Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення s.pal »

автобат писав:Моя думка - необхідно створити чергові бригади, яки допомогаи б МНС. Бригади мають зкадатись з 3-5 машин. Більше не потрібно. Виглядати це має так: Приїхаи до агерю, оповістии про прибуття керівника МНС і чекати розпоряджень, або по домовленню патрулювання занесеної діянки. Ми не будем заважати працювати МНС і будемо приносити діеву допомогу водіям. Хоча б перевіряти мораьно-діловий стан, пускати зігрітись в машину і т.п.
Час чергування змінної бригади - 1 доба, або 12 годин.
Я давно казав зробити гiлку "Швидка допомога" щоб в нiй приймали участь тi якi рельно хочуть та можуть.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення автобат »

Спав сьогодні я міцно. Досі ще під враженням побаченого знаходжусь. Бував в різних ситуаціях, але такого не бачив ще ніколи. Відчуття пекла не залишае.
Тому прийшла в бошку думка.
Створюємо групу , яка буде складатись з 10-12 екипажів, яка буде вважатись рятувальною. Склад групи треба вивісити на самому обзорному місці форуму з прізвіщами і номерами мащин і т.п.. З ціеї групи завжди знайдеться 2-3-5 маштн, яки зможуть виїхати на допомогу.
Необхідно звернутись до керівницьтв МНС і Медиціни катастроф з ініціаціею співробітницьтва. Вони повинні створити в себе базу даних, згідно з якою змогли б звертатись до нас за допомогою. Крім того, це можливо дозволить державним структурам виділяти нам якісь кошти на пальне в таких випадках. Не вважаю це питання меркантильним, бо заправитись на 300 - 500 грн зі своіх сімейних - не завжди навіть буває в наявності. Нам же ж більшого не потрібно, це не наш хліб.
Що для цього зробив? Наразі домахав С Пала і Верту. Також домахую свого товарища, який, як він каже - авторитетний пожарний в своїй структурі. Він покі що там в Олеську на битві з стихіею, але по поверненню в Львів, обіцяв зв"язатись і обговорити це питання.
Безпосередньо сьогодні він цікавиться в ведучого керівницьтва в потребі нашої там присутньости. Має передзвонити
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення іллі4 »

кльова ідея, я хочу в групу
active-style.com.ua
Аватар користувача
_!Ostap!_
Повідомлень: 159
З нами з: 23 листопада 2010, 10:44
Ім'я: Ostap
Авто: MPS

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення _!Ostap!_ »

Ідею з групою підтримую, готовий долучитися
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення tad100 »

Смысла в групе - не вижу. Група это клуб. Плюс, есть форумчане.
Основной вопрос координация действий, без желания МЧС задействовать нас в чрезвычайных ситуациях, помощь будет крайне неэфективна. Учитывая, что это государственная структура, соответственно крайне бюрократичная, процесс будет долгим. Но в любом случае надо пилить. Серега, если будеш с ними разговаривать, пригласи принять участие в первом этапе КЛ, одним экипажем. С целью понимания, что могут экипажи клуба, и где их можно применить.
Для решения оперативных вопросов по финансированию, вполне можно использовать клубные финансы, с последующей компенсацией от тех кто хотел принять участие но несмог, но готов поддержать материально. Думаю Верта хоть сейчас может написать куда сдать деньги.
Пока всё.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення автобат »

не согласен.В воскресенье шо , была бюрократия? Созвонились, собрались и поехали. Так будет и всегда. дЛЯ НИХ ПРОСТО ДОЛЖНО БІТЬ ИЗВЕСТНО ПРО ТО, ШО ЕСТЬ ЛЮДИ, ГОТОВІЕ ПРИДТИ НА ПОМОЩ. вОТ И ВСЯ БЮРОКРАТИЯ. а МАХНОВСТВО - НЕ ЧЕТКАЯ ...ДАЖЕ НЕ ЗНАЮ ОРГАНИЗАЦИЯ-НЕ ОРГАНИЗАЦИЯ, СТРУКТУРА-НЕ СТРУКТУРА, ТОЛПА? Как можно надеяться на НИШТО?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення автобат »

В конце-концов это тоже не обязывает, смогли то смогли, это понятно, шо у людей работа, семьи и другие обстоятельства. Это общественная организация и обращаться будут к тем, кто сможет помочь, но должны знать К КОМУ
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Газик
Повідомлень: 5
З нами з: 17 грудня 2012, 13:50
Ім'я: Alex
Авто: Pajero-1 +
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення Газик »

