ЄвроМайдан

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

Результаты социалогического опроса населения по поводу отношения к правительству, по состоянию на ноябрь 2013 года:

1. послать на................. 46%
2. послать к.................. 29%
3. послать в.................. 14%
4. не определились куда... 11%
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Volodymyr »

На жаль цього разу ситуацію не змінити :-(
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Katonych »

Volodymyr писав:На жаль цього разу ситуацію не змінити :-(
Ну вот хз. В прошлые разы тоже так думали.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення AM »

Лесь Поддеревянский про ЕС и ТС. Дуже фігурально :)
"Мороженое и Говно"

«Говорят, что есть выбор: туда или сюда. Вроде как есть первая причина, вторая и даже третья. Я уверен, что ни х... никаких причин нет, и выбора тоже нет, потому что когда у вас в одной руке мороженое, а в другой – г...но, то вы все равно выберете мороженое. Вы знаете, что мороженое намного опасней: оно холодное, от него может быть ангина, оно сладкое, от него может быть диабет. Но это все равно мороженое, а не г...но. У нас нет выбора, мы должны быть в Европе. Надо отдавать себе отчет, что Россия – совершенно враждебная Украине страна»
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

AM писав:Надо отдавать себе отчет, что Россия – совершенно враждебная Украине страна»
Ну вот таких кто так говорит можно смело посылать нах#й :lol: ведь в России живут такие же люди как и тут ... и они тоже хотят жить нормально так же как и люди на Украине.

и мене всего простые люди в России желают зла простым жителям Украины ... а правительство ... ну так и на Украине не фонтан
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення TANKist »

pilgrim писав:
AM писав:Надо отдавать себе отчет, что Россия – совершенно враждебная Украине страна»
Ну вот таких кто так говорит можно смело посылать нах#й :lol: ведь в России живут такие же люди как и тут ... и они тоже хотят жить нормально так же как и люди на Украине.

и мене всего простые люди в России желают зла простым жителям Украины ... а правительство ... ну так и на Украине не фонтан
Гарна відповідь +
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Alex67 »

Katonych писав:
автобат писав:Вот туповатий я, але хотілось би знайти відповідь на запитання: чому так званий евросоюз так наполегливо вимагає звільнення людини, яка, неозброеним оком видно, відверта злодійка, нечесна людина. І що ж вона таке для евросоюзу зробил корисне? Ну, може всі знають, що вона чесна, вона - потужний грамотний та зважений політик, а мені так одному здаеться.
Вебаште. Я людина зовсім аполітична, але деякі питання просто цікавлять.
А на майдан, можливо і варта поїхати, але перед тим треба зрозуміти для чого і за чім і чого добиватись і йти до кінця.
Саме цікаве, що Євросоюзу пані Тимошенко пофіг.
Європі не все одно вибіркове правосуддя. І саме проти вибіркового право- і кривосуддя ЄС і пробує боротися. Мені хотілося б досягти ситуації коли однакові закони та правила однаково діють для всіх - і для депутата-олігарха, і для приватного підприємця, і для пенсіонера. Думаю що більшість людей що вийшли на Євромайдан хочуть чогось схожого.
Олексій
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Alex67 »

автобат писав: Щоб ці податки не складали 53 відсоткі від обернутих мною грошей, а хоча би розумних 5-7. Хто мені може пообіцяти і забезпечити зараз з тих, хто горлопанить на Майдані? А на шо ж вони житимуть?
Отакого ніхто пообіцяти не може. Ставки оподаткування на Україні порівняно низькі, проблема тільки в свідомо заплутаній системі оподаткування. Спростити систему оподаткування, викинути 125 із наших 131 видів податків - завдання реальні. Як на мене рівень оподаткування не є проблемою, проблемою є те що не всі змушені ці податки платити. І це хочеться змінити, щоб у всіх підприємств були рівні конкурентні умови, а пільги надавалися соціально незахищеним громадянам.
Олексій
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення nick2121 »

pilgrim писав:
AM писав:Надо отдавать себе отчет, что Россия – совершенно враждебная Украине страна»
Ну вот таких кто так говорит можно смело посылать нах#й :lol: ведь в России живут такие же люди как и тут ... и они тоже хотят жить нормально так же как и люди на Украине.

