Аукціон "Алібаба"

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Аукціон "Алібаба"

Повідомлення Denon »

Чи купляв хто-небудь якісь товари на китайському інтернет аукціоні "Алібаба" ? Чи є там якась ситема гарантій, як на Ебеї?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення bobikus »

Купував. Системи гарантій практично немає, тобто вона є але не працює, як на ібеї, оскільки базується лише на факті доставки посилки (а що у цій посилці - нічим не регламентується), все решту, типу рейтинги, скарги, гарантії, репутації ітп практично не працюють. Крім того там на один товар може бути 100 і більше продавців, рівно як і під одним профілем, тому домовлятися з кимось про щось не вийде, з іншого боку все заточено на те, щоби з продавцем торгувалися. Трішки краща система в тому плані в аліекспресі але теж маса випадків, що товар не відповідає якостям, зазначеним в описі чи на фото, натомість якщо ти відкрив посилку, значить її отримав. Звичайно, далеко не всі випадки негативні, але кількість таких немала, з досвіду того, про що чув і бачив, кількість задоволених покупками клієнтів на аліекспресі це десь 70% людей. На Алібабі менше, але це не стосується крупногуртових компаній і магазинів, вони купують там по-іншому - спочатку замовляють партію, потім летять в китай, її детально перевіряють і самі вже собі відсилають морем або літаком, це поки вважається найнадійнішим способом покупки. Вже зараз виникають компанії які під відсоток перевіряють китайський товар перед відправкою за замовленими клієнтом параметрами.
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення sp_grind »

Не отписывал в теме, т.к. как раз ожидал заказа с Алиэкпресса. Заказывал впервые, телефон.
16 января - оформил заказ.
19 января - заказ типа отправили, появился номер для отслеживания, должны были отправить через Sweden Post, но в замечаниях было Sweden post is busy - подумал, что на почте что-то типа очереди.
21 января спросил у китайца шозанах. Оказалось, что 20-ого они уже отправили через почту Сингапура.
22 января товар отправился в Украину. Это я уже увидел на сайте почты Сингапура, трекая свой заказ.
06 февраля - заказ уже в моём почтовом отделении. Даже целый. Никакого уведомления не приходило, просто вспомнил и сам проверил на сайте Укрпошты. Оказалось, что уже приехалО)
В принципе получилось как-то аномально быстро.
Нюансы:
Китайцы сами нихрена не скажут и не напишут, пока не спросишь или не гыркнешь малость.
Как и писал Орест - одним моим заказом занималось несколько китайцев, потому в форс-мажорный ситуации концов скорее всего бы не сыскал.

Ну а в общем вроде всё ок, просто и почти без напрягов.
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення MOTOR »

А як ти платив за свій заказ?
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення sp_grind »

Мастеркард, предварительная оплата. Деньги с меня сняло, но они сейчас типа в транзитной зоне - на АлиЭкспрессе. Я должен подтвердить получение товара, и тогда АлиЭкспресс отдаст их продавцу. В случае проблем я должен открывать "диспут" - и там уже начинается отдельная эпопея.
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення olegas »

Якщо я не помиляюся, то "Алібаба" і "Аліекспрес" - це, як у тому анекдоті, "не муж и жена, а четыре разных человека". :)
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення sp_grind »

=)
Насколько я понимаю, на хлопськый розум - алибаба для опта, а алиэкспресс в розницу.
Обе площадки - детища Alibaba Group.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення Denon »

Цікавлюсь Алібібою ось чому - лагідна ціна на пневматичні блокіровки і можливість замовити 1 шт, а не партію. Але оплата вестерн юніоном
http://www.alibaba.com/product-gs/39836 ... _Land.html
от і думаю - варта перекидати 520$ без гарантій чи нє :?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення Denon »

А тут взагалі цілий асортимент http://www.alibaba.com/product-gs/60268 ... oyota.html
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення Volodymyr »

А яка якість цього?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення Denon »

На китайських їздять. Для скруту півосі міцності вистачає. Звичайно може бути і підробка китай на китай. Хтось із Києва продає такі в Україні по 750-800$ (на ар4х4 було). Якість не знаю яка, але якби можна було замовити звідти і не боятись, що гроші підуть а товар не прийде, то би ризикнув раз, а потім би ше другу взяв, якби перша прийшла. На Алі експресі такого товару нема.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення bobikus »

Denon писав:На китайських їздять. Для скруту півосі міцності вистачає. Звичайно може бути і підробка китай на китай. Хтось із Києва продає такі в Україні по 750-800$ (на ар4х4 було). Якість не знаю яка, але якби можна було замовити звідти і не боятись, що гроші підуть а товар не прийде, то би ризикнув раз, а потім би ше другу взяв, якби перша прийшла. На Алі експресі такого товару нема.
Ростик, тут треба ще врахувати, що товар, вартістю понад 500 євро обмитнюється. Оцінка митників базується на ринковій вартості товару в Україні і якщо тут блок коштує 800$ то вони так його оцінять і скажуть платити 400$ мита. Хитрість типу надпису "подарунок" на коробці не проходить. Єдиний вихід - замовляти по запчастинах і писати всякі відмазки типу "ступиця до фіри" чи "деталь до ровера", але китайці це дуже хитрий народ, можуть понакладати бракованих деталей чи напівфабрикатів. Ти їх отримаєш, підпишешся про отримання, китаєц отримає гроші а потім при установці є шанс розчаруватись.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення Denon »

500 євро це тільки ввезення в ручній поклажі чи в супроводжуваному багажі, а поштові відправлення - неоподатковувана вартість лише 300 євро (стаття 374 Митного кодексу) На вартість понад 300 євро нараховується 10 % мита і 20 % ввізного ПДВ + якісь платежі за митні процедури , тобто при вартості блокіровки з доставкою 600$ буде ше 60 ПДВ і ввізного мита . Базою для обчислення податків буде ФАКТУРНА вартість товару. Тут не зовсім такі правила як для субєктів підприємництва.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення bobikus »

Denon писав:500 євро це тільки ввезення в ручній поклажі чи в супроводжуваному багажі, а поштові відправлення - неоподатковувана вартість лише 300 євро (стаття 374 Митного кодексу) На вартість понад 300 євро нараховується 10 % мита і 20 % ввізного ПДВ + якісь платежі за митні процедури , тобто при вартості блокіровки з доставкою 600$ буде ше 60 ПДВ і ввізного мита . Базою для обчислення податків буде ФАКТУРНА вартість товару. Тут не зовсім такі правила як для субєктів підприємництва.
Дякую за уточнення, щоправда не зовсім зрозумів - якщо обмитнення 10%+20%+процедури то до 600$ хіба додаватиметься 60? а не 90+? Також не зовсім розумію чому доставка включається в кошт обмитнення?
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Аукціон "Алібаба"

Повідомлення Denon »

600 доларів то майже 450 євро. Податки нараховуються не на 450, а на різницю між 450 і 300, тобто на 150 євро. 30% від 150 євро, то є 45 євро або майже 60 доларів. Стосовно бази обкладенням податками, то за загальним правилом вартість доставки включається в митну вартість товару. Тут не зовсім впевнений, що фактурною вартістю буде тільки вартість самого товару
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Відповісти