Луаз Романа...

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Dizzy
Повідомлень: 2
З нами з: 16 квітня 2018, 16:42
Ім'я: Юрій
Авто: Луаз
Звідки: Львів

Луаз Романа...

Повідомлення Dizzy »

Привіт усім!

Так склались обставини що новий щасливий власник недавно "притягнув" мені на доопрацювання Луаз покійного Романа (євакуатор). На скільки мені відомо багато хто з членів клубу бачив цю машину. Певний час вона стояла на Персенківці у боксах, пізніше у Лисиничах можливо ще десь... Роман привозив мене у ці два місця кілька разів щоб я показав що і як робити місцевим дядечкам... (я певний час знайомий з цими дивакуватими автомобільчиками )
Пізніше ця машина з Лисиничів потрапила до нового власника... Докладний огляд виявив відсутність значної кількості дріб"язкових і не тільки залізяк, які по тій чи іншій причині були зняті на час модернізації цього авто. Ясна річ , що багато з цих речей можна докупити, хоча частина з них практично ніколи не виходить з ладу , відповідно і майже не зустрічається в продажу...
Питання : можливо комусь відома доля цієї купи заліза, яка ні до Патрулів ні до Уазів та інших дорослих машинок ніяким боком не підійде. За хороший магорич новий власник готовий це виміняти. Та й мені на руки буде легше.

З повагою до усіх присутніх Юрій!
LUAZ.jpg
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Луаз Романа...

Повідомлення robosol »

Доброго дня.
Наскільки повідав майстер, в нього є якісь запчастини з тої волинянкм на персенківці. лежать собі в куточку і чекають коли їх приладнають на свої законні місця. просив з ним звязатися.
Dizzy
Повідомлень: 2
З нами з: 16 квітня 2018, 16:42
Ім'я: Юрій
Авто: Луаз
Звідки: Львів

Re: Луаз Романа...

Повідомлення Dizzy »

Дякую за відповідь.
контакт майстра будьласка
Відповісти