Гідроудар (не катайте без шноркеля)

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
DRAKKAR
Повідомлень: 295
З нами з: 08 травня 2017, 17:38
Ім'я: Володимир
Авто: Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Гідроудар (не катайте без шноркеля)

Повідомлення DRAKKAR »

DSC_0117.JPG
Страшний сон будь-якого водія - Гідроудар в двигуні автомобіля! Ось і я з ним зіткнувся!

Історія почалася ще з 100 метрів жесті 2 де я переїжджав через великий болотистий брід, проїхавши я забув зовсім глянути до повітряного фільтру, а там 100% була вже волога! І відразу після вирішили їхати в ліс на пікнічок але спершу хотіли зробити ефектні фото Ланоса в болоті, ліс ми знаємо добре, тому хвилин через 30 після 100 метрівки були вже в лісі біля ще однієї маленької калюжі!

Розгін! Бризки! І злегка сів на пузо!
DSC_0104.MOV_snapshot_01.27_[2018.06.12_09.57.32].jpg
Туди сюди і Ланос знов на суші. Ну все фото є, відео є, їдьте смажити ковбасу! А не, добрий друг попросив проїхатися ще раз на біс! :) Ну і звичайно я погодився, а так як мізків немає, я не подивився знову до фільтру і не врахував той факт що тепер права сторона де стоїть фільтр буде глибше під водою ...

Легкий стук, і тиша ... В очах біжить все життя Ланоса ... Все думаю прилетіли млять! Двигун стуканув!
DSC_0108.MOV_snapshot_00.27_[2018.06.12_09.59.50].jpg
Слава Одіну вистачило мізків не пробувати заводити! А відразу почали дивитися під капот. А під капотом нічого доброго, там де фільтр акваріум! Хоч бери і жаб запускай плавати!
DSC_0109.JPG
Добрий друг що просив на Біс, почав включати соображалку і давав слушні поради що робити, перевірили щуп на наявність масла, масла немає, все думаю 3.14здец ... Але потім з'явилося, мабуть почало стікати ... Викрутили свічки, зняли патрубок з дросельної заслінки, в патрубку болото, 4 свічка мокра якщо рахувати з ліва на право ... Почали стартером крутити і продувати камери згоряння, трохи болота (води) звідти виплюнуло! Поставили все назад, пробуємо заводити, не відразу але двигун почав заводитися і в кінцевому підсумку завівся ... Я трохи відійшов від цього жаху, начебто працює нормально тільки почав клацати гідрокомпенсатор ... Відразу лебідку ON і витягувати машинку з болота на сушу! Слава великій лебідці!

Трохи попрацювавши, двигун заглушили, щоб глянути рівень масла як стече, рівень з'явився, не ідеальний але був, та ми навіть не помітили як настала ніч. Щоб не пропадали ковбаски які ми повинні були з'їсти пару годин тому, засмажили відразу там же де і втопили Ланос, треба ж було якось відсвяткувати 2 день народження автомобіля :)

На наступний день взявся за оцінку результату покатушки, а оцінювати було що, вся машина в болоті. Все в салоні плаває, але ковроліну вже давно немає тому це навіть не проблема для мене. Фільтр повітряний звичайно під заміну))) Але викидати не став, повісив в гаражі на пам'ять. Купив фільтра, масло GM 10W-40 і почав міняти.
P80522-131021.jpg
P80522-131011.jpg
P80522-130957.jpg
На даний момент все ок, масло не тече, пробка суха, слабо клацає гідрік, поки не вскривав, так що відбувся легким переляком! І так мало не забув, ось вам відео всієї цієї епопеї :) В відео використовував кілька нових прийомчиків монтажу, напишіть добре чи не дуже :)

https://youtu.be/zRvvHBSjVBU
На Ланосі по Бездоріжжі
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Гідроудар (не катайте без шноркеля)

Повідомлення Volodymyr »

DRAKKAR писав:спершу хотіли зробити ефектні фото Ланоса в болоті
DRAKKAR писав:добрий друг попросив проїхатися ще раз на біс! :) Ну і звичайно я погодився
Все логічно.
Гідроудару правда не помітно. Так вода з болотом влетіло, навіть не погнув нічого.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гідроудар (не катайте без шноркеля)

Повідомлення автобат »

Покі він шше дихає, добий його!!!
Пирни в ясінецький кар'єр!!!
Залюбки под ивлюсь відео гідропідецца л ануса
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Гідроудар (не катайте без шноркеля)

Повідомлення Микола STARyy »

Volodymyr писав:
DRAKKAR писав:спершу хотіли зробити ефектні фото Ланоса в болоті
DRAKKAR писав:добрий друг попросив проїхатися ще раз на біс! :) Ну і звичайно я погодився
Все логічно.
Гідроудару правда не помітно. Так вода з болотом влетіло, навіть не погнув нічого.
Я б не був таким оптимістичним. Якщо підігнуло якийсь шатун, скоро вилізе братська рука.Треба робити ревізію двигуна. Негайно і пристрАсно.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Granader
Повідомлень: 541
З нами з: 06 грудня 2007, 11:17
Ім'я: Ігор
Авто: таврон і буханка
Звідки: Львів-Ковирі

