті люди, які хочут ь відчути себе спортсменами.
6. Можна проводити заходи з трофі рейдів на любітельський основі і не обов"язково це повинні бути клубні заходи. Питання, знову такі в тому, хто із всіх багато і гарячо говорящих тут візьметься за такі заходи? Бажаючіх не видно на горізонті. Давайте вже не триндіти, а робити.
7 Не треба боятись, що появиться конкуренція між вашими заходами і КЛ. На Східницю приіжджає купа народу. Це заслуга організатора. На Зуб трофі їде багато людей і нормально. Не балакайте, а створюйте свої заходи і популяризуйте афроіт За КЛ не переживайте. Він, або буде жити в такому вигляді, якім стає, або здохне вам на радість. Ну так скажу, да і хер з ним, значіть буде видно, що не получилось. Вам то що до того?
8. Відносно заробляння на своїх товарищах... Свої товарищи також, приїжджаючі на заходи відносяться до них, як до каруселів в парку культури та відпочінку, типа, я башляю, а ви мене кружить. Ну так і нехай заробить на тому той, хто крутить каруселі.
9. Якщо ми хочемо не платити нікому, то просто вносимо прпозіції, збираємо коло себе бажаючіх і пиздуемо туда, куда очі ведуть.

Ніяких проблем не бачу. Пустослів"я надоїло.
Не хотів нікого образити. Всіх вас люблю і ціню. Не хочу, щоб сварились.
Давайте зав"яжемо суперечкі і образливі висказування. Хто хоче щосб робити - робіть свої заходи і віддавайте себе своїм однодумцям, товарищам та друзям. Хто не хоче нічого такого робити, перестаньте кнопати і дойобувати тих, хто питаеться робити хоть щось

Особисто про мене. Грошей також проблема, але ми з Ілоночкою зібрались і поїхали. Отримали купу задоволення, угріли місцями машину,пожерли сусісок і під глубоко позитивним враженням знаходимось дотепер.
Всім вам , всім нам, бажаю отримувати задоволення від життя. Любити і поважати один одного. Давайте жити дружно.
Всіх призиваю кинути негатив в смітник і, по мірі можливостей прийняти участь в КЛ, в Східниця трофі, Зуб трофі, триалах і інших наших з вами заходах,
БО дуже хочеться всіх вас взути на трасах. А потриндимо ввечорі біля вогнища, покі ці ненависні судді та оргі поділять наші місцяі свое бабло. І похер, які вони нам спроможуться дати призі. Я їду, щоб всіх взути. Ставайте проти мене.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення автобат »

Ще що, на зборах питання піднималось як раз про те, щоб для переможців КЛ існували якісь льготи в подальшому. Так розумію, що ці льготи можуть розповсюджуватись знов таки в рамках проведення тільки наших регіональних заходах, т.як ми між собою можеио якісь домовленності робити. Я тупуватий, але, на скількі зрозумів, мова йшла про надання матеріальної допомоги тім, хто бажає, наприклад приймати участь в ЧУ, але не зтягує. Покі що це не оприділено чітко. Можливо, при наявності клубних грошей в скарбниці , виділення якіхось сум. Можливо, це клич, кинутий на форумі і хбирання допомоги складчиною від бажаючіх підтримати своїх друзів. Можливо, це допомога у вигляді ремонтної групи, або команди діевої підтримки учасників ЧУ зі Львова. Це все ще не зрозуміло, але думка така є.
Так що не все зовсім погано.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення s.pal »

Зображення
Зображення
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення pooh »

автобат писав:БО дуже хочеться всіх вас взути на трасах. А потриндимо ввечорі біля вогнища, покі ці ненависні судді та оргі поділять наші місцяі свое бабло. І похер, які вони нам спроможуться дати призі. Я їду, щоб всіх взути. Ставайте проти мене.
Сергійко, приймаю виклик, маю два місяці на підготовку. А призи ми поділимо між нами всіма. :)
До зустрічі.
І досить вже сратисі між собою.
Хто хоче робити свої змагання, покатушки - нехай робить. І нема про що говорити. І ні дочого тут фау.
Як малі діти, чесне слово.
Відповісти