Зміни в ФАУ

Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Oleg писав:Якщо видатки несе організатор тобто що стосується в даний момент Андрія то не має жодних питань а що стосується інших осіб то я тоді вибачаюся платіть тоді ще державі.
Організатор клуб, а не Андрій. Андрій голова організаційного комітету, тобто відповідальна людина.
А про фінанси ти сам колись сказав.
Oleg писав:А взагалі в мене склалося враження від цього всього написаного г......... що просто когось давить національний удушлевий звірьочок :mrgreen:
Мені не 16 років і я маю право на те що важаю за потрібне а не вчити мене як жити. Дякую за увагу і "підтримку" всім хто мене з Романом підтримав. Низько Вам всім кланяюся. Дві сосики :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic. ... 400#p35400

так от клуб прийняв таке рішення що до фінансової моделі змагань. А тебе видно таки давить національний удушлевий звірьочок.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Bogdan M. писав:Відповім за себе: думаю що готові. Але мабуть ми такі сертифікати розіграєм в нас на тріалі в кінці травня. Логіка полягає в тому щоб отримати безкоштовну участь, або знижку на участь, спочатку тре за неї поборотись...
Причому тут ваш тріал до вашого ж трофі? :shock: Я питання поставив не так.
Ви готові надати переможцям КЛ 2013 безкоштовну учать в Зуб-трофі 2014? Таке ж питання я задам організаторам етапів ЧУ.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення s.pal »

myshketer писав:Действительно - налоги-то не заплатили? Нет, с такими оргами в Европу мы не попадем еще долго...
Со всей отвецвенностью заявляю, что таки да, заплатили.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Bogdan M.
Повідомлень: 536
З нами з: 22 жовтня 2012, 22:31
Ім'я: Богдан
Авто: Nissan Patrol

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Bogdan M. »

Volodymyr писав:
Bogdan M. писав:Відповім за себе: думаю що готові. Але мабуть ми такі сертифікати розіграєм в нас на тріалі в кінці травня. Логіка полягає в тому щоб отримати безкоштовну участь, або знижку на участь, спочатку тре за неї поборотись...
Причому тут ваш тріал до вашого ж трофі? :shock: Я питання поставив не так.
Ви готові надати переможцям КЛ 2013 безкоштовну учать в Зуб-трофі 2014? Таке ж питання я задам організаторам етапів ЧУ.
Так
... було видно, було чути як реве ревучий...
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Oleg »

Володя крім хамити ти більше нічого так і не навчився.Тебе що не запитаєш ти або хамиш або "читайте регламент" а на рахунок звірька я не настільки захламний як ти я ніколи не робив бізнесу не своїх товаришах і тим більше друзях як деякі.
Саша якщо ти так хотів бути дома з родиною то був би може хтось це зробив би безкоштовно як колись чи тебе силою заставили. І теж без обід.
Володя а хамства я дуже не терплю хаманеш ще раз почуєш зовсім інакше. Ліпше не зли мене і прийми нормально зауваження і побажання.
З повагою до вас всіх.
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Oleg писав:Володя а хамства я дуже не терплю хаманеш ще раз почуєш зовсім інакше. Ліпше не зли мене і прийми нормально зауваження і побажання.
Ти нормально не писав. Я тобі процитував твої ж слова. Твоя мова. І не треба мене залякувати. Маєш що сказати по ділу, кажу. Тільки аргументовано.
І ще. Сьогодні клуб підтвердив і затвердив (з прохання Андрія Муляка) ту фінансову модель по який пройшов 1 етап.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Oleg писав:Саша якщо ти так хотів бути дома з родиною то був би може хтось це зробив би безкоштовно як колись чи тебе силою заставили.
Не було. На зборах це питання піднімалось неодноразово. Бажаючих зробити безкоштовно наразі немає. І зовсім їх немає робити це систематично.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Oleg »

Можу лише вам побажати хорошого бізнесу. А по ділу з тобою немає про що говорити. Яж як Ви не бізнесмен і не наживаюся на своїх.
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Oleg писав:А по ділу з тобою немає про що говорити.
Навзаєм.
Oleg писав:Яж як Ви не бізнесмен і не наживаюся на своїх.
Ця фраза адресована всім членам клубу котрі проголосували сьогодні за це рішення.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

Bogdan M. писав:Чи не можна проводити кілька змагань в рік( від 1 до 3) під фау, з дотриманням усіг вимог та правил, як на ЧУ. Щоб на такі змагання приїжджали учасники з цілої України і з за кордону, щоб чисесьність була подібною як на Горганах....

...А також проводити любительські змагання з простішими вимогами та дешевшими цінами, не однорозово коли хтось говорить про змаг., то наводить в приклад Східницю та Бережани...
Думаю тут 3 моменти
1. Щоб сюди їхали машини, а відповідно і готувались ці машини, і будувались, люди повинні розуміти, для чого вони тратять гроші на ці всі підготовки. В ЧУ - це і грошові винагороди серйозніші, і статус чемпіона україни, тощо. Ми цього запропонувати не можемо. А якщо захочемо взятись і податись як організатор одного із етапів ЧУ - тут і бюджет участі буде такий самий, як на ЧУ і головняк такий самий. Тому це не варіант ІМХО.
2. Для невеликої кількості джиперів у Львові 2 окремих кубки (під ФАУ і без нього) просто не потрібні, оскільки і часу і бюджету взяти участь паралельно у двох кубках, та ще й можливо попасти на Східницю, Бережани, Руну, Кордон , вистарчить не у всіх (памятаємо, що знову ж треба готувати машину до кожного заходу). А якщо хтось туди, а хтось сюди - це ми і будемо мати по 6-9 машин на кожен етап що в офіційних, що в не офіційних.
3. Ну і третій момент формальний, як я вже писав - ФАУ формально забороняє будь-які інші змагання без неї.
Bogdan M. писав:"Сертифікат на участь у змаганнях"....
ІМХО - суперова ідея. Але реалізувати складнувато, оскільки тоді в чемпіонаатах україни безкоштовно мали б брати участь не 3 екіпажі, а 3х24 області = 72 екіпажі безкоштовно, а це вже значний бюджет.
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Oleg »

