Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Описи, регламенти, реєстрація, звіти
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Закрито
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

У рамках святкування 10-ї річниці Клубу планується (за умови погодження з міською владою) автопробіг вулицями міста Лева з 11:00 до 13:00 24.12.2011.
  1. Провести збір членів та прихильників клубу на авто з 10:00 до 11:00 на майданчику монументу Слави на вул.Стрийський. Машини повинні бути чисто вимиті та мати заздалегідь наклеєні наклейки присвячені 10 річниці та прапори клубу.
  2. З 11:00 до 13:00 організований рух колони автомобілів з прапорами вулицями та мікрорайонами м.Львова.
  3. З 13:00 до 14:00 збір на майданчику біля пам'ятнику А.Міцкевичу в центрі міста.
  4. З 14:00 до 14:30 нагородження переможців "Кубку Львова 2011" біля пам'ятника А.Міцкевича.
  5. З 17:00 до 24:00 святкування 10 річниці Клубу Львів 4х4 та фіналу "Кубку Львова 2011" у Хмільному Домі Роберта Домс.
До автопробігу допускаються будь-які поза-шляхові та легкові автомобілі (за умови погодження квадроцикли) за умови:
  1. Автомобіль має прибути на місце збору (монумент слави, вул. Стрийська) не пізніше 10:45
  2. Автомобіль повинен бути чисто вимити і мати охайний зовнішній вигляд. Наявність експедиційного та поза-шляхового спорядження "на броні" вітається.
  3. Автомобіль повинен мати відповідні наклейки присвячені 10 річниці клубу та мінімум 1 прапор клубу.
  4. Учасник автопробігу зобов'язуються дотримуватись програму руху колони, ПДР та вимог і вказівок керівника пробігу.
Приймаються пропозиції що до маршруту чи місць котрі необхідно відвідати.
Інформаці що до вартості прапорів та наклейок буде оголошена за пару днів. Гроші необхідно здати в клуб не пізніше 19.12.2011. Буде здійснено централізований друк. Промо-матеріали можна буде отримати 23.12.2011.
Попередній маршрут
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: 24.12.2011 - Автопробіг вулицями міста Лева

Повідомлення K2 »

по третьому пункту.
так що з прапорами. скільки коштуватиме? кому і коли гроші давати? я так думаю їх можна буде вцепити (отримати) вже на місці- біля монументу?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

Інформація по цінам буде на днях.
На місці ніхто нічого чіпляти та вішати не буде. Приїхати треба обклеєним і з прапором. Це було обговорено і вирішено на зборах.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення K2 »

виходить якщо я не матиму можливість забрати прапор напередодні- то і в колоні їхати мені заборонено? клас.

ПС тільки не треба як завжди видаляти мої пости які тобі не вгодили.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

Заїдь в суботу до мене на стоянку, будемо разом то чіпляти.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення AM »

K2 писав:виходить якщо я не матиму можливість забрати прапор напередодні- то і в колоні їхати мені заборонено? клас.

ПС тільки не треба як завжди видаляти мої пости які тобі не вгодили.
Думка про те, щоб приїхати підготованим була продиктована наступним.
1. Вчіпивши біля хати маємо шанс випробувати як прапор веде себе в дорозі - чи не відриваєтсья, падає, перехиляється тощо. Бо як вже станемо в колону і почнутся ці проблеми - запаримось зупинятись щоб поправляти. А так буде вєрняк - хтось вчіпить добре а хтось так сяк. А постраждає ціла колона.
2. Поки будемо їхати з прапором до місця збору буде ще якась певна реклама.
Може і не принципово де чіпляти (а може і принципово - кому як), і всі вчіплять класно або ні, але так вирішили на зборах
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Клубний прапор

Повідомлення автобат »

Клубний прапор-цікавий і важливий атрибут. З давних часів прапор був невід емною частиною символікі любої. поважаючої себе держави. королівської або князівської раті. військової одиниці тощо. наш клуб не є комерційною одиницею і тому не має фінансової можливості видавати прапори безкоштовно. Особисто я купив собі прапор самостійно. На Лакорі прапор 1.3 х0,9 м вартуе в р-ні 180 грн. Можна замовити і менший розиір. Можнп зпмовити і в іншіх рекламних фірмах. Макет прапора направити туда дуже просто.

В звязку з тим. що 24 грудня на 10-річчя клубу прийнято такі рішення проїзду колони джипів вулицями міста, прошу підтримати цю акцію всіх, кому дорого імя клубу 4х4. А також придбати собі прапори, які будуть горделіво символізувати наш клуб не тількі 24 грудня на вулицях Львова, а також можуть супроводжувати нас на різноманитні змагання, єкспедіції і інші виїзди.

Не жміться. Всіх цілюю.
Пікуй 03.12.2011
Пікуй 03.12.2011
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення автобат »

K2 писав:виходить якщо я не матиму можливість забрати прапор напередодні- то і в колоні їхати мені заборонено? клас.

ПС тільки не треба як завжди видаляти мої пости які тобі не вгодили.
Андрійку, по-перше - ніхто не забороняе їхати нікому; по- друге - знайти можливість не так тяжко, хіба шукати перепони собі штучно; по-трете - видаляються пости, на скількі я звернув увагу, тільки з хамським змістом і це правильно. Я не чекав, покі прийде момент, кол я не зможу забрати прапор, я собі замовив сам і в мене він вже є.

От я баран, не почитавши цю тему, створив свою про прапор... Ну да ладно, чім більше, тім більше таких самих більшверогідніше прочитауть.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення myshketer »

Volodymyr писав:Приймаються пропозиції що до маршруту чи місць котрі необхідно відвідати.
Можно было бы цветы поднести павшим. Начать с монумента, потом на Холм Славы (через Стрийскую, Сихов, Пасечную). После чего по Лычаковской в центр, памятнику Шевченка положить букеты (+100 к репутации у местных старперов). Дальше по Дорошенка подняться до Мира и возложить Степану Бандере (+ 100500 к репутации у местных националистов). После чего по городецкой через любинскую, мимо пивденного на научную к Сельпо и по домам

Прошу не критиковать выбор памятников - что в голову пришло, то и написал.
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Katonych »

Раз-уж тут разговор про выбор маршрута, то вброшу ещё раз свою идею - проехаться по самым раздолабным и неремонтированным улицам?
Записать трек, выложить потом на сайте в свободное скачивание - вдруг это подействует и город починит?
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення автобат »

Квіти - це дуже добре, але я б сазав, що все потрібно робити в той час, коли це треба робити. Ми ж не весілля катати їдемо. І не президенти ми. прилітаючі сюда на годинку. По роздовбаним вулицям теж мала б бути окрема тематична акція.
В нас - ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ і ми просто мали б показатись людям, мов ось ми є, ми живемо таким життям, нам радісно і прикольно жити, хто бажае - приеднуйтесь. Я так розумію ціль цього пробігу.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

myshketer писав:Прошу не критиковать выбор памятников - что в голову пришло, то и написал.
Маршрут хороший. Тільки я би з центру через Богдана Хмельницького на Грінченка і Топольну, а звідтам по чорновола в центр і далі за твоїм маршрутом. А от з Наукової по кн. Ольги і через Франка в центр до Міцкевича. Також треба захопити Левандівку, бажано Рясне. Тобто побувати в основних районах міста.
Що до пам'ятників. Це краще зробити в інший час. Не дуже хочеться абстрагуватися ще з політикою.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Oleg »

А така пропозицыя: Стрийська, Сихів, Зелена, Майорівка, Личаківська, Чорновола, Липинського, Промислова, Топольна, Тунельна, Левандівка, Городоцька, ЦЕНТР.
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

Oleg писав:А така пропозицыя: Стрийська, Сихів, Зелена, Майорівка, Личаківська, Чорновола, Липинського, Промислова, Топольна, Тунельна, Левандівка, Городоцька, ЦЕНТР.
Городоцька, Виговського, В.Великого, Кн.Ольги, Франка, Центр.
Зараз зроблю маршрут на карті
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
sasha.lviv
Повідомлень: 251
З нами з: 18 вересня 2006, 15:24
Ім'я: Олексадр
Авто: Беха сіра
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення sasha.lviv »

Маршрут поддерживаю!!! Посещение памятников тоже, но Володя правильно отметил про политику, наша міська рада будет долго утверждать посещение памятников....начнется туда можно а туда низя))) что в итоге может привести к запрещению пробега в целом. это мое мнение
http://smartclub.olx.ua/
Закрито