Особливості покупок запчастин на авторинку

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Особливості покупок запчастин на авторинку

Повідомлення gladun »

Якось йду на зелену по хрестовину до волга запчастини, говорю мені хрестовину одну волга уаз , а він , а на яку машину, я кажу нива, а він та на тобі нивовську і пхає чуть не в руки ше каже відразу з вас стіки то грошей. Я йому довго пояснював шо в мене стоять уаз волга, а він та не може бути:). Єлє уболтав щоб продав ту запчасть, таке враження шо йому не пофіг кому продати:).
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: реставрація карданів

Повідомлення robosol »

:lol: сто відсотків, задовбали продавани з "на яку машину", кажеш їм яку конкретно запчастину треба, а тут починається допит як у прокурора, а на яку машину, а нашо, а шо з старою :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: реставрація карданів

Повідомлення gladun »

robosol писав::lol: сто відсотків, задовбали продавани з "на яку машину", кажеш їм яку конкретно запчастину треба, а тут починається допит як у прокурора, а на яку машину, а нашо, а шо з старою :lol: :lol: :lol:
:D :) ага. трохи не втему. один дуже відомий карбюраторщик в львові поставив діагноз, що агрегат від даазу озон вмер без поворотно,на мої машині треба новий ставити солекс :lol: . я поїхав ,начитався мудрої літератури, сам відремонтував , відрегулював . приїхав до того відомого майстра показав то, що стоїть це то саме шо він хотів викинути, і як працює мотор, тай послав його на...й :lol: :D :) . до чого я, що на тому самому базарі є такі самі афірісти, що будуть показувати які вони мудрі і пхатимуть фігню аби продати. так от . будуть толкати ті кардани нива з тонким шліцем і доказуватимуть шо то такі мають бути :) .
Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 365
З нами з: 15 вересня 2010, 20:51
Ім'я: Андрій
Авто: 469, Соренто
Звідки: м. Львів

Re: реставрація карданів

Повідомлення Andre »

robosol писав::lol: сто відсотків, задовбали продавани з "на яку машину", кажеш їм яку конкретно запчастину треба, а тут починається допит як у прокурора, а на яку машину, а нашо, а шо з старою :lol: :lol: :lol:
А тепер історія з сторони продавця.
Приходить умний і каже МЕНІ ДИСКИ ТРЕБА 15" НА 4 ОТВОРИ!
Я його питаю НА ЯКУ МАШИНУ?
Він каже А ЯКА РІЗНИЦЯ НА ЯКУ?! МЕНІ ТРЕБА НА 4 ОТВОРИ!
А потім приходить з великими очима, з забортованими колесами і каже А ВОНИ НЕ СТАЛИ.
Ну хотів же на 4 отвори, от і маєш
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: реставрація карданів

Повідомлення robosol »

а не, то зовсім інший випадок :) це значить що покупець не може сказати чітко що йому треба. а коли питаєш конкретну деталь по номеру, то зовсім інше. то саме що питаєш аккумулятор 6СТ-60 з правим плюсом - а тебе питають на яку машину! :shock: да не на машину, в хаті поставлю і буду дивитися :D
то взагалі по ходу коронна фраза, на любе питання на базарі - "на яку машину". особливо добиває коли ні на яку машину, а щось підбираєш. приходиш, питаєшся якийсь виріб з певними характеристиками, у відповідь "на яку машину", кажеш без машини, треба підібрати. відразу тупняк і нічого нема :evil: . таке враження що алгортм закладений, і крок вліво вправо - збій системи :D
прийшов салонне зеркало вибрати, на хвилинку зеркало універсальне! відразу "на яку машину", да яка машина, покажіть що є, на вікно, таке що клеїться на вікно, я вже собі розберусь який дизайн прямокутника мені довподоби, покажіть що є. відразу пику фраєром, прямо обідили спеціаліста по підбору зеркал по модельному рядо всього світового автопрому :evil:
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Особливості покупок запчастин на авторинку

Повідомлення krust »

Ага , тому на автобазар перестав ходити, тай взагалi на любий базар.
Торгашi э торгашi...
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Особливості покупок запчастин на авторинку

Повідомлення climber »

на яку машину то ще таке, тепер ще номер кузова треба знати напам'ять
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Особливості покупок запчастин на авторинку

Повідомлення gladun »

Для совкових машин необовязково. ))) доречі, де ті магазини для машин таких як нива уаз ? Ато шось авторинок і все. Я знаю лиш один чи два, волга на ливандівці, а ваз на шевченка. Але той ваз нормального немає нічого, гірше за авторинок.
Аватар користувача
sekunda
Повідомлень: 285
З нами з: 30 травня 2013, 17:02
Ім'я: Данило Секунда
Авто: Land Rover Discovery 2,5 300 tDi
Звідки: Львів

Re: Особливості покупок запчастин на авторинку

Повідомлення sekunda »

НАЙТУПІШЕ ПИТАННЯ!!!
Постійно з тим стикаюся. І пояснювати впадло, чому мені потрібно саме то,що потрібно, а не те,що тулять.
Victory Loves Preparation
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Особливості покупок запчастин на авторинку

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Я кажу шо то трактора. :)
Сонця всім!...
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Особливості покупок запчастин на авторинку

Повідомлення climber »

угу і саме питання про диски. типу питаєш дайте мені диски такої розпіновки, такий виліт, такий діаметр дірки, така ширина, така величина. У відповідь - вам на яку машину? добре що VIN номер не просять...
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Особливості покупок запчастин на авторинку

Повідомлення krust »

Я як iм кажу марку своэi машини питання пропадають)))
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Особливості покупок запчастин на авторинку

Повідомлення автобат »

Нормальний магазин по ГАЗ УАЗ на Личаківський, троха низче базару. Продавці толкові, адекватні. Ціни нормальні. Запчастини нормальні. Робив на ГАЗЕЛьці мотура, привезли хороші запчастини . Мотур ще живий. Вони теж питають на яку машину, але можна пояснити і отримати адекватну відповідь. Я собі кунг робив, то маркізатари і замки довго вибирали з ними.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Olexiy
Повідомлень: 163
З нами з: 11 вересня 2014, 02:00
Ім'я: Олексій
Авто: УАЗ-31512 i Opel Kadett 1.6 sedan
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Особливості покупок запчастин на авторинку

Повідомлення Olexiy »

я випадково, прямо навпроти авторинку, що на зеленій, побачив вивіску магазину "запчастини уаз, камаз і ще щось там", зайшов, там сидить більш ніж адекватний дядько і купа запчастин до радянського автопрому. тепер туди ходжу
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Особливості покупок запчастин на авторинку

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Ще є в підвалі палацу Гнана Хоткевича.
Сонця всім!...
Відповісти