Побачив такого "УАЗіка"

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Побачив такого "УАЗіка"

Повідомлення Alex_L »

Бачив його пару разів у місті, але підійти не було можливості. Пару днів тому вже вночі був замічений та зфотографований :)
УАЗ.jpg
Цікавий гібрид Гєліка з УАЗом. Хтось вкурсі про нього? Найбільш цікаве як в нього двері відкриваються - ручок немає!
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Побачив такого "УАЗіка"

Повідомлення olegas »

і я бачу періодично в тому ж місці. може він там живе :):)
Теж звернув увагу зовні, але докладніше щоби щось дізнатися, треба хіба колись побачити власника і розпитати :)
Аватар користувача
NoUaZ
Повідомлень: 42
З нами з: 29 березня 2009, 16:29
Ім'я: Вадим
Авто: Фордобобік
Звідки: Львів

Re: Побачив такого "УАЗіка"

Повідомлення NoUaZ »

Років зо два тому бачив, як його варили-малювали на гриньовському сервісі.
Думав, що давним-давно дороблений і проданий.
А ще такий по Львову колись їздив. Давно вже не бачу.
29102007(001).JPG
29102007(001).JPG (38.69 Кіб) Переглянуто 4783 разів
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Побачив такого "УАЗіка"

Повідомлення s.pal »

Alex_L писав:Бачив його пару разів у місті, але підійти не було можливості. Пару днів тому вже вночі був замічений та зфотографований :)


Цікавий гібрид Гєліка з УАЗом. Хтось вкурсі про нього? Найбільш цікаве як в нього двері відкриваються - ручок немає!
Ручки не проблема, ставятся саленоиды и с кнИпочки открываеш.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Re: Побачив такого "УАЗіка"

Повідомлення Bravo »

Alex_L писав:Бачив його пару разів у місті, але підійти не було можливості. Пару днів тому вже вночі був замічений та зфотографований :)
УАЗ.jpg
Цікавий гібрид Гєліка з УАЗом. Хтось вкурсі про нього? Найбільш цікаве як в нього двері відкриваються - ручок немає!
Есть мнение, что не с Геликом а с Паджериком.
Недавно общался с людьми из неоффроудной тусовки. Они тоже на него внимание обращали. Короче машинка теперь звЕзда. 8-)
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: Побачив такого "УАЗіка"

Повідомлення Alex_L »

Не, точно с геликом - кузов гелика (верхняя часть), дополненный УАЗкиными "кругляшками" и я под низ заглядывал, а там мосты геликовы :)
А насчёт открытия дверей с пульта... либо пульт вживлять в тело водителя, либо в один прекрасный момент попадать в машину с помощью консервного ножа :lol:
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Побачив такого "УАЗіка"

Повідомлення s.pal »

Alex_L писав:Не, точно с геликом - кузов гелика (верхняя часть), дополненный УАЗкиными "кругляшками" и я под низ заглядывал, а там мосты геликовы :)
А насчёт открытия дверей с пульта... либо пульт вживлять в тело водителя, либо в один прекрасный момент попадать в машину с помощью консервного ножа :lol:
Ну тут фишка такая, ты с машины выходиш всеравно с ключами, а на них родненьких кнИпочка вот и весь сказ.
Спорить можно много потому как есть много вариантов закрывания дверей после выхода из авто:
-карточка в кармане и сигналка автоматом все закрывает по истечению каково то времени.
-при заведенной машине вышел, а дверь не закроеш потому как сразу блокируется.
бла-бла-бла и куча всякой всячины которая мешает жить простым людям, а багатеньким перцам греет душу, что тачку не угонят, ну типа как у Коли Рагуцкого в Варшаве ушол 911-й Порш или как на стоянке на привокзальной не привезли его водителя на стоянку и не забрали Кубик, одно спасло, что водила не сдал еще одну из карточек на спутник или на какой хрен и машина тупо осталась жить во дворе какой то хаты толи в Малечковичах то ли Пустомитах не буду брехать.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти