Нова поліція

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Нова поліція

Повідомлення pooh »

Хто що може сказати мені на майбутнє. Ситуація така. Приїхав я вечором в свій магазин і привіз товар. Заїхав на тротуар і зупинився біля магазину. Поки вигружався якась зараза викликала поліцію, ті приїхали і склали протокол про порушення. Стоянка на тротуарі. 255грн штраф. Я вже сидів в машині і збирався від'їжджати як прийшли поліцаї. Ну менше з тим. Усе культурно, як вони так і я. Сперечатись не став не такі то великі гроші. Тепер сівши за комп вичитав ПДР.
11.13 Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках, крім випадків, коли вони застосовуються для виконання робіт або обслуговування торговельних та інших підприємств, розташованих безпосередньо біля цих тротуарів або доріжок, за відсутності інших під’їздів і за умови виконання вимог пунктів 26.1, 26.2 та 26.3 цих Правил.
, а також пункт 15.9 Зупинка ТЗ (не плутати зі стоянкою), немає заборони на тротуарах, а в моєму випадку це була саме зупинка.
зупинка — припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин або більше, якщо це необхідно для посадки (висадки) пасажирів чи завантаження (розвантаження) вантажу, виконання вимог цих Правил (надання переваги в русі, виконання вимог регулювальника, сигналів світлофора тощо);
.

Які можливі варіанти? Як взнати хто правий в такій ситуації?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення Volodymyr »

Другій пункт то зупинка до 5 хв.
А взагалі там залежить від конфігурації. Якщо реально іншого варіанту немає. Або ти на тротуарі або на трамвайні колії тоді 11.13 застосовується.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Нова поліція

Повідомлення pooh »

Volodymyr писав:Другій пункт то зупинка до 5 хв.
А взагалі там залежить від конфігурації. Якщо реально іншого варіанту немає. Або ти на тротуарі або на трамвайні колії тоді 11.13 застосовується.
До 5хв., або більше в ПДР чітко написано. За 5хв. і не встигну інколи вигрузитись і нема кому час засікати)))
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення Volodymyr »

То вже ти будиш поліції і суду доводити - написано 5 хв, то 5 хв. Там явно було більше раз встигли викликати поліцію.
Ти на карті може показати де машина стояла?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Нова поліція

Повідомлення pooh »

Написано до 5хв., або БІЛЬШЕ,якщо це необхідно
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення bugan »

Якщо для проходу пішоходів на тротуарі менше ніж 2м то це заборонено. На одного мого знайомого хотіли скласти протокол за те що він стояв на тротуарі, але він їм показав ПДР і вони собі поїхали далі.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення bugan »

Можна спробувати оскаржити протокол в суді, але якщо ти в протоколі не писав що визнаєш свою вину. На оскарження протоколу дається 10 календарних днів, з дня його складання. Подається в суд за місцем прописки або в суд який відноситься до того району де був складений протокол. Якщо маєш бажання, можем спробувати оскаржити. За суд платити нічого не потрібно. Можу допомогти скласти позовну заяву.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення Volodymyr »

bugan писав:За суд платити нічого не потрібно. Можу допомогти скласти позовну заяву.
За подання не треба платити? Чи то тільки по адмінпротокола така фішка?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення bugan »

Volodymyr писав:
bugan писав:За суд платити нічого не потрібно. Можу допомогти скласти позовну заяву.
За подання не треба платити? Чи то тільки по адмінпротокола така фішка?
Для адмінки :|
Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 288. Порядок оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення
Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Нова поліція

Повідомлення pooh »

bugan писав: Подається в суд за місцем прописки або в суд який відноситься до того району де був складений протокол.
А я то думаю, чого мене перепитували чи я проживаю по місцю прописки... Скажемо так. тих 255грн. я, звичайно, віддам державі. Але на майбутнє хотілося б якось знати свої права. Чи підписувати протокол, чи ні. Чи вимагати, щось інше. Наскільки я розумію, якщо підписав, відповідно, згодився з своїм порушенням, чи не так?
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення bugan »

pooh писав:
bugan писав:Наскільки я розумію, якщо підписав, відповідно, згодився з своїм порушенням, чи не так?
Зовсім ні. Пропоную оскаржити.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення Alex67 »

Якщо ти згоден із тим що ти порушив складають постанову і накладають штраф який ти можеш одразу оплатити в добровільному порядку. Якщо ти не згоден що порушив то складають протокол про порушення і спрямовують його в суд, де і вирішується чиї аргументи переконливіші. Наприклад у твоєму випадку - треба одразу пояснити що ти здійснював доставку товару до торгівельної точки і доклав усі можливі зусилля щоб максимально швидко розвантажитися і звільнити тротуар, і посилатися у письмовому поясненні на пункти ПДР згідно яких ти діяв. Адже якщо ти просто поїхав і поставив авто на тротуарі - це точно порушення, а поліція має скаргу але може не мати повної інформації. Оскарження звичайно можливе, але має зміст не для повернення/несплати вже накладеного штрафу а для того щоб мати аргумент у випадку ще одного спілкування із поліцією - наприклад, мати із собою копію рішення суду про те що ти білий і пухнастий.
Олексій
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення bugan »

Alex67 писав:Наприклад у твоєму випадку - треба одразу пояснити що ти здійснював доставку товару до торгівельної точки і доклав усі можливі зусилля
Тягнувся лебідкою :P
Під сидячий зад долар не засунеш.
stas
Повідомлень: 121
З нами з: 25 листопада 2013, 00:36
Ім'я: іван
Авто: уаз 3151
Звідки: lviv

Re: Нова поліція

Повідомлення stas »

Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Нова поліція

Повідомлення pooh »

Alex67 писав:Оскарження звичайно можливе, але має зміст не для повернення/несплати вже накладеного штрафу а для того щоб мати аргумент у випадку ще одного спілкування із поліцією - наприклад, мати із собою копію рішення суду про те що ти білий і пухнастий.
От, власне, це мені і потрібно.
Відповісти