Gorgan Trophy '11

Описи, регламенти, реєстрація, звіти
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Закрито
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Gorgan Trophy '11

Повідомлення Volodymyr »

Зображення

Змагання для підкорювачів бездоріжжя завжди викликають цікавість та захоплення у глядачів та любителів випробувати себе та свою техніку у екстремальних умовах гірського бездоріжжя.

Вже в п’яте цього року мальовничі місця Карпат — Горгани будуть приймати учасників «Gorgan Trophy '11». Етап Чемпіонату України та етап Чемпіонату Росії з трофі-рейдів відбудеться з 21 по 25 вересня 2011 року.

Перші змагання «Gorgan Trophy '07» відбулися у жовтні 2007 року у Горганах. Тоді у змаганнях прийняло участь 11 екіпажів. З роками змагання набули масштабу Чемпіонату і в останні роки кількість учасників збільшилася у десятки разів. З'явились нові залікові категорії. Маршрути та контрольні пункти стали важчими.

«Gorgan Trophy '11» буде проходити у форматі 40 годинного GPS орієнтування. Двісті екіпажів за 3 дні повинні будуть взяти максимальну кількість контрольних пунктів у важкодоступній гірській місцевості. Рухатись дорогами-річками, долати круті, затяжні схили Продиратись через лісові хащі закинутими дорогами. Обирати стратегію проходження маршруту в залежності від підготовки техніки, погодних умов та рельєфу. Протяжність спортивної траси близько 150 кілометрів. Траса Туризм розрахована на серійне авто чи квадроцикл без лебідки, спеціальної гуми та спец засобів.

Базовий табір учасників буде розташовано у с. Осмолода, Рожнятівського району, Івано-Франківської області на території готельного комплексу «Вільні Вітри».

Цього року Горгани на своїх теренах зберуть учасників з України та Росії, Білоруії, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Сдловачини та інших країн. Шанувальники повного приводу, екстремали і просто бажаючі випробувати свої сили у нелегкій за те надзвичайно захоплюючій подорожі горами будуть змагатися в майстерності керування своїми позашляховиками та квадроциклами, перевірять себе та свою техніку на витривалість.

Змагання будуть проводяться у вісьми залікових категоріях:
  • ТР1 – серійні позашляхові автомобілі.
  • ТР2 – підготовлені позашляхові автомобілі.
  • ТР3 – спеціальні позашляхові автомобілі.
  • АТV – квадроцикли.
  • UTV – баггі.
  • Open 33 – модифіковані позашляхові автомобілі.
  • Туризм-Авто – позашляхові автомобілі без обмежень.
  • Туризм-АТV – квадроцикли без обмежень.
Статуси: III Етап Чемпіонату України з Трофі-рейдів (ТР1, ТР2, ТР3, ATV, UTV, OPEN33), VI Етап Чемпіонату Росії з Трофі-рейдів (ТР1, ТР2, ТР3), Регіональне змагання (Туризм-АВТО, Туризм-ATV).

Представники ЗМІ можуть відвідати змагання акредитувавшись за тел.: +38 (032) 297-11-70, +38 (067) 670-65-99 (Володимир Яцинич), чи відіславши листа на info [at] gorgan-trophy.info

Інформація | Реєстрація | Регламент | Учасники | Форум | Фото 10, 09, 08, 07 | Відео 10, 09, 08, 07

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення robosol »

Сторінка "Інформація" - не робоча.
В індивідуальному регламенті описані погодження для залікових груп (ТР1, ТР2, ТР3, ATV, UTV, OPEN33), виникло питання як регламентуеться участь для "Туризм-Авто" та "Туризм-АТV" - ?
Зокрема цікавить:
"транспортні засоби повинні мати Технічний паспорт транспортного засобу для автомобільного спорту ФАУ" - це якось стосується "Туризм-Авто"?
Як регламентує стаття 5 з індивідуального регламенту для категорії туризм?
Нічого не сказано про заявочні внески для груп туризму ( вважати внесок "Командний залік" ) - ?
Відповідно питання про номери, закритий парк для Туризм-АВТО, Туризм-ATV.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення Volodymyr »

