Праздники

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Праздники

Повідомлення автобат »

Всі праздникі чі свята видумані людсьтвом. Кожен або кожне із них присвячено якійсь даті, подіі, або професії.
Скажу більше- особисто я проти, навіть, скидання памїятників Леніну з п"едесталів. Чому? Тому, що це історія. Це було. Ідеальних політиків не було і не буває. Нам колись розсказували, що він був головний дедушка всіх дітей. Тепер читаеш і дивуешься-він був лютий тиран. Можливо. Я теж глубоко сумніваюсь в правильності дій ціеї людини, ну бо результати ми бачимо всі. Але навіщо топтати те, що пережили наши предкі? Пам"ять людсьтва не повинна бути короткою. Непогано б, якби нашим дітям ми могли розсказувати, як і шо було і що з того вийшло.
Відламувати голови бетонним пам"ятникам солдат теж не потрібно. Тоді був інший час. Вони боролися з фашизмом. Тему про загарбницьтво і совок сюда я б також не клеїв. Звичайним людям, не правителям і не політикам ці чужі землі сто років не потрібні були. Вони стояли за свою правду.
Приклад є у нас дуже свіжий, коли одни люди гинули за правду, други стояли навпроти них зі своею правдою, а треті вбивали і тих і інших Що потім розсказувати внукам, якщо в сьогоденні тяжко розібратись.
Вчора вчіпились до 23 лютого. Мужики, це не свято совка. Це день, коли військовослужбовцям можна відчути якесь торжество, мати гарний настрій і просто відчути пошану від оточуючих, як захісникам відчизни. Знаю, що в Украіні тепер цей день перенесено на 6 грудня і чомусь ніхто не каже, що він якісь там видуманий і він ні до чого. Але дуже багато із нас служили ще в радяньській арміі і звались захісникамі радяньського союзу. Давайте ми їх перевішаемо чі шо? І мене в тому чіслі... ну а шо? я ж служив і, повірте мені , був впевнений в тому, що моя професія потрібна державі, в якій я живу.
І де ваша совість,коли ви пропонуете мені, наприклад, забути свою історію, рокі мого життя, моїх друзів і однополчан? Саме образливе, що піднимають те питання ті, хто якіморсь чіном навіть не служив і білого розуміння не має, що таке спати одягнутим в сапогах, на морозі, з автоматом під ьашкою замісць подушки.
Призиваю закрити тему один раз і на завжди, відноситись з повагою до тих, хто так чі інакше був причетним, або причетний до якіхось праздників. Ми ж не проти дня медіка, всі обожнюємо день автомобіліста, з задоволенням бухаемо в релігійні свята, навіть не знаючі толком, за що бухаемо. Давайте лишимо в спокоі Новий рік, бо це є символ якогось часового рубежа для кожного із нас і нехай він і лишиться символом і ми будемо веселитись , дарувати подарунки, вітати один другого з новим роком. Будемо відмічати день автомобіліста, день всіх жинок, день захісника батьківщини, як символ мужньості і самовідданості.
Вчора для нашої краіни був тяжкій день.
І все ж таки, я хотів би, навіть з запіздненням, привітати всіх тих, хто носить високе звання військовослужбовця, по старому, привітати з днем захісника вітчизни.
... і як добре, що в теперешній сітуації, українська армія не була втягнута в внутридержавну боротьбу і не стала ворогом свого народу!
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Праздники

Повідомлення Volodymyr »

Правильно говориш.
автобат писав:Але дуже багато із нас служили ще в радяньській арміі і звались захісникамі радяньського союзу.
Але от я не служив в радянський армії. І чого мені цим святом тичуть?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Праздники

Повідомлення Katonych »

Volodymyr писав:Правильно говориш.
автобат писав:Але дуже багато із нас служили ще в радяньській арміі і звались захісникамі радяньського союзу.
Але от я не служив в радянський армії. І чого мені цим святом тичуть?

"Алё, филателисты, не разбредаемся!"(с)Масяня
То, что тебя кто-то поздравляет, а тебе это не нравится -- это ТВОЁ ЛИЧНОЕ дело. И решать ты его должен с теми людьми, кто тебя поздравляет, а не на глобальном уровне типа запрета праздника.
И вообще, уважение к другим это очень важная в жизни штука.


По теме: Сергiйко Миколайович выразил и моё мнение по всем этим вопросам на все 100%. Ни добавить, ни отнять.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: Праздники

Повідомлення Alex_L »

Володя, я рахую що заборони свят та скидання пам"ятників це як мінімум боротьба з вітряками, а як максимум відволікання людей від чогось більш важливого.

