Акція! Поверніть лоукостер RYANAIR!

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Акція! Поверніть лоукостер RYANAIR!

Повідомлення s.pal »

Дорогі брати і сестри!
Є така організація-Креативне місто Львів - Creative city Lviv https://www.facebook.com/CreativeCityLviv/
проводить таку акцію в підтримку лоукостера.
Це потрібно для розвитку міста.
Потрібно зібрати 500 авто для участі.
Приймають участь всі бажаючі.
Проведення акції 13.07.17 з18:00 до 19:00 , Арена Львів.
Стороінка акції:



Короткий месидж від одного з організаторів акції:
...., вот акция на чеверг о которой я тебе говорил. Нужна твоя помощь по автомобилям с клуба 4х4, да и любых других авто. Там суммарно нужно набрать 500 автомобилей. С каждого по возможности. Дай знать сколько авто наберете.

Тут важно то, что если люди подпишуться, то они точно приедут. Поговори со своими7 И дай мне знать кто точно будет. Те, кто точно будут пусть заполнят форму. Линк на форму есть в описании ивента.

Теперь пару слов о чем акция. Основной вопрос к государсту в лице Порошенка и Гройсмана. Если приход Ryanair это статегический вопрос, то почему государство не может решить этот вопрос.

Для Львова приход лоукостеров - это вопрос стратегии развытыя города. Он куда более важен для Львова чем для Киева.

......, расчитываем на твою поддержку. Спасибо!
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Акція! Поверніть лоукостер RYANAIR!

Повідомлення myshketer »

Если у кого нет фейсбука, скопирую сюда текст со странички организаторов
Зберегти Ryanair!

Приїдь на годину, аби мати можливість літати завжди!

Ryanair та інші лоукости стали символом права людини на доступну мандрівку. Українці змушені літати цими ж лоукостами, але з інших країн. Сьогодні час це змінити .

Прем'єру та Президенту треба зробити особистий вибір: ви на стороні олігархату чи своїх громадян.

Для України критично важливі нові інвестори: як символ довіри та підтримки. А відхід інвесторів - це підсумок роботи уряду.

Це наша перша акція. Нам не байдуже.
Це наше право на доступну мандрівку!

Своєю акцією ми хочемо донести центральній владі нашу позицію та змусити її знайти способи залишити Ryanair в Україні.

У четвер, 13 липня, о 18:00 приїжджайте на авто самі, беріть друзів, поширюйте інформацію.

500 автомобілів потрібно, щоб на парковці Львів Арени сформувати назву ірландської компанії, яку буде видно з повітря.

До флешмобу вже долучилися КумпельГруп/Kumpel Group Fest Lokal, Марк Зархін, Yurko Nazaruk, Yaroslav Rushchyshyn, Oleh Denys, Taras Kytsmey, Олег Мацех, Dmitry Kosaryev, Олександр Качмар, Khrystyna Boyko, Mykhailo Lemak, Всеволод Поліщук (Vsevolod Polishchuk), Lesha Shmat'ko, Chad Zoratly, Oleksiy Petelko, Ляна Мицько (Lyana Mytsko), Wadim Braun та інші активісти. Долучайтесь і ви.

Для участі реєструйтеся за посиланням
https://goo.gl/forms/hnFI1L96JERdynxf1

#SaveRyanairForUkraine #ХочуЛітати
Хотелось бы видеть Позашляховий клуб «Львів 4×4» в списках "що вже долучились"
fighter
Повідомлень: 3
З нами з: 22 травня 2019, 15:09
Ім'я: Саша
Авто: toyota highlander

Re: Акція! Поверніть лоукостер RYANAIR!

Повідомлення fighter »

єдиний мінус раян аір те, що якщо хочеться полетіти дешевше в різні кінці Європи з Лондана (там на багато більше цікавих пропозицій) то потрібно мати візу ((
хоча мені завжди було цікаво чи потрібно мати візу, якщо прилітаєш і відлітаєш з одного і того самого аеропорту в Лондоні???
но зараз і з скайапом можна надибати на цікаві рейси.
також сьогодні дізналась (звісно ж якщо планувати кілька місяців на перед) то можна полетіти з Києва в Баку за 40 доларів в одну сторону, авіакомпанія бута аірвейз
ось ці пропозиції на https://www.kiwi.com/uk/search/results/ ... rtBy=price
а якщо хтось планує по Середній Азії подорожувати, то краще це робити з флай аристаном. казахська авіалінія. поки що літає тільки по казахстану но за 15-20 доларів можна долетіти практично в будь-яку точку країни
а ось ціни з Алмати до Павлодару https://flyarystan.com/routes/almaty-pavlodar .
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Акція! Поверніть лоукостер RYANAIR!

Повідомлення krust »

fighter писав: хоча мені завжди було цікаво чи потрібно мати візу, якщо прилітаєш і відлітаєш з одного і того самого аеропорту в Лондоні???
.
Ні
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Акція! Поверніть лоукостер RYANAIR!

Повідомлення Volodymyr »

Транзитна зона ото вот дюті фрі і всяке таке.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Відповісти