Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
DRAKKAR
Повідомлень: 295
З нами з: 08 травня 2017, 17:38
Ім'я: Володимир
Авто: Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення DRAKKAR »

Можливо вже хтось і бачив на варті цю історію, але думаю не буде лишнім почути думку джиперів, може забакланять)

Хто не любить читати може зразу дивитись відео нижче, або зразу з момента як охоронець симулює наїзд на ноьго https://youtu.be/cobcItqLCyQ?t=6m17s або вже коли приїхала нашо доблісна поліція https://youtu.be/cobcItqLCyQ?t=14m16s а хто хоче почитати, текст під відео.

https://youtu.be/cobcItqLCyQ

Сталась вчора неприємна ситуація на вул. Січових стрільців біля ощадбанку. Паркуючись на цій загальній платній парковці виникла суперечка між мною та охоронцями ощадбанку, в результаті чого заблокована вулиця, охоронець на капоті, поліція на боці банку. Не плануючи в цей день жодних подібних пригод, замітив що конуси на дорозі стоять так що заїхати можливо не зачепивши їх, що і спробував зробити, але не тут то було та працівники миттєво реагують на непрошеного гостя "їхньої парковки" можливо потрібно було закрити очі на то все, розвернутись і поїхати але якось надоїли ці всі царьки біля кожного банку чи готелю і.т.д. які незаконно забирають собі частину дороги! Більшість перехожих та навіть водії яких ми блокували віднеслись з розумінням та були на моєму боці, окрім водійки білого AMG мерседеса ВС3171НВ вона так кудись поспішала що вирішила сваркою змусити мене відїхати, а почути про те шо автомобіль блокують навіть не хотіла, маю надію що вона встигла куда хотіла. В подальшому намагаючись стати так щоб заблоковані автівки позаду проїхали, охоронець або просто працівник ощадбанку впав на капот та тримаючись за двірники виліз на нього, для чого він це зробив не розумію, можливо передивився відео підстав на дорозі та думав мене таким чином злякати... Конфлікт збільшувався, працівники банку шантажували мене що дадуть не правдиві покази поліції (чути на відео) перехожі та водії продовжували спір з охороною щоб ті дали мені можливість проїхати, чекаєм поліцію... Мало того що поліція по телефону намагалась мене переконати що це паркування тільки для працівників банку, так як приїхали замість представитись кажуть до мене через вікно - Виходьте будемо балакати... Я вийшов питаю ви хто, хлопець в формі та без нагрудного значка каже - ми поліція! Другий поліцейський здогадалась що я хочу почути їхні звання та іменна. Це були командир взводу старший лейтинант Галес (міг помилитись) та інспектор патрульної поліції Гончарук Олександир. В подальшому поліція не зважала на те що є знак платного паркування, і довірилась документам (не завіреним копіям) так би мовити оренди, враження було що вони і так знали хто тут кому платить і хто може тут стояти, загалом я не правий а банк правий, сили продовжувати я вже не мав та і не був готовий, освіти юридичної не маю. В процесі всього працівник банку питав мене чи я не з Дозора, так ось якщо хтось розуміє про що він, напишіть в коментарях та якщо є в когось бажання юридично допомогти мені в подальшому також пишіть. Відчуваю що начальство банку та поліції давно домовились за ці парко місця, а оренда не законна! Ще одним доказом є те що поліція була зацікавленна закрити питання без жодних протоколів, на мене ніхто нічого не писав, якщо я порушник і заблокував вулицю чому не склали протокол? Відфутболили мене писати заяву в райвідділ... Ще раз вибачаюсь кому ця історія принесла не зручності... п.с. Відеореєстратор в мене трішки барахлить та є проблема зі звуком, тому раджу переглядати на домашніх ПК а не на тел та планшетах...
Вкладення
2018_0207_145212_099.MOV_snapshot_04.51_[2018.02.07_23.02.40].jpg
FHD0053.MOV_snapshot_01.42_[2018.02.07_23.07.11].jpg
FHD0053.MOV_snapshot_00.33_[2018.02.07_23.03.49].jpg
На Ланосі по Бездоріжжі
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення max »

Та у Львові не існує законів паркування, то джунглі - виживає спритніший і везучіший, все решта не працює :) Люди купляють права, нешарять як їздити, крухом хаос і паніка, ситуацію може виправити тільки ядерний вибух, а тратити час на бабуїнів - вцілому без толку.

