Де купити б/у гірський велосипед.

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення звездочет »

Питання думаю в першу чергу до наших велосипедистів. Хто знає де подають б/у гірські велосипеди? Вже облазив і обдзвонив пів Львова. Маю знайомого який в них добре розбирається. Покищо нічого нормального за нормальні гроші не знайшов. Бюджет спочатку був 200у.о. Тепер готовий дати 300-350. Про велосипед, який шукаю - гібрид(для міста і для лісових грунтовок), 26-29 колеса ріст 185. Вже був на торпедо, в Жовкві, і десь 10 точок обдзвонив і побував по Львові.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення max »

Ігорку ... чому ти хочеш бу? ... сходи в драйв спорт на науковій ... там гарні акції, карточку тобі дам ... за 300-350 мож там купити норм для тебе ровер, будеш їздити і радіти. От наприклад: http://drive-sport.com.ua/goods/51516/848252.html

спозирай на ціни: http://drive-sport.com.ua/gds.php?s=515 ... sort=price
там шось в магазині може небути (ну твого розміра наприклад), але вони можуть привезти за якісь паро днів ... тре йти і говорити
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення Volodymyr »

max писав:сходи в драйв спорт на науковій
Мережа кацапська якщо когось це цікавить.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення max »

Є таке, але бренди не кацапські + знижки 60% (не факт шо це той момент - коли кацапи сильно шось заробляють), + якшо бу і нема доків - то є ймовірність що крадений в європі (хз чи це краще), та й газ все ще в кацапів купляєм, та й самсунг на нашому ринку збирають в кацапстані, та й Макаревіч - кацап ... хз короче ... чую буде Ігорко пішки гуляти, а ми знов всі будем сваритися :)
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення звездочет »

max писав:Ігорку ... чому ти хочеш бу? ... сходи в драйв спорт на науковій ... там гарні акції, карточку тобі дам ... за 300-350 мож там купити норм для тебе ровер, будеш їздити і радіти. От наприклад: http://drive-sport.com.ua/goods/51516/848252.html

спозирай на ціни: http://drive-sport.com.ua/gds.php?s=515 ... sort=price
там шось в магазині може небути (ну твого розміра наприклад), але вони можуть привезти за якісь паро днів ... тре йти і говорити
В більшості випадків ці ціни для заманухи. В наявності з них майже нічого нема. І не відомо чи привезуть. Знайомий там купляв ровер. А з того що є за ті гроші, почне ламатись через рік, якщо на ньому пару раз проїхатись по лісі. Тому і шукаю б/у.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення Volodymyr »

А в Польщі не дивився по аукціонам?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення Katonych »

max писав:Є таке, але бренди не кацапські + знижки 60% (не факт шо це той момент - коли кацапи сильно шось заробляють), + якшо бу і нема доків - то є ймовірність що крадений в європі (хз чи це краще), та й газ все ще в кацапів купляєм, та й самсунг на нашому ринку збирають в кацапстані, та й Макаревіч - кацап ... хз короче ... чую буде Ігорко пішки гуляти, а ми знов всі будем сваритися :)


:lol:
Коротко й по суті!
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення звездочет »

Але може сьогодні перейдуть туди подивлюсь.
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення звездочет »

Volodymyr писав:А в Польщі не дивився по аукціонам?
На алегро здається дивились нічого нема. Та й купляти б/у не подивившись на нього не хочу. Бо на фотках одне, а насправді буде зовсім інше. А новий думаю буде не набагато дешевше ніж в нас.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення pooh »

Біля іподрому продавали б/у ровери. Які саме не знаю, не зупинявся, мене не цікавило.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення max »

