новый развод от ДАІ

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: новый развод от ДАІ

Повідомлення AM »

Kompas писав:А я, прочитавши назву відео, лайку нову придумав: "Таксіст іспользований":-)
Можливі і інші варіації - таксіст штопаний, таксіст кончіний..
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: новый развод от ДАІ

Повідомлення pilgrim »

ГАИ Закарпатья предупреждает ...

Только проехал перевал, скорость около 50 была мож чуток больше ...


http://www.youtube.com/watch?v=fDdmS6CVKso
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: новый развод от ДАІ

Повідомлення Толстяк »

В учебник про этику за рулем. Молодца!
067 З12 4З З6
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: новый развод от ДАІ

Повідомлення max »

Ги, то все через реєстратор і те що відразу запропонував писати протокол :) В нас спеціально маленькі знаки, які ніхріна не відбивають світло вночі, ще й вмонтовані в дерева і кущі на дорозі з ямами (на яких концентруєшся), щоб всі ті знаки здалеку і заздалегіть бачили та знали що попереду справді аварійна ділянка і якраз на ній стоять міліцеонери з фарою, які фіксують перевищення швидкості в машин які летять в кювет збиваючи уже зупинені авто і самих міліціонерів. Я просто недавно знов в європу їздив і там (ви певно знаєте) такий принцип попередження: через 1000м звуження дороги (чи якась хрєнь), через 900м звуження, через 800, 700, 600 і так далі а вкінці такі великі блимаючі жовті гірлянди, або швидкісний режим теж ніхто з 130 на 30 не збиває, завжди є наприклад 100, 70, 50 послідовно, заздалегідь ... а в нас блін 30 і мєнт за поворотом в кущах з фарою і повчаннями (траса міжнародного значення) ... я раз зробив вигляд шо такого не помітив, і шо думаєте поїхали за мною - фігу ... а як випишуть штраф - то прийде за пів року в останній день терміну виплати після обіду і ти ще встигнеш добігти до банку, а оплата іде теж певно пів року і накладуть тобі на майно арешт на якісь там копійки і бігай, виясняй нізашо, а чи не розраховано це на то шо після того тобі буде проще порішати на місці? ... курвить то все, вибачте :)
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: новый развод от ДАІ

Повідомлення max »

Вчора зупинили за те що тіпа їхав на дальньому, хоча їхав на ближньому (видно хотіли понюхати), як пояснив - докопались що ближнє не відрегульоване, від пропозиції посвітити на стіну - відмовились (машина зі стоковим світлом, ближнє 2 лампочки, дальнє - 4, ніхто до світла не лазив, настройки з заводу). Далі докопались що пасажири на задньому сидінні не пристібнуті, а згідно п 2.3.в - мають бути пристібнуті
2.3. Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов'язаний:
...
в) на автомобілях, обладнаних засобами пасивної безпеки (підголовники, ремені безпеки), користуватися ними і не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки. Дозволяється не пристібатися особі, яка навчає водінню, якщо за кермом учень, а в населених пунктах, крім того, водіям-інвалідам, водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів і таксі;
...
Питання до грамотних: чи можуть за це порушення накладати штраф згідно Ст. 121 Кодексу про адміністративні правопорушення? :
Порушення правил користування ременями безпеки або мотошлемами - від 3 до 5 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян
(від 51 до 85 грн.)
(хоч мене і не оштрафували, проте хочу знати для себе на майбутнє)
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: новый развод от ДАІ

Повідомлення MOTOR »

Можуть, але не тебе, а тих хто не прищіпнутий
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: новый развод от ДАІ

Повідомлення olegas »

Судячи з формулювання "водій зобов'язаний: ... не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки", якщо у водія в салоні сидить непристебнутий пасажир, то відповідальність несе водій.
Але в реальності ще ні разу не чув, щоб когось реально оштрафували за ремені.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: новый развод от ДАІ

Повідомлення pilgrim »

olegas писав:Але в реальності ще ні разу не чув, щоб когось реально оштрафували за ремені.
скорее всего из-за маленького штрафа им влом заморачиваться ... они ж на дороге стоят не что бы штрафовать а что бы взятки брать ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Відповісти