В мене теж схоже було, тіки ще комічніше. Забудовник намутив паркомісць тако на дорозі і думав їх продати, а поки ше думав - то загородив палєтами і патиками, щоб ніхто не привикав до благоустрою. Я якось вночі за відсутності місця заїхав поверх тих патиків. І тут десь появивися якийто свідомий перехожий і охоронець, які активно чесали шото тіпа шо правила в нас забороняють ставати - там де є патики, і кароче був ділог, але трохи не такий у вас. Ну тоді я поняв, шо або зразу в табло, а якшо не готовий до того - то краще стати десь інакше, а оце шото бабуїнам доказувати - дохлий номер :)
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення Volodymyr »

max писав:а оце шото бабуїнам доказувати - дохлий номер :)
Але в законі чітко вказано що про'їзжу частину забороне перекривати будь-якими предметами. Тому роздавити пару конусів, палет, патиків нінароком... ну так сі стало. Це ж не бетонний блок чи дорожній знак чи інший засіб встановлений дорожньою службою. Тому і предяви йдуть лісом, але то все в контексті того що я там таки не збираюсь паркуватись.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення Толстяк »

Я дуже полюбляю "ненароком" проїхати по конусах патролом, або вантажівкою. :) В нас багато магазинів ставлять фішки на цілий день, щоб не паркувалися, але вони заважають розминутися із зустрічним транспортом.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення Volodymyr »

Толстяк писав:Я дуже полюбляю "ненароком" проїхати по конусах патролом, або вантажівкою. :).
Супер, то не я один таким страдаю. Можна робити рух "Анти Конус" :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
stas
Повідомлень: 121
З нами з: 25 листопада 2013, 00:36
Ім'я: іван
Авто: уаз 3151
Звідки: lviv

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення stas »

Я би дав пі....ди, но не тої що з волосами а тої що руками і ногами. Наступний раз думав би, стрибати на капот чи ні.
Аватар користувача
DRAKKAR
Повідомлень: 295
З нами з: 08 травня 2017, 17:38
Ім'я: Володимир
Авто: Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення DRAKKAR »

stas писав:Я би дав пі....ди, но не тої що з волосами а тої що руками і ногами. Наступний раз думав би, стрибати на капот чи ні.
Воно то все так, але я думаю той капотолазець так і хотів, щоб було що потім пред'явити, вони ітак там всі в один голос кричали що я його переїхав.
На Ланосі по Бездоріжжі
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення Volodymyr »

Можна ще в суд подати що він на капот виліз. Є відео. Погнутий двірник.
Телебачення ще любить таких клоунів.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
DRAKKAR
Повідомлень: 295
З нами з: 08 травня 2017, 17:38
Ім'я: Володимир
Авто: Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення DRAKKAR »

Volodymyr писав:Можна ще в суд подати що він на капот виліз. Є відео. Погнутий двірник.
Телебачення ще любить таких клоунів.
Та вот іду в понеділок в банк цей, якщо будуть далі хамати так і зроблю, для них саме гірше буде якщо доведеться з парко місцями розпрощатися.
На Ланосі по Бездоріжжі
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення Volodymyr »

Цікаво подивитись документи що до оренди дороги.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
DRAKKAR
Повідомлень: 295
З нами з: 08 травня 2017, 17:38
Ім'я: Володимир
Авто: Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення DRAKKAR »

Volodymyr писав:Цікаво подивитись документи що до оренди дороги.
Вони їх показували поліції, спробую в понеділок зробити копію, що б там не було, на скільки вже мені писали, оренда частини дороги не може бути законною.
На Ланосі по Бездоріжжі
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення Volodymyr »

DRAKKAR писав:оренда частини дороги не може бути законною.
От власне. Також цікавлять документи на жовтий бордюр. А то розвелося хітровиграних. В моєму будинку роблять дорожні знаки. Так от, замовляй що хочеш і вішай де хочеш. А тут жовтою фарбою бордюр помалювати, для клоуна-алпініста по капотам на години 2 роботи.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
DRAKKAR
Повідомлень: 295
З нами з: 08 травня 2017, 17:38
Ім'я: Володимир
Авто: Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення DRAKKAR »

Сьогодні написав скаргу на поліцію, в банк на працівників банка, та заяву в поліцію стосовно хуліганських дій. Чекаєм відповідь... Відчуваю що напишуть бред але надіюсь що помиляюсь.
На Ланосі по Бездоріжжі
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Обережно! Охорона ощадбанка кидається під колеса

Повідомлення Толстяк »

Якщо напишуть маячню, то знову скаргу на невідповідність займаній посаді начальника району.
067 З12 4З З6
Відповісти