звездочет писав:В більшості випадків ці ціни для заманухи. В наявності з них майже нічого нема. І не відомо чи привезуть. Знайомий там купляв ровер. А з того що є за ті гроші, почне ламатись через рік, якщо на ньому пару раз проїхатись по лісі. Тому і шукаю б/у.
От всьо шо ти написав - то я з тим не згіден :) Реально ЖТ робить чудові рами для хардтейлів (ще не бачив шоб зломилось, жорсті, легкі), а все що там навішане (система, вилка, тормоза, втулки, каретки) - є компонентами сторонніх виробників (штмано, срам, формула, і тд) які ставляться на любі інші ровери усіх\любих брендів так само і нічим не відрізняються, є звичайно класи обладнання, від того і ціна грає в рази, але в ровері ціна не означає надійність і довговічність, там розумієш грами важливі, бо то спортивний снаряд, а чим сильніший спорт - тим менше грамів треба і в сотні разів задрана ціна там, і нікого не гребе скільки років воно проїздить, головне гонку виграти. Но тобі того нетреба, тому мож сміло вибрати з дешевого сегменту (300 долярів то заочі), буде їздити роки точно, якшо не будеш втулки мити в річці, а вилку керхером, і ланц не будеш мастити салідолом. Люди на тих роверках тисякі км на рік намотують, ну та ... дещо ламається - наприклад покришки стираються :)
Аватар користувача
Bogdan M.
Повідомлень: 536
З нами з: 22 жовтня 2012, 22:31
Ім'я: Богдан
Авто: Nissan Patrol

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення Bogdan M. »

Теж купляв у драйв спорті велик для жінки. За ті гроші вийшов нормальний агрегат, навіть з гідравлікою. А якщо ти хоч щось професійніше, наприклад з пневмовилкою і усиленими ободами то зразу розраховуй на 500$ за б/у.
Інакше не дано!!!
... було видно, було чути як реве ревучий...
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення Толстяк »

Пореєструйся на велофорумах, помонітор їхні барахолки. Мій малий собі по частинах купив і зібрав байк за 500$ який оцінюють тепер в 1500$
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення Alex67 »

У Львові є велобарахолка https://www.facebook.com/groups/velobaraholka/
Зареєструйся, подивися, часто бувають цікаві пропозиції.
Щодо GT - дружина накатала принаймі 20к на GT із хром-молібденовою рамою, купували новий у Польщі в 1999 здається за ... 150$ Тільки ланці і касети міняли, решту просто обслуговували.
Щодо 29 коліс - звичайно накат кращий, але тримати рівновагу важче. І в експлуатації дорожче.
Олексій
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Де купити б/у гірський велосипед.

Повідомлення gladun »

ось шо я тобі скажу. я нв\а весні в 2014 купив собі жт в драйв спорт за 300 баксів новий. там іде і по нині за ці гроші слабенька начинка за ці гроші, на альтусі. але то ше хороша, бо є ще гірша ,дешева ... і як що ти думаєш що 300 баксів то нормальна ціна для велика, то ти помиляєшся, 300 баксів то дєшовка, але краща дєшовка . за рік мені нічо не поламалось, за два роки я намотав 2300 тис. але купуючи ровера навіть за 1000 баксів ти маєш знати що треба часто чистити зірки і мити ланц ,змазувати мастилом за 200 гр мензурка в 120 гр. тобто що хочу сказати. скільки б ровер не коштував, він буде їхати тоді коли його гарно обслуговувати. я не спорю, в дорощому скажим за 500дол стоїть касета на 8-9за 400гр ,а не трищотка, і відповідно дорогий ланц за 500гр задній перемикач вже за 800-900гр, але пройде воно ве не довше того шо за 300дол в якого стоїть трищотка на 7 зірок за 280гр, ланц за 300 гр, перемикач за 500гр . просто різниця в тому, що в 8-9 касетах повишена на 12 зубів, а в 7 трищотці на 14 зубів, тобто на касеті швидше їдеш по трасі, шосе. за 2000 км я замінив зірки задні і ланцюг, бо як би ти не мастив не мив воно всеодно зношується за 2000. на мою думку переплачувати нема сенсу. хіба за ради перемекачів там скажим на деоре або ікстішні , то надійно буде. але як що доглядати і змащувати коліщата в альтусі , то і воно послужить. бо навіть в деоре треба чистити. шо ше , в жт є хороша ціна на велосипеди з дисковими тормозами, ніколи не дивись на вібрецкові... тормоз там ставлять промакс механіка буде в ту ціну, колодки вв5 авід, доречі я ганяю по різних дорогах і пісках. і спуски то ті колодки стерлися й но на 60 поц. дисковий тормоз досить сильний, ти зупиниш двома ручками ровер практично моментально, також потрібно відрегульовувати інколи, я за два роки десь чотири раза налаштовував. бо одна колодка не рухома як у гідравліці обі рухаються. ну і ще втулки, раз в 800-1000 перебрати всі треба , оба колеса обовязково, з підшибниками касети або трищотки. каретку не рухав ще, а шо її розбирати, вона на промах ,купань не мала.
Відповісти