Нарахунок
Volodymyr писав:Але от я не служив в радянський армії. І чого мені цим святом тичуть?
це особиста справа кожного, святкувати чи ні, але є дуже багато людей які служили (я до них не відношуся), і яким приємно чути привітання в День захістника Вітчизни.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Праздники

Повідомлення myshketer »

Ну уж нет, давайте запретим! Прошу поддержать!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Праздники

Повідомлення автобат »

Volodymyr писав:Правильно говориш.
автобат писав:Але дуже багато із нас служили ще в радяньській арміі і звались захісникамі радяньського союзу.
Але от я не служив в радянський армії. І чого мені цим святом тичуть?
Ну,це ж є ваше особисте. Так поясніть своїм друзям, що для Вас це не ваше свято і нехай не поздоровляють. Більше нічого. До речі, у мене на роботі 2-а не служивших, але, коли Аня приносить шоколадку і вітає нас всіх трох, вони беруть і жеруть ті шоколадкі. Коли я їх підколов з цього приводу, вони обої на мене наїхали, що це день мужиків і захісників, а вони вважають себе захісниками і жують шоколад без зазренія совесті. :D
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Праздники

Повідомлення max »

Можна спитати? (тільки не ображайтесь, мені просто справді цікаво) Відпишіться буть-ласка - хто з Вас чи Ваших знайомих\друзів мужиків (не професійних військових) реально святкує 23 лютого і як саме (шось там робить особливе в цей день)?
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Праздники

Повідомлення bobikus »

max писав:Можна спитати? (тільки не ображайтесь, мені просто справді цікаво) Відпишіться буть-ласка - хто з Вас чи Ваших знайомих\друзів мужиків (не професійних військових) реально святкує 23 лютого і як саме (шось там робить особливе в цей день)?
Не маю жодного зла на жодне свято, але так сталося, що вчора подзвонила вчителька моєї дитини і між іншим привітала зі святом. Взагалі намагаюся з цією вчителькою бути дуже ґречним, вона дуже строга. Тому без паузи голосно і чітко відповів "Дуже дякую, Вас теж вітаю, всього найкращого". Коли поклав трубку, запитався у жінки що за чергове свято я провтикав. Можете уявити реакцію, коли жінка сказала, що сьогодні 23 лютого :) Шіт, цілий день ходжу як не свій, особливо коли згадаю і знову уявлю цю цицькасту класну керівничку з вусами.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Праздники

Повідомлення Volodymyr »

Katonych писав:запрета праздника
Про заборону мова не йшла. Досить вже перекручувати.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Праздники

Повідомлення автобат »

max писав:Можна спитати? (тільки не ображайтесь, мені просто справді цікаво) Відпишіться буть-ласка - хто з Вас чи Ваших знайомих\друзів мужиків (не професійних військових) реально святкує 23 лютого і як саме (шось там робить особливе в цей день)?
Макс, вчора, звичайно було зовсім не до святкування. Сам розуміеш. Я до сих пір пришиблений. І не я один, це очевидно.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Праздники

Повідомлення Микола STARyy »

Пам"ятники різні бувають
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Праздники

Повідомлення myshketer »

max писав:Можна спитати? (тільки не ображайтесь, мені просто справді цікаво) Відпишіться буть-ласка - хто з Вас чи Ваших знайомих\друзів мужиків (не професійних військових) реально святкує 23 лютого і як саме (шось там робить особливе в цей день)?
Учитывая, что праздник относится к советской армии и то, что советов нет уже 20 лет, плюс то, что служили с 18 лет... Этот праздник отмечают люди старше 38... Не думаю, что это поколение организовывает какие-то ролевые игры или маскарад в этот день, скорее всего, просто накрывают стол и поздравляют друг друга.

Но что меня раздражает больше всего, так это вбросы рагулей, что это праздник совковый и надо его забыть... Дибилы же (прошу извинить, что пишу это слово с ошибками). Ведь люди, которые мне в отцы и деды годятся, не задумывались о том, какому государству служат - а просто защищали своих детей и внуков! Возраст надо уважать, я считаю. История может сделать из предателя героя... Но солдат в предатели записывать нельзя!

Дед, с днем защитника отечества!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Праздники

Повідомлення Volodymyr »

myshketer писав:Но что меня раздражает больше всего, так это вбросы рагулей, что это праздник совковый и надо его забыть... Дибилы же
Katonych писав:И вообще, уважение к другим это очень важная в жизни штука.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Праздники

Повідомлення s.pal »

Жаль, что не увидел эту тему сразу и написал в евромайдане, если можно перенсти сюда, но не главное.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Праздники

Повідомлення s.pal »

Katonych писав:

По теме: Сергiйко Миколайович выразил и моё мнение по всем этим вопросам на все 100%. Ни добавить, ни отнять.
Да уж, не добавить не отнять!!!
Тоже поддерживаю на все 100%
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти