ЄвроМайдан

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення gladun »

в додаток . в єс багато наших заробітчан, а що їм залишається робити як в наші рідні країні недають заробити на хочаб якийсь прожиток, хоча в нас робочий народ но виживає а не живе. так і я там був з 1997-2000 . і зараз вимушений їхати , роблю візу робочу. я був там і знаю як там наші гарують , готовий згадати як воно в теперишньому єс працюється по 14 год. :). варіантів я немаю , як і багато українців.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення автобат »

Alex67 писав:
Katonych писав:
автобат писав:Вот туповатий я, але хотілось би знайти відповідь на запитання: чому так званий евросоюз так наполегливо вимагає звільнення людини, яка, неозброеним оком видно, відверта злодійка, нечесна людина. І що ж вона таке для евросоюзу зробил корисне? Ну, може всі знають, що вона чесна, вона - потужний грамотний та зважений політик, а мені так одному здаеться.
Вебаште. Я людина зовсім аполітична, але деякі питання просто цікавлять.
А на майдан, можливо і варта поїхати, але перед тим треба зрозуміти для чого і за чім і чого добиватись і йти до кінця.
Саме цікаве, що Євросоюзу пані Тимошенко пофіг.
Європі не все одно вибіркове правосуддя. І саме проти вибіркового право- і кривосуддя ЄС і пробує боротися. Мені хотілося б досягти ситуації коли однакові закони та правила однаково діють для всіх - і для депутата-олігарха, і для приватного підприємця, і для пенсіонера. Думаю що більшість людей що вийшли на Євромайдан хочуть чогось схожого.
Ну, тут все елементарно: засудили того, хто більш за всіх писка відкривав. Не вміеш тихо красти - сиди. Але шо европі то до цього? Нехай зі своїми злодіямі розбираються.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення автобат »

Alex67 писав:
автобат писав: Щоб ці податки не складали 53 відсоткі від обернутих мною грошей, а хоча би розумних 5-7. Хто мені може пообіцяти і забезпечити зараз з тих, хто горлопанить на Майдані? А на шо ж вони житимуть?
Отакого ніхто пообіцяти не може. Ставки оподаткування на Україні порівняно низькі, проблема тільки в свідомо заплутаній системі оподаткування. Спростити систему оподаткування, викинути 125 із наших 131 видів податків - завдання реальні. Як на мене рівень оподаткування не є проблемою, проблемою є те що не всі змушені ці податки платити. І це хочеться змінити, щоб у всіх підприємств були рівні конкурентні умови, а пільги надавалися соціально незахищеним громадянам.
Перекладіть
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення bobikus »

Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Katonych »


А хто заважає те все саме робити без ЄС?
Ну там з якісттю молока боротись, з корупцією, стандарти змінити згідно європейских і все таке інше.

Зображення
Главная дорога та, по которой едет танк
Kompas
Повідомлень: 191
З нами з: 15 листопада 2009, 20:25
Авто: Недопривідні ТЗ
Звідки: Тернопільський штурман

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Kompas »

pilgrim писав:
nick2121 писав: Россия закроет границу и предприятия которые работали на экспорт в Россию закроются
Чому??? Які об"єктивні причини обмеження імпорту з України українських товарів? Після підписання угоди мотори Мотор Січі чи шоколадки Рошен перестають бути українського походження? Стають гірші за якістю? Асоціація якимось чином має розірвати діючі контракти?
Kompas
Повідомлень: 191
З нами з: 15 листопада 2009, 20:25
Авто: Недопривідні ТЗ
Звідки: Тернопільський штурман

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Kompas »

Katonych писав:

А хто заважає те все саме робити без ЄС?
Ну там з якісттю молока боротись, з корупцією, стандарти змінити згідно європейских і все таке інше.
Боротись з якістю молока - це, звичайно, круто. :D :D :D
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

Katonych писав:А хто заважає те все саме робити без ЄС?
Как говорил профессор Преображенский "разруха не в клозетах, а в головах" :lol:
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Katonych »

Kompas писав:
Katonych писав:

А хто заважає те все саме робити без ЄС?
Ну там з якісттю молока боротись, з корупцією, стандарти змінити згідно європейских і все таке інше.
Боротись з якістю молока - це, звичайно, круто. :D :D :D

Угу. А по суті заперечення є?
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення gladun »

pilgrim писав:
Katonych писав:А хто заважає те все саме робити без ЄС?
Как говорил профессор Преображенский "разруха не в клозетах, а в головах" :lol:
:) от почати з голів треба , а саме чиновників хто при владі і має доступ до корита , і робить що хоче бо нікого небоїться . відповідь проста ;) . а хо зараз їх призупинить , та ніхто тут , а єс якраз наступить їм на галстуки і буде тримати під каблуком, контроль якості, це вимоги угоди. інакше порядку незробиш. це не моя думка , а багатьох .
:) от якість молока скажим , дешевше розкалатати і додати хімії харчової і продати як молоко нормальне, яка якість тут , чи пельмені доприкладу в яких мяса майже нема :D бо нема кого боятись , контролю нема. натомість заробляють на тих так званих пельменях великі гроші.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Alex67 »

автобат писав:
Alex67 писав:
автобат писав: Щоб ці податки не складали 53 відсоткі від обернутих мною грошей, а хоча би розумних 5-7. Хто мені може пообіцяти і забезпечити зараз з тих, хто горлопанить на Майдані? А на шо ж вони житимуть?
Отакого ніхто пообіцяти не може. Ставки оподаткування на Україні порівняно низькі, проблема тільки в свідомо заплутаній системі оподаткування. Спростити систему оподаткування, викинути 125 із наших 131 видів податків - завдання реальні. Як на мене рівень оподаткування не є проблемою, проблемою є те що не всі змушені ці податки платити. І це хочеться змінити, щоб у всіх підприємств були рівні конкурентні умови, а пільги надавалися соціально незахищеним громадянам.
Перекладіть
Спробую. Коли ми порівнювали рівень оподаткування на Україні із рівнем оподаткування в інших європейських країнах то стає зрозуміло що ставки оподаткування на Україні достатньо низькі, тому нема чого розраховувати на їх зменшення через процедуру асоціації з ЄС. Проблемою є конкурентна нерівноцінність, коли одні платять податки а іншим це по-факту не обов'язково. У нас це досягається плодженням несамовитої кількості податків та репресивно-корупційного апарату що займається адмініструванням цих податків. Якщо відмінити 125 із наших 131 виду податків, скоротити бюрократичний персонал що це адмініструє і забезпечити (ой мрії мої, мрії..) стягнення податків з усіх учасників ринку через прості і прозорі механізми контролю, наприклад як грузинський варіант - податок із обороту то це може сприяти швидкому покращенню ситуації.
Олексій
Kompas
Повідомлень: 191
З нами з: 15 листопада 2009, 20:25
Авто: Недопривідні ТЗ
Звідки: Тернопільський штурман

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Kompas »

Katonych писав:
Kompas писав:
Katonych писав:
Угу. А по суті заперечення є?
Образно виражаючись, наше керівництво як ослик запряжений в плуг. По ідеї мало б орати, але нафіга якщо морквина поруч? Так ось, власна морква закінчилась, поле не оралось не сіялось і т.п. Почати зараз орати-сіяти, поки виросте з голоду здохнем. Значить моркву треба брати на стороні. Є 2 варіанти: один сусід тупо дає оберемок моркви а через якийсь час скаже віддай, а віддавати буде нічим, бо морква буде традиційно з"їдена на межі, і доведеться віддати плуг, тоді ще оберемок моркви і залишаємось без нивки. Або інший варіант від іншого сусіда: морква дається, але не оберемком, а розкладається по полю, щоб дотягнутись до чергової морквини - треба протягнути плуга кількасот метрів, так мало-помалу нивка буде зорана і з"явиться шанс на власний урожай.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення gladun »

Kompas писав:
pilgrim писав:
nick2121 писав: Россия закроет границу и предприятия которые работали на экспорт в Россию закроются
Чому??? Які об"єктивні причини обмеження імпорту з України українських товарів? Після підписання угоди мотори Мотор Січі чи шоколадки Рошен перестають бути українського походження? Стають гірші за якістю? Асоціація якимось чином має розірвати діючі контракти?
контрак можи розірвати росія, знайдуть любу причину . але це все флеф з їхньої сторони ,я рахую нічо вони нерозірвуть, їм невигідно навіть якщо асоціація підпишеться 8-)
Kompas
Повідомлень: 191
З нами з: 15 листопада 2009, 20:25
Авто: Недопривідні ТЗ
Звідки: Тернопільський штурман

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Kompas »

muxajil писав:
контрак можи розірвати росія, знайдуть любу причину . але це все флеф з їхньої сторони
Ну тобто питання не в площині з ким вигідно, а лягти чи ні під Росію. Це, погодьтеся, зовсім інший коленкор
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення gladun »

Kompas писав:
muxajil писав:
контрак можи розірвати росія, знайдуть любу причину . але це все флеф з їхньої сторони
Ну тобто питання не в площині з ким вигідно, а лягти чи ні під Росію. Це, погодьтеся, зовсім інший коленкор
так , звами згідний як і весь наш простий народ. лягти під них це означає що нам кращого життя і небачити. погодьтеся, вони далі робитимуть все на свою користь...і приймати свої закони для себе , а не для нас.
Відповісти