Ще трохи про бензин

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Ще трохи про бензин

Повідомлення AM »

Не раз чув що на GFC, Shell та Luk Oil бензин хороший; WOG та OKKO - бензин нормальний; Укрнафта, ANP і всі решта - бензин паршивий. Так от, я не раз заправляв на цих заправках (крім лєвих заправок noname та крім Shell та Luk Oil) і ні разу не відчув різниці ні в прийомі, ні в чому іншому. При чому заправляв і 95, і 92, і Pulls (хоча колись мав ауді 100 (94 р.) так та реагувала на 92 бензин одразу). Звідси питання - звідки ж тоді цей імідж в кожної з них? Якщо хтось має досвід - діліться. Але цікавить реальних досвід або фактичні дані.Питання підняв бо різниця в ціні між Укрнафта та GFC (WOG, OKKO) доволі суттєва.
Аватар користувача
marhifi
Повідомлень: 223
З нами з: 30 жовтня 2008, 23:51
Ім'я: Мар'ян
Авто: ГАЗ-69, Opel Manta
Звідки: Львів

Re: Ще трохи про бензин

Повідомлення marhifi »

Заправляю Shell V-Pover машина (OPEL Vectra B) зменшився розхід, піднялась потужність на низах, вирівнявся Х Х, це не реклама раджу з власного досвіду
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Ще трохи про бензин

Повідомлення AM »

а яка різниця в розході?
Аватар користувача
marhifi
Повідомлень: 223
З нами з: 30 жовтня 2008, 23:51
Ім'я: Мар'ян
Авто: ГАЗ-69, Opel Manta
Звідки: Львів

Re: Ще трохи про бензин

Повідомлення marhifi »

На OKKO WOG Luk Oil GFC 10л. 90-100км. на шелі 100-120км. але це все відносно. Попробуйте з 300км. проїхати на шелі, а потім заправити іншу :D
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Ще трохи про бензин

Повідомлення s.pal »

Проблема не в назві запраки, а в "назві" бензину.
Коли на WOG був Білоруський бензин то сміло можна було брати 92й, а коли там Лісечанський лиють то про шо мова.
Я на Білоруському 92му з під кордоном долив до повного, матнув в Варшаву і поній покрутився троха, а назад затарений 250-270кг. з двома ночівлями в машині мені хватило вернутись в Львів і ще тоха. Бак 60л. Швидкість кресерська.
Пульс краще на трасу і на дальні дистанції, провірив поїзкою в Херсон тай самі заправщики радять так.
GFC заправлявся декілька раз і причому зараз теж там, між заправками був OKKO різниця в бадерості авто відчутна.
На ANP запрвлявся 92им економія відчутна якщо заправляешся там часто і шоркаешся по місту так що не напрягаеш машину.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Ще трохи про бензин

Повідомлення AM »

Так як різниці в бензині не відчуваю, то в основному заправляюсь на УкрНафта. Беру деколи 92, деколи 95 (приблизно 50 на 50). Недавно заправився на на Шелл 95 повний бак, а після того 92 на Укрнафта. Серйозної різниці не відчув (виною тому можливо автомат коробка). Подивився на ціну Вповер на Шелл і прозрів. Це на 25-30 відсотків дорожче ніж Укрнафта, а економія в розході я так розумію до 15 відсотків. Тобто якщо Укрнафта не псує мотор (свічі, клапана, нагар в циліндрах - не дуже в тому шарю) то СУТТЄВО вигідніше (мені принаймні) брати 92 Укрнафта. Але як знати чи воно там нічого не псуєтсья ... :?:
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Ще трохи про бензин

Повідомлення s.pal »

AM_ufu писав:Так як різниці в бензині не відчуваю, то в основному заправляюсь на УкрНафта. Беру деколи 92, деколи 95 (приблизно 50 на 50). Недавно заправився на на Шелл 95 повний бак, а після того 92 на Укрнафта. Серйозної різниці не відчув (виною тому можливо автомат коробка). Подивився на ціну Вповер на Шелл і прозрів. Це на 25-30 відсотків дорожче ніж Укрнафта, а економія в розході я так розумію до 15 відсотків. Тобто якщо Укрнафта не псує мотор (свічі, клапана, нагар в циліндрах - не дуже в тому шарю) то СУТТЄВО вигідніше (мені принаймні) брати 92 Укрнафта. Але як знати чи воно там нічого не псуєтсья ... :?:
Як що український то 92ий бо 95 український роблять з 92го за допомогою присадок і всякї хрєні, а воно шкодить двіглу, то вже краще як що шкодить то принамі за менші гроші. Іномарческі 95ті рулять.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Спартак
Повідомлень: 196
З нами з: 14 вересня 2007, 17:50
Ім'я: Виктор
Авто: ШевроНива
Звідки: LVIV

Re: Ще трохи про бензин

Повідомлення Спартак »

Заправляюсь на Укрнафте потому что напротив и дешевле, уже 2а года только 92.
Проблем никаких, гидрокомпенсаторы цокотят время от времени,после замены масла процесс прекращаеться...
По расходу разницы никакой...
Відповісти