robosol писав:Сторінка "Інформація" - не робоча.
Поправив лінк.
robosol писав:В індивідуальному регламенті описані погодження для залікових груп (ТР1, ТР2, ТР3, ATV, UTV, OPEN33), виникло питання як регламентуеться участь для "Туризм-Авто" та "Туризм-АТV" - ?
Буде невдовзі окремий регламент.
robosol писав:Зокрема цікавить:
"транспортні засоби повинні мати Технічний паспорт транспортного засобу для автомобільного спорту ФАУ" - це якось стосується "Туризм-Авто"?
http://gorgan-trophy.info/2011 - тут все описано (це загальна інформація по змаганнях). Сума внеску, те що спортивний паспорт треба тільки в спорт (в туризм не треба).
robosol писав:Відповідно питання про номери, закритий парк для Туризм-АВТО, Туризм-ATV.
Все це буде в регламенті туризму. Закритого парку для туристів нема.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення Volodymyr »

[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення K2 »

різниця між тр1 та туризмом? окрім спортивної складової. траса одна і таж? і взагалі чи буде що робити на ГТ11 без мт резини? якщо не в тр1 то хоч в туризмі?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення Volodymyr »

Туризм - траса для туристів. ТР1, траса для машини з лебідкою, не обов'язково МТ гума. В Туризмі цікаво буде для туристів.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення K2 »

добре. задам запитання конкретніше. є повний привід на всесезонці і всьо :) їхати в тр1 чи в туризм?
передбачаючи відповідь виникає ще одне запитання: таяк офіційного регламенту в туризмі ше нема- розкажи хоть в двох словах що воно таке цей туризм.
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення звездочет »

K2 писав: таяк офіційного регламенту в туризмі ше нема- розкажи хоть в двох словах що воно таке цей туризм.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення K2 »

звездочет писав:
K2 писав: таяк офіційного регламенту в туризмі ше нема- розкажи хоть в двох словах що воно таке цей туризм.
крутий регламент :shock:
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення Volodymyr »

Андрій, не юлозь як завжди. Хочеш їхати на стоку в Туризм - їдь, траса якраз під сток. Але пару засадних місць буде. Фото КП я виклав на сайті, по ним не так важко зорієнтуватись що там на трасі буде. Регламент також не перший тиждень висить.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення K2 »

ти про що?
я нормально запитався куди мені рекомендовано їхати на повному стокові.
"Туризм - траса для туристів" - дуже змістовна відповідь.
на сайті http://gorgan-trophy.info я раніше не особо гуляв. тому регламенту для туризму відразу і не помітив.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення Volodymyr »

Я лінк на регламент для туристів тут повішав.
Що до Туризм для туристів. Траса Туризм для автотуристів, тобто для людей без МТ, без лебідки і т.п. НЕ СПОРТ. На кросовері можна навіть проїхати акуратно.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
SHOSS
Повідомлень: 47
З нами з: 08 березня 2009, 08:50
Ім'я: Олег
Авто: TLC 70
Звідки: г.Вышгород

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення SHOSS »

Проживание в палатке на поляне платное ?
067-760-66-90
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '11

Повідомлення звездочет »

SHOSS писав:Проживание в палатке на поляне платное ?
Перебування у базовому таборі гостей (не учасників змагань) і користування усіма сервісами (вода, гарячі душі, біотуалети, навіси, дрова, мед.допомога і т.п.) коштуватиме 100грн. з автомобіля за всі 5 днів перебування в базовому таборі та сплата екологічної застави для гостей (не учасників змагань) в розмірі 400грн., котра буде повернена по вибутті з табору та відсутності порушень порядку. Велике прохання гостей під час проведення змагань не виїжджати на трасу власними автомобілями та не створювати незручностей для учасників змагань. Екологічна застав гостям не буде повернена у випадку їхнього перешкоджанню руху учасників під час змагань, за винятком відвідування. Поважайте один одного.
Взято тут http://gorgan-trophy.info/16.html
Закрито