ЄвроМайдан

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення TANKist »

Кожному свое
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Volodymyr »

Цілком правильно. Саме як напис на воротах чи не самого сумнозвісного табору вираз "Jedem Das Seine" у війшов у новітню історію :-(
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення TANKist »

Шановний Евген
Европейське життя кожен створюе собі сам
Вот наприкладі мене, я непрацюю офіційно вже 6 років
І як ви думаете за цей час, якась провладна сволота, запитала мене за шо я живу, де беру кошти на існуваня, та їм пофіг на всіх з нас, вони хіба можуть ноги об нас витирати а ви за їхні ідеї на майдан мерзнути їдете
Всього чого я добився в житті , я добився безних
І чогось багато людей думае шо ми підем в евросоюз і всі зразу станем(БАГАЧАМИ) :cry:
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення автобат »

Не ну я так розумію що Андрій мав на увазі кожний мислить розуміе і робить так як він вважае правилним.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення TANKist »

автобат писав:Не ну я так розумію що Андрій мав на увазі кожний мислить розуміе і робить так як він вважае правилним.
так точно
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення myshketer »

Угода про асоціацію налічує понад тисячу сторінок, а за своєю структурою складається з преамбули, семи частин, 43 додатків та 3 протоколів.

Мне интересно, какой процент митингующих в полном объеме усвоил договор про ассоциацию?
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

TANKist писав:І чогось багато людей думае шо ми підем в евросоюз і всі зразу станем(БАГАЧАМИ) :cry:
Хмм а я думал что все думают что когда мы пойдем в евросоюз у нас начнут работать законы, взяточников будут садить, дороги будут чинить а не разворовывать деньги ... гаи будет следить за безопастностью движения а не о том как бы срубить капусты ... ну и так далее ...

понятное дело что все богачами автоматом не станут ... для этого надо работать ... я просто надеюсь что в цивилизованых государствах таких какие входят в ЕС реально работают законы, а значит никто не мешает людям зарабатывать деньги ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення MOTOR »

І яким цим х..... після того як ми ввійдем в евро союз в нас запрацюють закони???
Поки вони в нас запрацюють потрібно ще 2 покоління в раді поміняти.
Коли там будуть сидіти люди котрі не знають шо таке "совок" і "все вокруг народное все вокруг мое".
Поки там не будуть люди котрі будуть впевнені шо за злочин прийдеться відповідати. А не як зараз - можна купити все!!!
Я думаю що кожен зауважив шо молоде покоління котрим зараз 18-20 років вже зовсім інакше відноситься до життя, законів і так далі.
Вот вони підростуть, тоді і почнем вставати на ноги.
Ось якось так я собі думаю.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

MOTOR писав:І яким цим х..... після того як ми ввійдем в евро союз в нас запрацюють закони???
Хз :) но в например в Румынии ведь заработали :) ... а там еще недавно ситуация была такая же как на Украине :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

Вижу в эту тему заходит наш друг из Баварщины (там где внизу список пользователей которые просматривают тему) :) интересно а что он, как житель Евросоюза, думает об ассоциации Украины и ЕС? :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення MOTOR »

pilgrim писав:
MOTOR писав:І яким цим х..... після того як ми ввійдем в евро союз в нас запрацюють закони???
Хз :) но в например в Румынии ведь заработали :) ... а там еще недавно ситуация была такая же как на Украине :)
Я був рік назад в Румунії там люди зараз живуть гірше ніж в Україні!!!
І дороги там не набагато кращі.
І саме більше шо мені там сподобалось то коли приїхали прикордонники їхні на івеко (це таке як дефендер) то бак в них був опломбований!
Напевно від чесності їх аж пре, чи европейці їх навчили?
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

MOTOR писав:Я був рік назад в Румунії там люди зараз живуть гірше ніж в Україні!!!
І дороги там не набагато кращі.
и я там был на машине в прошлом августе ... ездил по работе к нашим заказчикам ... видимо мы с вами были в разных Румыниях :lol:
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення MOTOR »

Мабуть! І ше є знайоми румун, так так з його слів там корупція теж приутня
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pooh »

автобат писав:А ще, чесно кажучі, якби питання стояло про шлях України до України, якщо я б для мебе бачив кандідата, якому б я вірив... можете бути впевнені, я б вже був там, а за підставляння дупи европі чі Росії, хто глубже запхає. Вибачте.
Може я чогось і не так розумію, але я хотів би просто працювати, годувати свою сім"ю і не бути нікому винен. Податки платити згідний, але, щоб ідучі до лікаря знати, що він за мої податки хоче мене лікувати, бо годуеться за них. Щоб вчитель і вихователь старались передавати знання свої моему онуку, бо він потім буде платити податки з яких будуть харчуватись іх діти - вчителі. Щоб, їхати в банк з платіжкою на податок по асфальту, положеному з моіх податків, а не через окопи. Щоб ці податки не складали 53 відсоткі від обернутих мною грошей, а хоча би розумних 5-7. Хто мені може пообіцяти і забезпечити зараз з тих, хто горлопанить на Майдані? А на шо ж вони житимуть?
Повністю підтримую. Ото ж і в мене ті самі принципи. Щоб податки котрі перераховую державі, - дійсно, йшли по своїм прямим призначенням (і ні де не губились по дорозі). Про відсотки (53 від обороту) промовчу, можливо я чогось не знаю... :oops: Я працюю на єдиному 3% від обороту, + щомісяця пенсійний фонд + ПДВ ... і все. Жодних прихованих прибутків не маю. І тільки за це, щоб працювали закони, щоб був порядок, як в кабінетах, так і на дорогах. Щоб ніяке чмо не їздило п"яне і не прикривалось якоюсь ксівою. Щоб простий гаїшник міг оштрафувати водія депутата (не кажучи вже про самого депутата) за неправильну парковку.
Власне цього усього в нас не вистачає, і на мою думку, швидше ми це знайдем в Європі а ніж в Росії.
А хто хоче і буде працювати, той заробить при любій владі. Тільки при одній легше, а при іншій тяжче.
TANKist писав:Шановний Евген
Европейське життя кожен створюе собі сам
Вот наприкладі мене, я непрацюю офіційно вже 6 років
І як ви думаете за цей час, якась провладна сволота, запитала мене за шо я живу, де беру кошти на існуваня, та їм пофіг на всіх з нас, вони хіба можуть ноги об нас витирати а ви за їхні ідеї на майдан мерзнути їдете
Всього чого я добився в житті , я добився безних
І чогось багато людей думає що ми підем в евросоюз і всі зразу станем(БАГАЧАМИ) :cry:
Шановний, Андрій.
Ми з вами чимось схожі. Працюю офіційно (як ПП) вже 6 років. І також, все чого добився в житті,- це все без усіляких депутатів і т.д. І не думаю, що євросоюз дасть кожному по 1млн. і всі будуть багаті. Я тільки за те, щоб всі мали можливість працювати і заробляти. Хто не хоче, той і не буде.
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Katonych »

pilgrim писав:Вижу в эту тему заходит наш друг из Баварщины (там где внизу список пользователей которые просматривают тему) :) интересно а что он, как житель Евросоюза, думает об ассоциации Украины и ЕС? :)
"но кролик ничего не сказал, потому как это был очень воспитанный кролик" (с)
К сожалению, я недостаточно хороше разбираюсь в вопросе, не читал документов и потому "не чуюся в силі" что-то в данном вопросе утверждать или отстаивать. А за неимением информации - поддержу точку зрения Автобата.
Главная дорога та, по которой едет танк
Відповісти