Володя ще раз прошу не прикриватися клубом. Цю херню два роки тому ти вніс і ми тебе підтримали для того щоб клуб визнали як клуб і вгамувати гарячі голови осноне це що стосується безпеки, а на сьогоднішній день це перейшло в заробляння грошей. А підтримали пропозицію на зборах (це стосується і Андрія) тому що кожен подумав сьогодні один бабки заробив а завтра моя черга. Шановні члени клубу читайте статут і не порушуйте його. Статут це основний документ клубу притримуйтеся його бо можна взагалі загубити клуб. На цей етап приїхало 12 екіпажів а на слідуючий скільки буде? А якщо не вкладетеся в бюджет бо машин мало буде то що скажете пацани треба директору ще 1125грн заплатити і я точки не прийму заплати бо не зарахую ось до чого це все йде. Ви вирішили скільки і як брати гроші з учасників змагань а на основній сторінці сайту клубу так ніхрена і не змінилося навіть членів клубу цього разу мабуть вже зо два роки не міняли, а ти кажеш клуб вирішив він багато чого рішав а не чого не помінялося окрім знову наголошую ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ КЛУБУ ЗАРОБЛЯННЯ ГРОШЕЙ. Ось в що ви перетворили клуб по інтесам з позашляхового автоспорту, автотуризму, любителів природи і ще там є дуже гарні і красиві слова. І більше я не хочу тобі на щось відповідати тільки вдійсності обдумай і не гарячкуй і прийми це як належне. Особисто я тебе не звинувачую просто як один із засновників прийми це до уваги і зробіть висновки.
Надобраніч.
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Аватар користувача
Bogdan M.
Повідомлень: 536
З нами з: 22 жовтня 2012, 22:31
Ім'я: Богдан
Авто: Nissan Patrol

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Bogdan M. »

Якщо запитати організатора ЧУ чи готовий він подарувати безкошт участь переможцям КЛ13 то він може задуматись, бо тре просто віддати. А якщо переможцям КЛ14 то більша ймовірність що він згодиться, адже зможуть приїхати учасники з інших областей, чи з клубу організатора і поборотись. І всім краще з того коли більше учасників чи суперників.
... було видно, було чути як реве ревучий...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Volodymyr »

Справа в тому що невідомі організатори ЧУ 2015. А обіцяти учасникам КЛ 2014 щось подібне досить важко, не знаючи навіть в кого питатись. Інша справа що можна призовий фонд спрямувати на це діло замість класичних подарунків і по суті оплатити внесок екіпажу. Але чи сам екіпаж і його техніка до такого готові? В нас є проблема. Ніхто не хоче робити машини згідно вимог. Тому в КЛ є ряд допусків (існують вони на основі загального регламенту затвердженого КАС ФАУ) яки дозволяють певні вільності. І те що проходить в КЛ швидше за все у ЧУ не пройде. Так що дуже сумнівний подарунок.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення AM »

А стосовно заробляння на друзях, бажаючих прокладати, оплати організаторам - скажу свою думку.
Якщо ти робиш це для своїх друзів, а вони потім зроблять це для тебе, і саме головне - ВОНИ ТОБІ ЗА ЦЕ БУДУТЬ ВДЯЧНІ - думаю не буде проблем знайти бажаючих прокласти трасу безкоштовно, або з мінімальною компенсацією. Люди можуть жертвувати тільки коли їх про це просять ПО ЛЮДСЬКИ і особливо, якщо вони бачать що це дійсно КОМУСЬ ПОТРІБНО. Якщо ж казати - нам все одно, бо ми члени клубу, а ви папандоси - думаю клуб і далі буде мати проблеми з тим, кому прокладати етап, і чим далі тим більші проблеми будуть.
Аватар користувача
Bogdan M.
Повідомлень: 536
З нами з: 22 жовтня 2012, 22:31
Ім'я: Богдан
Авто: Nissan Patrol

Re: Зміни в ФАУ

Повідомлення Bogdan M. »

AM писав:
Bogdan M. писав:"Сертифікат на участь у змаганнях"....
ІМХО - суперова ідея. Але реалізувати складнувато, оскільки тоді в чемпіонаатах україни безкоштовно мали б брати участь не 3 екіпажі, а 3х24 області = 72 екіпажі безкоштовно, а це вже значний бюджет.
На мою думку не зовсім так, в західній Україні тільки у Львові проводяться змагання під ФАУ. А джипири є і в Закарпатті і Тернополі і Ів-Франківську і може в Рівному. Якщо хтось з учасників з тих областей захоче виграти участь в ЧУ, то йому доведеться приїхати на КЛ і тут спочатку перемогти. Цифра 72 не зовсім обєктивна.
В державі криза, ті хто стогнав минулого року що дорого, цього не поїдуть. А ті що їздили минулого, почнуть стогнати...

Так до чого я вів з тими сертифікатами: якщо на КЛ у класі бере участь 5 машин, а шоста безкоштовно-то нічого не міняється, хіба учасникам цікавіше, здорова конкуренція, популяризація краща....

Можливо це тупіковий задум з безкоштовною участю, але розглянути варто.
... було видно, було чути як реве ревучий...
Відповісти