Нова поліція

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення pilgrim »

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2016/02/11/7098568/

В интернете появился радиоперехват погони патрульной полиции Киева за автомобилем BMW в ночь с 6-го на 7-е февраля.
Запись размещена на канале Youtube "Дорожного контроля".
В ходе радиоперехвата слышно, как полицейские дают ориентировку всем патрулям на автомобиль, который двигается на очень большой скорости. К преследованию подключаются еще несколько патрулей. Также слышно, что полицейские сообщают о том, что собираются открывать огнестрельный огонь.

http://www.youtube.com/watch?v=oWIqdNTKxOA
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення climber »

то все фуйня...безграмотний поліцейський краще ніж грамотний який стріляв в нас на майдані.
мажори які давлять людей повинні боятися. і це каже вам той хто був в перших рядах 18 лютого в ніч гніву проти МВС.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення Volodymyr »

Є причина і є наслідки. Причина - дебіли бухі в бмв. Наслідки - логичні. Суд з прокуратурою розберуться. Відео... Ну нема. А що поміняє відео якщо на вимогу не зупинились - цього вже досить що б відкривати вогонь по машині. Поліцаї не професіонали? Уга. Професіонали на груші стояли і за 3 дні поклали більше сотні активістів.
Пацана звичайно шкода. Усе-таки воділа винен. Але скільки своєю безглуздою смертю він врятує життів? Бо тепер кожен п'яним мудак сідаючи за кермо знає - можуть пристрілити як собаку.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення Roman »

Volodymyr писав:Є причина і є наслідки. Причина - дебіли бухі в бмв. Наслідки - логичні. Суд з прокуратурою розберуться. Відео... Ну нема. А що поміняє відео якщо на вимогу не зупинились - цього вже досить що б відкривати вогонь по машині. Поліцаї не професіонали? Уга. Професіонали на груші стояли і за 3 дні поклали більше сотні активістів.
Пацана звичайно шкода. Усе-таки воділа винен. Але скільки своєю безглуздою смертю він врятує життів? Бо тепер кожен п'яним мудак сідаючи за кермо знає - можуть пристрілити як собаку.
Повністю Тебе Володя підтримую!!
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення bugan »

Volodymyr писав:А якщо не виграє? ;)
Справу програно. Сьогодні був вирок по ст.185 Злісна непокора. Міра покарання, штраф.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення pilgrim »

Советы для украинских мажоров :)

http://www.youtube.com/watch?v=qGpwNfixNBk
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення Volodymyr »

bugan писав:
Volodymyr писав:А якщо не виграє? ;)
Справу програно. Сьогодні був вирок по ст.185 Злісна непокора. Міра покарання, штраф.
Прикро. Але. Ну бо нічого не робили перед тим. Порад навіть на цьому форумі накидали. І на майбутнє треба фіксувати це все. Смартфони є у всіх. А з рештою. Ми то доказової бази не бачили.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення bugan »

Я бачив постанову вироку. Суть звинувачення, що не предявив документи і це є підставою для ст.185
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення Volodymyr »

bugan писав:Суть звинувачення, що не предявив документи і це є підставою для ст.185
А він їх мав при собі?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення bugan »

Volodymyr писав: А він їх мав при собі?
Мав і показував три рази, і це на відео в суді переглядали. А в руки не хотів передавати.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення Volodymyr »

http://ukranews.com/ru/interview/2016/02/12/711

З слів адвоката:
Расскажите, как развивались события в ночь на 7 февраля? С чего началась погоня?

- Началось все с того, что внимание инспекторов полиции привлекло то, что пассажиры садились в автомобиль с пивом. И они (полиция – ред.) подали сигнал, чтобы те остановились. Так как водитель был за рулем чужой машины, он попытался уйти от погони.
Так как водитель был за рулем чужой машины, он попытался уйти от погони.-Про що ще можна говорити? Їх пробували зупитини ще до переслідування.
Сам водитель находился в состоянии алкогольного опьянения?

- Я не знаю, но он говорит, что употреблял перед этим пиво. То есть немного был выпившим, но не пьян.
Тверезий?
Получили ли Вы доступ к полному видео полицейского преследования

- Да, в ходе следствия нам предъявляли его, но я не могу разглашать эту информацию, поскольку она содержит следственную тайну.
Доступ д відео є. Че за кіпіш на відео з тими чуваками?
Сколько длилась сама погоня? Говорят, что где-то около 50 минут?

- Гораздо меньше, нежели 50 минут, поскольку это все преувеличено. По моему мнению, преследование длилось не более 25 минут.
А 25 хв це мало значить? Тобто якщо 50 хв то можна стріляти.
На какой скорости двигался автомобиль BMW? Есть разная по этому поводу информация, говорят, что около 120 км/час?

- Проанализировав предъявленные на ознакомление материалы, я могу сделать вывод, что автомобиль двигался с незначительным превышением допустимой скорости.
1.Адвокат не експертиза, а 2. Перевищення є.
Будете ли Вы ходатайствовать в правоохранительные органы, чтобы это видео было обнародовано?

