ЄвроМайдан

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення tad100 »

Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Chipsuk »

Доброго вечора всім, я пишу тут рідко, але повірте читаю кожного вечора усе!! Скажу вам чесно я студент і мені 20 років !!! Хтось з вище перерахованих панів сказав що тим кому 18-20 років вони мислять по іншому !!!! Я вам скажу, що це дійсно так, звісно є різні люди але більшість в нас у львові є справжні патріоти!! До чого я це все вів, всі мої знайомі студенти також не вірять жодним політикам і нами рухає лише сила справедливості і кращого життя!! Коли я дивлюся на своїх батьків які круглоденно працюють за ту копійку розумію, що я такого не хочу і вірю в те, що європа розставить,хоча б частково все на свої місця, я розумію, що це може бути за декілька років, але ми молоді і вже задумуємся про наших нащадків!! Тому я в середу зранку не враховуючи, що в мене є пари, після них робота, вирушаю до києва на майдна, підтримати таких як я студентів, я розумію що зараз їм потрібна наша підтримка!! Також хочу звернутися до Вас, як до старшого покоління: Ми ще молоді, гарячі, без життєвого досвіду, прошу Вас підтримати нас в цей вашкий час, доброю порадою, теплим словом! не будьте байдужими підіть в центр і все зрозумієте, там просто шалена атмосфера, я там вже два дні стою!!
Вибачайте, що багато написав. але заціпило за живе!! Дякую)
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Katonych писав: "но кролик ничего не сказал, потому как это был очень воспитанный кролик"
Зображення
Так для розрядки. Без образ!!!
Сонця всім!...
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення s.pal »

БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Katonych »

Хоча раніше-молодше я-б поїхав. Я взагалі якось активніший був, і свідоміший.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення AM »

myshketer писав:Угода про асоціацію налічує понад тисячу сторінок, а за своєю структурою складається з преамбули, семи частин, 43 додатків та 3 протоколів.

Мне интересно, какой процент митингующих в полном объеме усвоил договор про ассоциацию?
Все не читав, але ось короткий виклад розділу про мита. Це звісно не все, але ось тут є більше http://www.kas.de/wf/doc/kas_32048-1522-13-30.pdf
А тут повний текст (правда на англійській http://glavcom.ua/pub/2012_11_19_EU_Ukr ... nglish.pdf.
Крім того скажу що просто прочитати угоду не достатньо. Треба знати структуру імпорту і експорту України в кількісних та грошових виразах в розрізі напрямків (ЄС, Росія). Крім того потрібні надходження по імпорту-експорту в розрізі тих самих партнерів і в розрізі кожного виду товарів. І потім на базі цього всього зробити прогнозований бюджет додаткових надходжень і додаткових втрат. І просто прочитавши текст такої угоди цього не зробиш. Тут треба серйозні розрахунки на 15 років вперед. І я впевнений в кабміні робили такі розрахунки, коли брались до обговорення угоди (а вони її текст узгоджували не 1 день і навіть не 1 місяць). Не думаємо ж ми, що такі речі Яник вирішує посидівши в сауні з Ніколою Яновічем за пляшкою пивка. Тільки проблема в тому, що цих розрахунків нам ніхто не показує. Більше того, ніхто з влади навіть не критикує угоду з ЄС посилаючись на конкретні цифри і статті, угоди, з яких ці цифри випливають. Ніхто не виставляє Європі протоколи розбіжностей з пропозиціями типу - давайте змінимо статтю таку чи таку на іншу редакцію. Я принаймні цього не бачу, а саме так би і мало бути, якщо б оцінювалась чисто економічна складова. А може це тому, що якраз економічна складова в цій угоді нормальна для України, але при Європі дєрібонити бабоси буде не так легко, а при росії без проблем. Крім того, росія ще і грошенят можливо янику і яничу зашле за відмову від угоди. Так лучше ж быть богатым И здоровым. І якщо б все було так, як говорить Азаров то вони б мусолити тему збитків від втрати експорту в Росію вже давним давно. А оскільки вони співали дружно деферамби угоді з Європою, а в останній день лише змінили думку - мій особистий висновок - це все фарс і казки для тєлєзрітєлєй і радіослушатєлєй.