и мене всего простые люди в России желают зла простым жителям Украины ... а правительство ... ну так и на Украине не фонтан
Паша, ты мысль не уловил. Россияне - не враждебны. Но государство Россия было, есть, и (скорее всего) будет враждебным.
Твоя точка зрения понятна:
Зображення
...про её уместность воздержусь.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

nick2121 писав: Но государство Россия было, есть, и (скорее всего) будет враждебным.
ты меня хочешь упрекнуть тем что Россия это империя ... хмм ну давай тогда взглянем на проблему шире ... зачем мы нужны Евросоюзу? ... а все очень просто ... как и всякой империи Евросоюзу для развития надо расширяться, нужны новые рынки сбыта ... куда расширятся - очевидно на восток ... 50 миллионная Украина как раз подходит ... ведь пока что ни о каком вступлении в ЕС не говорится ... подпишут ассоциацию ... товары из ЕС хлынут на Украину, Россия закроет границу и предприятия которые работали на экспорт в Россию закроются так как на рынки Европы их никто не пустит ... и че дальше ... а дальше кредиты, кредиты, кредиты ... и скажешь европа после этого не враждебна? :lol: ... Россия же напротив, готова покупать наши товары, в отличае от Европы. И вся ее "враждебность" в данной ситуации это защита своей экономики.

во любом случае Яныку полюбе трындец :lol: если не подпишет будут упрекать что "не пошел в Европу", если подпишет и наступит звиздец опять же будут упрекать что заставил людей голодать ...

хотя подозреваю что Янык и дальше будет пытаться усидеть на двух стульях ... что из этого получится мы скоро увидим :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення nick2121 »

pilgrim писав:ты меня хочешь упрекнуть тем что Россия это империя ...
Боже упаси! Ты то тут причём? Это объективная реальность... тут куча факторов таких как: история, география, ментальность и т.п. Сомневаюсь что Россия в нынешних границах может быть иной.
Кстати, смотри какой "красавец" (Донецкие противники евроинтеграции вблизи - подборка фото и видео)
:lol:
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

ты так говоришь как буд-то империя это что-то плохое :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення robosol »

Шановні, про всяк випадок інформація по Львову на середа, 27 листопада
Після 19:00 у Львові буде ускладнено рух транспорту

Зображення

Сьогодні, 27 листопопада о 19-00 год. біля стадіону "Арена-Львів" розпочнеться акція від Об'єднання автомобілістів міста Львова - “автопробіг дорогами Львова на підтримку вступу України в ЄС”.

Відтак, учасники приносять вибачення за незручності і поставитись з розумінням до учасників автопробігу.

Оскільки, рішення про виїзд в 19:00 було прийняте лише через те щоб дати вам можливість спокійно добратися до дому, щоб Автопробіг не зробив незручності по пересуванні львів'ян

Маршрут від парковки стадіону «Арена Львів» буде такий:
Стрийська – Хуторівка(Наукова) – Шувар – Пр.Червоної Калини(до Санта-Барбари) – (розворот) - Сихівська – Зелена – кільце ДСК – Луганська – міст Стрийської – В.Великого – Південний – Виговського – Городоцька – Скриня – Костел – Ст.Бандери – церква св.Юра – С.Крушельницької – Коперника – пр.Свободи – пр.Чорновола – «Бомба» - Варшавська – Замарстинівська – Гетьмана Мазепи – Грінченка – Б.Хмельницького – кільце Липинського - пр.Чорновола – пр.Свободи.

Джерело
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення nick2121 »

pilgrim писав:ты так говоришь как буд-то империя это что-то плохое :)
Зображення
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення gladun »

хлопці хочу добавити, якщо непроти, я тут мало спілкуюсь , та маю свою думку.
по перше , а хто сказав що буде легко після євроінтеграції, нашим сусідам також зразу легко небуло.
а чого янин боїться, так він там все прорахував і продумав , і росія там його добре за я...ця взяла. а саме головне, :). він нехоче бути під каблуком єс , а чому , тому що єс запитає , а чо в вас дороги такі дорогі виходять , а він шо скаже що ми половину вкрали чи повіддавали відкати :) , і нетільки , кожна серйозна справа йде через відкати і спецом завищення цін для того щоб висосати по більше з держави і покласти пів міліона в карман. і так він небуде знати як звітуватись перед кожним їх запитанням. а де в нас контроль якості , нема бо бардак, заніс чумайдан бабла і і ніхто особо непереймається. тож якби небуло того всього марнокрадства а що єс прижучить їх за я..ця то і з часом і пенції і зарплати б піднялись . миб давно нормально жили якби не цей бандітізм. думаю власники тих заводів потужних давноб перейшли на сучасні технології а для чого воно йому , і так сайдьот главноє шо работаєт дядя вася за пару рублів і приносить йому міліарди в карман. а то шо янукович тут зараз по телику нарозквзував це половина лапші. внього є купка людей з якими він керує нами як хоче , і вони його тримають в руках.

сильно не бийте :) можи я нічо неволочу в політиці , але в мене є також сімя , а та їхня політика мені вже в горлі сидить і лекше ніяк нестає, ще гірше виживати з тими дибілами розкрадачами бабла від чого вони жиріють а ти гаруєш за 2000 з яких 900 проїжджаєш на автобусі щоб добратись на роботу, причому працюєш неофіційно .
Відповісти