- Конечно же, что мы сторонники того, чтобы это все было опубликовано, чтобы общественность знала и понимала, как в действительности развивались эти события. Однако, так как в уголовном производстве расследуется смерть юноши, а мой подзащитный является свидетелем, то согласно Уголовному процессуальному Кодексу, мы лишены права заявлять ходатайство.
Тобто питань чого відео не викладають вже немає. Такий закон і адвокат це визнає.
На Ваш взгляд, имели ли право сотрудники полиции начинать преследование только исходя из того, что увидели, как пассажиры садятся в автомобиль со спиртным?

- На мой взгляд, они не имели такого права, поскольку для остановки транспортного средства сотрудником полиции необходимы основания, а именно нарушение правил дорожного движения.
Тобто поліція не повинна чинити опір якщо п'яне бидло сідає в машину і рушає, тільки після того як завалить на перерохі пішихода чи іншого учасника дорожнього руху. Окуєний адвокат. А такій термін як профілактика навіть не згадується. Тобто діє до вчинення злочину.
Что грозит водителю автомобиля?

- Админответственность, конечно, неминуема. По всей видимости, это будет лишение права управлять транспортным средством.
А дії що призвели до ненавмисного вбивства не?
Вам известно, где сейчас находится автомобиль BMW?

- Он находится на штрафплощадке полиции.
...
Сколько пуль было выпущено полицейскими по автомобилю?

- По разным данным, у меня информация тоже из открытых источников, где-то коло 80 пуль
Тобто точно не відомо,даних експертизи немає. Але 80 куль. Це навіть для автоматичної зброї запредільна кількість. Так для розуміння- 80 куль це машина з пасажирами в решито. Дивіться фото з АТО.
Стреляли по движущемуся автомобилю или по стоящему тоже?

- События развивались следующим образом: когда мой подзащитный (водитель BMW - ред.) осознал, что по автомобилю, которым он управлял, ведется прицельный огонь, он остановил транспортное средство по требованию полицейских. После того, как он остановил автомобиль, сотрудники полиции его окружили и уже по стоящей машине велся прицельный огонь и, что очень важно, огонь велся не с целью предотвращения дальнейшего движения автомобиля, а для того, чтобы поразить находящихся в нем людей. После этого, осознав, что его жизни и жизни пассажиров грозит опасность, он начал снова уходить от погони.
Тобто 80 куль по стоячій машині було чи зрозумів коли прилетіло пару десятків. Сам факт стрільби по стоячій машині не відкидаємо. І якщо це буде доведено, копів треба судити і встановлювати правомірність.
Вам известно, кто конкретно из полицейских инспекторов стрелял и убил пассажира?

- Такие задачи, установить какой именно инспектор совершил этот фатальный выстрел, стоят перед органом досудебного расследования.
По часу балістику вже би мали зробити.

Пассажирам автомобиля BMW что-то грозит?

- Они являются свидетелями.
Факт.
Почему, на Ваш взгляд, полиция сразу не сообщила родителям парня, что тот погиб?

- Я считаю, что это было сделано лишь потому, что им не хватило смелости признать, что они убили человека.
А чого колеги загиблого не сказали батькам?
О том, что стреляли по автомобилю, Вам сообщил водитель BMW?

- И он сообщил, и уже в ходе расследования мы изучали материалы, на которых было видно, что прицельные выстрелы на поражение людей производили в стоящий автомобиль.
Якщо так, то копів під суд!
Вам известно, сколько попало пуль в 17-летнего пассажира, который погиб?

- Во-первых, это мне неизвестно, но если бы и было известно, то запрещено было бы эту информацию разглашать.
А оце вже маячня. Тіло відали батькам і поховали. І ніхто не може заборонити сказати скільки там вхідних / вихідних отворів.
А на каких улицах происходила погоня?

- Это данные, которые я не могу разглашать.
Таємниця... Зрештою з радіо-переговорів все ясно.
Оказывалось ли на Вас по этому делу давление? Предлагала ли полиция заключить какую-то мировую?

- Таких предложений не было. Что касается угроз, то косвенные угрозы были, и в социальных сетях льется бесконечно грязь, всевозможные оскорбления. Я уже от этого устал.
Ну не люблять п'яних за кермом. Н Е Л Ю Б Л Я Т Ь. Див статистику ДТП.
Как чувствует себя сейчас сам водитель?

- Он находится в шоковом состоянии, очень сожалеет о случившемся. Его мучают угрызения совести.
...
Какие ваши дальнейшие шаги по защите вашего подзащитного?

- Если действия следствия будут нарушать права моего подзащитного, то мы будем применять все предусмотренные законом способы и методы защиты его прав и законных интересов.
Усе правильно. Але якщо порушувати права.
Настроены ли родственники этих ребят обращаться в суды, в том числе в Европейский суд по правам человека для защиты своих прав? Или они хотят как можно скорее забыть это событие?