Згадується казочка Лучше быть ёжиком в Германии чем человеком в России http://sunducky.ru/?p=49
Так, наприклад, Україна поступово скасує мито на імпорт вживаного одягу
протягом 5 років, знижуючи його на 1 % до досягнення нульової ставки мита на
п’ятому році. Одночасно Україна матиме можливість запровадити систему вхідних
цін. Вхідна ціна буде розраховуватися на підставі даних про контактну вартість
готових швейних виробів, що експортувалися в Україну протягом попередніх трьох
років, а саме 30 % від середньої митної вартості по готовій продукції за визна-
ченим переліком. Відповідно «секонд-хенд» з країн ЄС буде ввозитися в Україну
за ціною, яка не є нижчою за розрахункову вхідну ціну.
Також щодо окремих сільськогосподарських товарів не передбачено повно-
го скасування ввізного мита, натомість встановлено безмитні тарифні квоти на
ключові товари походженням з України. Зокрема, за інформацією Міністерства
аграрної політики і продовольства передбачаються такі квоти на безмитний
експорт в ЄС:9
• 1,6 млн. т зернових у перший рік дії положень про ЗВТ з поступовим збіль-
шенням до 2,0 млн. т за п’ять років. Квота на експорт в ЄС пшениці становить
950 тис. т (1 млн. т через п’ять років), кукурудзи – 250 тис. т (350 тис. т), ячменю –
400 тис. т (650 тис. т);
• 20 тис. т заморожених тушок курей і 16 тис. т обробленої продукції у пер-
ший рік з поступовим збільшенням до 20 тис. т за п’ять років;
• 3 тис. т яєць у шкаралупі та 3 тис. т продуктів переробки яєць;
• 12 тис. т яловичини;
• 40 тис. т свинини (порівну обробленої свинини та тушок);
• 30 тис. т цукру, 27 тис. т меляси та цукрового сиропу.
Також тарифні квоти застосовуватимуться до інших продуктів, як-то мед,часник,
томатна паста, соки тощо.
Вивізне (експортне) мито: Скасування Україною вивізних мит було однією
з ключових вимог ЄС в рамках переговорів щодо створення ЗВТ. Станом на тра-
вень 2012 року в Україні застосовуються експортні (вивізні) мита до кількох груп
товарів, зокрема до насіння олійних культур, живої великої рогатої худоби, шкір,
брухту чорних та кольорових металів, природного газу. В цілому близько 1 %
українського експорту в ЄС обкладалося вивізним митом у 2011 році.
Відповідно до положень розділу сторони не продовжують накладати та не бу-
дуть встановлювати жодного мита або інших заходів, що мають еквівалентну дію,
у зв’язку зі здійсненням експорту з України до ЄС та навпаки. Існуючі заходи, що
застосовуються Україною, завершать свою дію протягом визначеного перехідного
періоду – протягом 10 років з моменту набрання чинності УА (за винятком насіння
соняшнику – скасування протягом 15 років).
У той же час протягом 15 років Україна зможе застосовувати спеціальний за-
хисний механізм (стягнення додаткового збору у певних визначених межах) для
окремих товарів, зокрема – насіння соняшнику, шкірсировини, деяких видів ме-
талобрухту. Для кожного з цих товарів буде застосовуватись різний режим, хоча
загальна ідеологія захисту залишатиметься незмінною.
У випадку насіння соняшнику ставка додаткового збору буде встановлюватися
таким чином, щоб сума експортного мита та додаткового збору складала 10 %.
Ставка вивізного (експортного) мита буде поступово знижуватися протягом
10 років відповідно до досягнутих домовленостей з ЄС, поступово зростатиме
ставка додаткового збору, заміщуючи експортне мито і компенсуючи це зниження.
Таким чином, протягом п’ятнадцяти років після набуття чинності домовленос-
тями щодо ЗВТ українські виробники кількох чутливих товарів матимуть додат-
ковий захист, що дозволить їм краще підготуватися до збільшення конкуренції у
майбутньому.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення AM »