автобат писав:не согласен.В воскресенье шо , была бюрократия? Созвонились, собрались и поехали. Так будет и всегда. дЛЯ НИХ ПРОСТО ДОЛЖНО БІТЬ ИЗВЕСТНО ПРО ТО, ШО ЕСТЬ ЛЮДИ, ГОТОВІЕ ПРИДТИ НА ПОМОЩ. вОТ И ВСЯ БЮРОКРАТИЯ. а МАХНОВСТВО - НЕ ЧЕТКАЯ ...ДАЖЕ НЕ ЗНАЮ ОРГАНИЗАЦИЯ-НЕ ОРГАНИЗАЦИЯ, СТРУКТУРА-НЕ СТРУКТУРА, ТОЛПА? Как можно надеяться на НИШТО?
+1 :D :D
Часом одна гонка, значно цікавіше всього життя деяких людей
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення khoma »

Зголошуюсь в групу. В моєму екіпажі лікар (з тривалою практикою роботи в швидкій допомозі) та пластун з досвідом екстремальних походів.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення max »

Підтримую створити список людей - які не відмовляться при можливості надати допомогу. Я +1 в цей список. Це може бути для помочі і чужим і своїм. І якшо виникає схожа ситуація як ця що в цій гілці - то потрібно більш швидкий засіб звязку ніж форум, як варіант смс\дзвінки на мобілу людям з того списку.

Фінансова сторона питання - це вже після і по ситуації (бо поки держава виділить кошти на ліквідацію лиха, то діти жінок які народились в пробці до школи підуть), в будь-якому випадку не варто надіятись шо потрачені гроші будуть відшкодовані.

Далі трохи фантазій: Майже в кожного зараз є смартфон з інтернетом і жпсом. Є така штука як google latitude. Воно відсилає ваше місце знаходження на гугл і показує його іншим (кому показувати і чи відсилати - це все налаштовується). Якшо ми між собою заведем таке - то зможем більш ефективно координуватись. Наприклад якшо в когось наприклад кінчився безнзин\соляра і треба шоб хтось підвіз, то не варто дзвонити будь-кому, якшо можна подзвонити тому - хто знаходиться найближче.
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення Микола STARyy »

І мене пишіть!
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення Толстяк »

Я теж зголошуюся. Гукайте, коли що.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення Denon »

автобат писав: Крім того, це можливо дозволить державним структурам виділяти нам якісь кошти на пальне в таких випадках.
Про таке можна забути, бо якщо є можливість списати пальне, то вони самі його тирять, а оплатити чи відшкодувати не дозволить ні кошторис на утримання органу влади (нема такої статті витрат), ні органи казначейства, які виконують платіжні доручення на переказ бюджетних грошей, ні контрольно-ревізійна-служба, яка потім всі витрати провіряє.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення Katonych »

Denon писав:
автобат писав: Крім того, це можливо дозволить державним структурам виділяти нам якісь кошти на пальне в таких випадках.
Про таке можна забути, бо якщо є можливість списати пальне, то вони самі його тирять, а оплатити чи відшкодувати не дозволить ні кошторис на утримання органу влади (нема такої статті витрат), ні органи казначейства, які виконують платіжні доручення на переказ бюджетних грошей, ні контрольно-ревізійна-служба, яка потім всі витрати провіряє.
Як варіант - може знов з ОККО поговорити?
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Тернопільські джипери, земляки в небезпеці!!!

Повідомлення tad100 »

автобат писав:не согласен.В воскресенье шо , была бюрократия? Созвонились, собрались и поехали. Так будет и всегда. дЛЯ НИХ ПРОСТО ДОЛЖНО БІТЬ ИЗВЕСТНО ПРО ТО, ШО ЕСТЬ ЛЮДИ, ГОТОВІЕ ПРИДТИ НА ПОМОЩ. вОТ И ВСЯ БЮРОКРАТИЯ. а МАХНОВСТВО - НЕ ЧЕТКАЯ ...ДАЖЕ НЕ ЗНАЮ ОРГАНИЗАЦИЯ-НЕ ОРГАНИЗАЦИЯ, СТРУКТУРА-НЕ СТРУКТУРА, ТОЛПА? Как можно надеяться на НИШТО?

Ну не знаю, как по мне проще и эфективнее, связываться с членами клуба. Тем более, что эти люди известны, ниоткого не прячутся, не раз проверены. Если есть, желание организации отдельных групп, клубов, и пр. общественных организаций, я непротив. Дело благое. Только покажи мне где эти группы, клубы и т.д., что понаделали за десяток лет, и толку от них?
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Відповісти