- Вы сами понимаете, что случилось непоправимое, ужасная трагедия - погиб молодой парень, которому было 17 лет. Мне страшно даже представить те мучительные чувства, которые они сейчас испытывают. Я думаю, что они настроены на то, чтобы виновные были сурово наказаны согласно действующему законодательству.
Недавно була стаття про ЄСПР. Більше усьогозвернень туди саме від українців. Причому більша частина цих звернень, безпідставна. Правда це не означає що немає підстав в цьому випадку.
Вы верите в то, что виновные в этом полицейские понесут реальное наказание?

- По моему мнению, на сегодняшний день следствие проходит объективно и очень активно. Тщательно проверяются все версии, и проводится весь комплекс необходимых следственных мероприятий.
Бо як не понесуть. То буде один з найдорожчих і сміхотворних проектів під назвою "нова поліція". Випадки частішають. Хоча можливо причина в тому що така картина чи навіть гірша була і раніша. Просто більшість цих випадків тупо заминалась. А зараз ні. І виглядає що капец, караул що твориться. Та за старих порядків в машині було б не 1 а 4 трупи, зі зброєю і повним багажником коксу.Таких історій тьма.

Хочеться вірити в те що розслідування буде об'єктивним. Бо щось вказує що як в історії з бусом винні обидві сторони.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення Volodymyr »

http://tsn.ua/ukrayina/avakov-viznav-sc ... 89544.html
Доволі цікаві коментарі.

Аваков:
"Трапилася смерть однієї молодої людини. Це дуже прикро і дуже негативно. І нам прикро, що так сталося. Але правда також і в тому, що поліція завжди буде припиняти такі агресивні методи непокори", - наголосив Аваков. "Інша справа – так, ми фіксуємо зараз перевірку. На момент розслідування поліцейського відстороняють від служби. Це зараз відбувається. Перевіркою займаються прокуратура, наша внутрішня безпека. Так, ми фіксуємо деякі порушення. Наприклад, за уставом – стріляти на ходу не можна. Потрібно було зупинитися. І це викликає деякі питання"
Ну і дурня в стилі йогоже:
Водночас, міністр наголосив, що у поліцейських немає тепловізорів, вони не бачать, хто перебуває в авто – терористи, молодь чи ще хтось. "Це проблема, яка може принести смерть".
Тепловізори яки дають змогу розрізнити терорист чи не терорист... Чудеса.
"Наприклад, за уставом – стріляти на ходу не можна" 1. Не устав, а статут. 2. Начхати на статут. Порядок застосування зброї поліцією встановлює закон "Про національну поліцію", а в ньому скзано, що поліцейський може застосувати вогнепальну зброю "для зупинки транспортного засобу шляхом його пошкодження, якщо водій своїми діями створює загрозу життю чи здоров’ю людей та/або поліцейського". І далі: "Поліцейському заборонено застосовувати вогнепальну зброю в місцях, де може бути завдано шкоди іншим особам, а також у вогненебезпечних та вибухонебезпечних місцях, крім випадків необхідності відбиття нападу або крайньої необхідності." Де тутзаборона стріляти на ходу?l
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення climber »

Volodymyr писав:
- И он сообщил, и уже в ходе расследования мы изучали материалы, на которых было видно, что прицельные выстрелы на поражение людей производили в стоящий автомобиль.
Якщо так, то копів під суд!
а якщо машина стоїть а потім починає задом здавати, давити одного копа потім передом другого, потім зупиняється, в неї стріляють на ураженння - то все таки копів під суд?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення Volodymyr »

Ні. Лише якщо стояла. Якщо давила то ясне діло що мали стріляти.

Так по ходу. В тих же штатах машини блокують, вкрай рідка практика стрільби по рухомій машині. Але щоб таранити і блокувати в них машини обладнані. Підхід інший. Цікаво з чим пов'язано.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Нова поліція

Повідомлення Volodymyr »

http://espreso.tv/blogs/2016/02/12/test ... ravosuddya
До речі, категорично спростовую "качку" про 77 пострілів під час нічної гонитви за горезвісним BMW. Насправді, троє лейтенантів поліції разом використали 34 набої: один зробив один постріл, другий - 22, третій - 11. Це включно із попереджувальними пострілами. Переконаний: зараз не ті часи, щоб поліція гралася в пацифістське, беззбройне потурання агресивним порушникам. Країна перенасичена нелегальною зброєю та вибухівкою з фронту. Війна об`єктивно збільшує рівень криміналізації суспільства.

Звісно, всі крапки над «і» у фатальній нічній гонитві 7 лютого має розставити слідство прокуратури. Адже метою застосування зброї не було вбивство потерпілого. Натомість вогонь було відкрито для зупинки автомобіля-порушника шляхом його пошкодження згідно пп.7 п.4 ст.46 "Закону про Нацполіцію", адже водій своїми діями створював загрозу життю та здоров’ю людей і поліцейських.
Ну і де 80 пострілів? Причому адвокат і відкриті джерела можуть порахувати тільки вхідні отвори в авто, а МВС реально витрачені набої. Але ж не всі кулі влучили в машину. По назвати це прицільним вогнем теж складно.

Слідкуємо за розвитком подій.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Відповісти