КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення max »

одним словом варіанти є ... хто там кажете шиє тенти до уазів? :lol:
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення Volodymyr »

Краще шукай тих хто шиє намети. Я би з парашутної тканини пошив.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення s.pal »

Сейчас наработавшись, лежу и пью пиво.
Пиво очень вкусное, поєтому решил поделится названиями.
Идея возникла вчера когда пил "Трапезове", ну очень понравилось.
Сейас выпил сначала "Пражское", на стоянке по приезду, а после вкусного ужина с "Львовской шляхетной" и ванной, употребляю "Kaltenberg" .
Вкусно падлА!
Я не хвастаюсь, я просто делюсь впечатлениями, мож кому пригодится.
Востаннє редагувалось 04 серпня 2012, 23:53 користувачем s.pal, всього редагувалось 1 раз.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення AM »

Пражське рівненського розлива теж пив (розливне) - сподобалось. Ще мені останнім часом засмакувало тернопільське Опілля Корифей непогане, але так як живе то треба брати тільки свіжим (в них ще є Опілля Фірмове- не дуже як на мене).
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення max »

max писав:Народ, хтось знає де можна купити кульки для коліс, але великі - шоб 32-гі легко влазили?
Я знаю! :)
Таки найшов всрацімеду. В Ошані кульки для сміття, хвірма "помошчніца", 240 л, 100х120 см, 32-гі гарно влазять, церата грубша і дуже міцніша за спеціальні кульки для коліс, і коштує воно 26грн за 10шт, на противагу автомобільним - 15грн за 4шт. Економія = 1.44 рази.
Володя
Повідомлень: 32
З нами з: 31 серпня 2010, 20:39
Ім'я: Володя
Авто: Kia Sportage

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення Володя »

AM писав:Пражське рівненського розлива теж пив (розливне) - сподобалось. Ще мені останнім часом засмакувало тернопільське Опілля Корифей непогане, але так як живе то треба брати тільки свіжим (в них ще є Опілля Фірмове- не дуже як на мене).
А ще в нас є смачне пиво ОПІЛЛя "Жигулівське" і темне здається "Княже".На завод взяли діда(75 років)на роботу,ось він і зварив свіже пиво(а фірмове і я не люблю)в нього своєрідний смак.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення max »

В деяких хечбеках і жипах на задній дверці над шклом є з заводу невеличкий спойлер. Питання чи ця штука має якусь практичну ціль (наприклад: з нею менше забруднюється заднє вікно)?
Зображення Зображення
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення Katonych »

max писав:В деяких хечбеках і жипах на задній дверці над шклом є з заводу невеличкий спойлер. Питання чи ця штука має якусь практичну ціль (наприклад: з нею менше забруднюється заднє вікно)?
Зображення Зображення

Власне щоб бруд менше летів на заднє шкло
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення POKEMON:) »

порадовало....
Вкладення
294306_437780782927216_299443171_n.jpg
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення max »

Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення автобат »

Вот поклеїти - то ще півбіди. Потім ту плівку зняти і відмити клей... Хто хоче спробувати - приїзджайте до мене - дам попробувати змивати. Запевняю - обклеювати передумаете одразу
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення max »

так клеїти чи ні? :)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення myshketer »

амуфу клеил, потом писал, что снялась легко и лкп было идеальным. Может - это от пленки зависит...
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення max »

теж читав шо залежить від плівки і якості поклейки, на скільки це правда?
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення AM »

Макс, якщо переживаєш за лакофарбове покриття і є гроші, то клей. Здирається нормально, але треба обережно. Можеш глянути на мою машину, як здерлось. Правда напевно прийдеться після здирання легенько протерти уайтспірітом, все одно. Я коли здер, то поїхав на мийку, і одразу після мийки легенько уайтспірітом всю машинку протер (на лаку якщо дивитись під кутом було видно такий ніби матовий наліт, але видно не сильно, і оскільки слой дуже тоненький, то після обмивки уайтспірітом (по пораді Автобата) його вже немає. А на лючку бензобака, плівка була знята пізніше, і я його не протирав. То на нього тепер пилюка сідає швидше порівняно із всією машиною. Але то легко змивається і уайтспіріт повинен бути якийсь лагідний ( в мене такий спочатку був а потім я в когось взяв якогось іншого на тряпочку протерти в одному місці лак, так від того другого залишились сліди - благо місце було маленьке, то легенько потім мені полірнули). Інший момент - якщо здирати необережно то клей лишається грубим слоєм і його змивати геморно. В мене було пару таких місць, і навіть ще залишились маленькі цятки наприклад біля віконпід шклами, полосочкав 1 мм. Вони маленькі і їх не видно, але по нормальному б теж треба було зняти. Але кажу - це геморна робота і дуже обережна. Щоб уявити - можеш позєкати на моїй машині.
Ще однин момент - ті що клеять і одразу продають спеціалізовані плівки кажуть, що рекламну плівка типу оракала на довший термін чим 1,5 роки не бажано клеїти бо потім важче здирати і типу залишається клей.Спеціалізовані плівки коштують дорожче, але їх можна клеїти типу на 5 років. Не знаю чи то правда чи ні, але так кажуть. Тобто можливо тобі прийдеться через 1,5 роки переклеювати. Ну ось так.
Я ні секунди не жалів що поклеїв - ні коли юзав, ні коли здирав. Як на мене - ВЕЩЬ!Особливо для чорної машини. На сонці здираєтсья швидко і легко - десь 2-3 год на всю машину думаю хватить. Ну і потім ще протерти уайтспірітом. Але кожному своє.
Відповісти