Спецавтомобили для АТО

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Спецавтомобили для АТО

Повідомлення Микола STARyy »

Двигун поїхав на АТО.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
Meris
Повідомлень: 126
З нами з: 12 вересня 2006, 15:00
Ім'я: Meris
Авто: BJ40, TLC80, J120 exHJ60, HDJ100
Звідки: Вильнюс, Литва
Контактна інформація:

Re: Спецавтомобили для АТО

Повідомлення Meris »

и когда то наши машинки гдето там остались....

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Спецавтомобили для АТО

Повідомлення nick2121 »

meris писав:Зображення
Оно конечно обидно, но даже при ДТП говорят "главное - все живы, а металл то $%^&". А вдумываясь в ежедневные потери личного состава ВСУ и других формирований - как то вообще не до мыслей про железяки. :x
P.S. Как меня учили - если танк пробыл на поле боя 5 минут - он свою задачу выполнил. 8-)
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Спецавтомобили для АТО

Повідомлення nick2121 »

Напишу в цю тему
В Україні тестують корейські військові джипи
на Korando схожі.
Зображення
Звісно, має бути уніфікація, і припинення використання УАЗ.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Спецавтомобили для АТО

Повідомлення Volodymyr »

В Україні тестують і закуповують багато гівна по схемам розмитнення і відмивання. Як показала практика Що британськи саксони, що гибриди на базі крузера і форда повний треш. Замість того що б кліпати відчизняні Дозор-Б. де з імпортного тільки мотор і деяки вузли, ціна в рази дешевша а машина має реально броню. А це "тазік" з ПКМ в решето разом з екіпажем. На крайній випадок РПГ чи ВОГ.

Всі ці машину суто поліцейского призначення.

Печалька.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Спецавтомобили для АТО

Повідомлення pooh »

З якого це перепугу ціна на Дозор В РАЗИ дешевша??? Голий Дозор коштує не менше 100тис. у.е. напакований затягне до 200. ціна на кіа не більше 15-20.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Спецавтомобили для АТО

Повідомлення pooh »

Volodymyr писав:Замість того що б кліпати відчизняні Дозор-Б. де з імпортного тільки мотор і деяки вузли, ціна в рази дешевша а машина має реально броню.
Ось і ціни на Дозор. http://newsdaily.com.ua/post/926320 http://autoconsulting.shalb.com/article.php?sid=33847
Як воно може бути дешевше. А з іншого боку чому вже всі забули за харківський БТР-4. Який в рази кращий за нещасний Дозор. З тим самим імпортним двигуном і тією самою імпортною коробкою (можна звичайно це назвати "деякі вузли")
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Спецавтомобили для АТО

Повідомлення nick2121 »

Журналюги у своєму репертуарі, вигадали що він броньований - хоча неозброєним оком видно що це не так. Та і маса натякає.
Сам автомобіль непоганий, але розглянувши історію питання в US Army:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
бачимо що то чудо виглядає як техніка часів війни у В'єтнамі, а Дозор-Б виглядає як цілком сучасний MRAP/LTV.
Так що Volodymyr в основному правий.
pooh, БТР-4 то інший клас техніки (інші задачі), і ще більша вартість.
Наразі є (?) зоопарк техніки: Дозор-Б, Козак, Кугуар, Спартан, IVECO LMV ... Причини зрозумілі, але має бути уніфікація, і більш масове виробництво.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Спецавтомобили для АТО

Повідомлення Volodymyr »

Пух, Дозор-Б це машина по задачам яки виконують Когани (215К$) і Спартани (база 79 Крузака та 450 форда, а ще э Краз Кобра на базі 200 крузака), БТР це машина іншого класу. Простіше кажучи броньований транспортер. Інші задачі. А про їх надійність. Прості цифри 79 крузак вагою 4.5 т. та в них просто відвалюються колеса.
Пух, про що суперечка? Про те що влада далі краде і підсовує гівно? Чи в когось є сумніви?
Що лишилось солдатам, щоб відчувати себе Воїнами, а не завгоспами і сторожами території? Нічого не залишилось. Тільки техніка заникна в кущах. Все решта - це постійні наряди, приймання їжі і шикування. І потім вони дивуються, що народ бухає. А чим йому зайнятись, якщо те чим він займаєтья 24/7, нічим не нагадує армію?! Було дві "розваги": вигнати техніку на тренування і вогнева підготовка по середах, та й те забрали. Ну, що робиться в головах тих штабістів? Як на це впливати? Як до них донести елементарну думку, що солдату постійно треба відчувати себе Захисником. Що йому постійно треба бути в контакті з бойовою робочою зброєю. Що він постійно має бачити як вона стріляє, пахне порохом, гарячим маслом і воронованою сталлю. Щоб адреналін бухкав вище межі, щоб зіниці розширювались і азарт зашкалював. Щоб врешті-решт солдат робив те, заради чого його на рік відірвали від цивільного життя: воював або вчився воювати! Без-пе-рер-вно!
Ну, що так шкода тих нещасних набоїв? Та, коли велись бойові дії, то їх ніхто не рахував. Рівно як і гранат, 12-ти міліметрових, 152-ти міліметрових і соляри. А зараз? А що як на бойовий виїзд завтра? Та блін, половина НЕ МОЖЕ попасти в А4 з 50 метрів! В спокійній обстановці! Більше половини (і я в їх числі) жодного разу в житті не бачили пострілу з своєї гармати! Ну, це ж нонсенс!
І знаючи все це, ці невігласи, забороняють нам тренуватися в стрільбі з автоматів! Ну це ж мєрзость! Це ж реально мєрзость! Куди написати? Кому написати, щоб це змінити? Який механізм в армії, щоб достукатись до того, хто видав цей "наказ"?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Відповісти