Re: Гідроудар (не катайте без шноркеля)

Повідомлення Granader »

Була аналогічна ситуація на уазі,гідроудар був але двигун працював як годинник,но через тиждень поїхали на покатушку і тут перше болото,газ до бляхи,а він бахх і здох.Обірвало погнутий шатун а їх було три(погнутих) Дядько відразу казав вскривати двигун,я,думав повезе,нажаль ні.
Аватар користувача
Vovic
Повідомлень: 232
З нами з: 25 січня 2016, 14:58
Ім'я: Володимир
Авто: Нивко 2121 та Опель Омега В
Контактна інформація:

Re: Гідроудар (не катайте без шноркеля)

Повідомлення Vovic »

В мене ситуація така була, що в місті не в болотах гідроудар зловив... м. Луцьк, вул. Відродження... м. Луцьк гарне, красиве місто але досить горбисте і з слабонькими каналізаціями, отож гарний дощ, я з роботи на Опель Омезі їду, калюжі такі, що дороги позаливало нафіг, я акуратно собі проходжу калюжу, калюжою то назвати правда не можна, так собі озеро вже середніх розмірів...(недалечко від лікарні, по моєму другої...), вже майже проїхав, та Х5 БМВ, вирішив, що він яхта і на зустрічній полосі на скорості пройшов... Омегу мою хвилею аж цілу накрило... Заглохла... На буксирі заїхали на стоянку, там відкрив корпус фільтра і впускний "саксафон" і... фільтр повний, "саксафон" теж... вскритіє показало погнутих 5 шатунів із шести... , а... і ще якогось милого корпус стартера розмолотило, хоча при чому тут стартер, сам не знаю..., це було в 20110-му році, але памятаю, бо дорого мені це обійшлось...
Аватар користувача
DRAKKAR
Повідомлень: 295
З нами з: 08 травня 2017, 17:38
Ім'я: Володимир
Авто: Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гідроудар (не катайте без шноркеля)

Повідомлення DRAKKAR »

Vovic писав:В мене ситуація така була, що в місті не в болотах гідроудар зловив... м. Луцьк, вул. Відродження... м. Луцьк гарне, красиве місто але досить горбисте і з слабонькими каналізаціями, отож гарний дощ, я з роботи на Опель Омезі їду, калюжі такі, що дороги позаливало нафіг, я акуратно собі проходжу калюжу, калюжою то назвати правда не можна, так собі озеро вже середніх розмірів...(недалечко від лікарні, по моєму другої...), вже майже проїхав, та Х5 БМВ, вирішив, що він яхта і на зустрічній полосі на скорості пройшов... Омегу мою хвилею аж цілу накрило... Заглохла... На буксирі заїхали на стоянку, там відкрив корпус фільтра і впускний "саксафон" і... фільтр повний, "саксафон" теж... вскритіє показало погнутих 5 шатунів із шести... , а... і ще якогось милого корпус стартера розмолотило, хоча при чому тут стартер, сам не знаю..., це було в 20110-му році, але памятаю, бо дорого мені це обійшлось...
Це говорить про те що шноркель нікому не завадить, без різниці любитель ти оофроіда чи не дуже!
На Ланосі по Бездоріжжі
Аватар користувача
fox
Повідомлень: 55
З нами з: 18 жовтня 2016, 14:24
Ім'я: Сергій
Авто: Opel Frontera A (був ВАЗ 2121)
Звідки: Луцьк

Re: Гідроудар (не катайте без шноркеля)

Повідомлення fox »

Vovic писав:В мене ситуація така була, що в місті не в болотах гідроудар зловив... м. Луцьк, вул. Відродження... м. Луцьк гарне, красиве місто але досить горбисте і з слабонькими каналізаціями, отож гарний дощ...
Буває в нас така фігня після хорошого дощику
Зображення
Аватар користувача
Vovic
Повідомлень: 232
З нами з: 25 січня 2016, 14:58
Ім'я: Володимир
Авто: Нивко 2121 та Опель Омега В
Контактна інформація:

Re: Гідроудар (не катайте без шноркеля)

Повідомлення Vovic »

то біля гостинця?
Аватар користувача
fox
Повідомлень: 55
З нами з: 18 жовтня 2016, 14:24
Ім'я: Сергій
Авто: Opel Frontera A (був ВАЗ 2121)
Звідки: Луцьк

Re: Гідроудар (не катайте без шноркеля)

Повідомлення fox »

так
Аватар користувача
fox
Повідомлень: 55
З нами з: 18 жовтня 2016, 14:24
Ім'я: Сергій
Авто: Opel Frontera A (був ВАЗ 2121)
Звідки: Луцьк

Re: Гідроудар (не катайте без шноркеля)

Повідомлення fox »

так
Відповісти