ось іще кілька висновків з попередніх ссилок - кожен оцінює як хоче
Імплементація УА сприятиме зближенню регуляторного середовища Укра-
їни та ЄС, а відтак – усуненню не лише митних зборів, але і нетарифних
торговельних бар’єрів, що сприятиме інтеграції України до європейсько-
го економічного та правового простору загалом, зокрема до внутрішнього
ринку ЄС та Європейського економічного простору.
• Наслідки імплементації УА будуть комплексними. Спроби обрахувати точ-
ні показники вигод чи втрат для національного ВВП від імплементації УА
є спрощеними, оскільки переважно не враховують середньострокової еко-
номічної динаміки та перспектив розвитку ринків (насамперед зовнішніх,
від яких залежать базові експортоорієнтовані галузі). Крім того, такі про-
гнози як правило спираються лише на аналіз динаміки прибутків/збитків
виробників та надавачів послуг, тоді як найбільшим бенефіціаром УА ви-
ступають широкі верстви українських споживачів, що отримають, внаслідок
запровадження УА, доступ до кращих товарів/послуг за нижчу ціну.
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення khoma »

Роман 47 писав:Доброго вечора всім, я пишу тут рідко, але повірте читаю кожного вечора усе!! Скажу вам чесно я студент і мені 20 років !!! Хтось з вище перерахованих панів сказав що тим кому 18-20 років вони мислять по іншому !!!! Я вам скажу, що це дійсно так, звісно є різні люди але більшість в нас у львові є справжні патріоти!! До чого я це все вів, всі мої знайомі студенти також не вірять жодним політикам і нами рухає лише сила справедливості і кращого життя!! Коли я дивлюся на своїх батьків які круглоденно працюють за ту копійку розумію, що я такого не хочу і вірю в те, що європа розставить,хоча б частково все на свої місця, я розумію, що це може бути за декілька років, але ми молоді і вже задумуємся про наших нащадків!! Тому я в середу зранку не враховуючи, що в мене є пари, після них робота, вирушаю до києва на майдна, підтримати таких як я студентів, я розумію що зараз їм потрібна наша підтримка!! Також хочу звернутися до Вас, як до старшого покоління: Ми ще молоді, гарячі, без життєвого досвіду, прошу Вас підтримати нас в цей вашкий час, доброю порадою, теплим словом! не будьте байдужими підіть в центр і все зрозумієте, там просто шалена атмосфера, я там вже два дні стою!!
Вибачайте, що багато написав. але заціпило за живе!! Дякую)
Дякую Тобі.

п.с. Всім вітання з Києва. Приїдьте і подивіться тій молоді в очі. Одразу розчарування пропаде.
п.п.с. Тут таки треба бути.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

AM писав:А оскільки вони співали дружно деферамби угоді з Європою, а в останній день лише змінили думку - мій особистий висновок - це все фарс і казки для тєлєзрітєлєй і радіослушатєлєй.
Кстати вот подумалось ... а может как раз и наоборот все :) они все думали как бы оставить Юльку в тюрьме, а Евросоюз продолжал настаивать на освобождении ... возможно реверанс в сторону таможеного союза в самый последний момент нужен только для того что бы напугать всех что договор не подпишут ... типа ставка на то что Европа согласится подписать ассоциацию и без освобождения Юльки ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення автобат »

Вот туповатий я, але хотілось би знайти відповідь на запитання: чому так званий евросоюз так наполегливо вимагає звільнення людини, яка, неозброеним оком видно, відверта злодійка, нечесна людина. І що ж вона таке для евросоюзу зробил корисне? Ну, може всі знають, що вона чесна, вона - потужний грамотний та зважений політик, а мені так одному здаеться.
Вебаште. Я людина зовсім аполітична, але деякі питання просто цікавлять.
А на майдан, можливо і варта поїхати, але перед тим треба зрозуміти для чого і за чім і чого добиватись і йти до кінця.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Katonych »

автобат писав:Вот туповатий я, але хотілось би знайти відповідь на запитання: чому так званий евросоюз так наполегливо вимагає звільнення людини, яка, неозброеним оком видно, відверта злодійка, нечесна людина. І що ж вона таке для евросоюзу зробил корисне? Ну, може всі знають, що вона чесна, вона - потужний грамотний та зважений політик, а мені так одному здаеться.
Вебаште. Я людина зовсім аполітична, але деякі питання просто цікавлять.
А на майдан, можливо і варта поїхати, але перед тим треба зрозуміти для чого і за чім і чого добиватись і йти до кінця.
Саме цікаве, що Євросоюзу пані Тимошенко пофіг.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення AM »

pilgrim писав:
AM писав:А оскільки вони співали дружно деферамби угоді з Європою, а в останній день лише змінили думку - мій особистий висновок - це все фарс і казки для тєлєзрітєлєй і радіослушатєлєй.
Кстати вот подумалось ... а может как раз и наоборот все :) они все думали как бы оставить Юльку в тюрьме, а Евросоюз продолжал настаивать на освобождении ... возможно реверанс в сторону таможеного союза в самый последний момент нужен только для того что бы напугать всех что договор не подпишут ... типа ставка на то что Европа согласится подписать ассоциацию и без освобождения Юльки ...
Навряд чи так. Це було б іще дибільніше чим просто та відмова, яку вони вже зробили. Тим більше що їм за пару днів до відмови азарова натякнули на певні поступки в плані Юльки на які євросоюз готовий піти, особливо зважаючи на те що Юлька теж закликала євросоюз не зважати на неї, якщо це стане каменем спотикання.
Ось до речі ще одне підтвердження що вся їхня пісня триндьож - ніхто ні по які компенсації не звертався
http://www.pravda.com.ua/news/2013/11/26/7003051/
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення khoma »

Хлопці, давайте не перейматися їхнім політикуванням. В таких справах я схиляюся до більш рефлексійного реагування. Так, ЄС не цукерочка і є багато нюансів. Але мені Росії досить по самі ці самі. Тому, слід спершу змінити вектор розвитку, а потім вже розберемся. :)
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

khoma писав:Але мені Росії досить по самі ці самі. Тому, слід спершу змінити вектор розвитку, а потім вже розберемся. :)
Только вектор развития должен быть не проевропейский или пророссийский, а должен быть продемократический :) ... если бы Россия была демократическим государством я, как русский человек, очень хотел бы воссоединения братских республик ... но при теперешнем раскладе надо таки двигаться в сторону Европы, очень надеюсь что пример Украины будет "заразным" и в случае успеха изменения начнутся и в России.
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення khoma »

pilgrim писав:
khoma писав:Але мені Росії досить по самі ці самі. Тому, слід спершу змінити вектор розвитку, а потім вже розберемся. :)
Только вектор развития должен быть не проевропейский или пророссийский, а должен быть продемократический :) ... если бы Россия была демократическим государством я, как русский человек, очень хотел бы воссоединения братских республик ... но при теперешнем раскладе надо таки двигаться в сторону Европы, очень надеюсь что пример Украины будет "заразным" и в случае успеха изменения начнутся и в России.
Ого, Павєл, ти себе добре почуваєш? Не чекав. :D :D :D
Не зі всім згідний, але приємно від тебе це чути. :)
Відповісти