хтось чув про добавки до бензину???

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
андрій
Повідомлень: 27
З нами з: 13 листопада 2008, 17:25
Авто: таврія :( хоч є газон 69а
Звідки: львів
Контактна інформація:

хтось чув про добавки до бензину???

Повідомлення андрій »

мені знайомий хоче "талкнути" БИОкатализатор PowerPlusMPG для топлива, хтось чув шось за таку добавку? чи може хтось пробував, короче чи варто з цим звязуватись чи ні? бо я чув випадки шо подомішувались до того шо двіжки позаганяли, незнаю си то то, чи ні, але короч пишіть може хтось пробував :)
В иномарках ставлят подушки безопасности, а в наших иконки.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: хтось чув про добавки до бензину???

Повідомлення Мuxajil »

тепер поясни ще, шо та добавка має тобі зробити?
Аватар користувача
андрій
Повідомлень: 27
З нами з: 13 листопада 2008, 17:25
Авто: таврія :( хоч є газон 69а
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: хтось чув про добавки до бензину???

Повідомлення андрій »

я порився в неті : http://www.powerplusmpgoil.ucoz.ru/
В иномарках ставлят подушки безопасности, а в наших иконки.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: хтось чув про добавки до бензину???

Повідомлення Мuxajil »

во шо я тобі скажу. це лохотрон, легкі гроші. як бензин незгорати має, шо за дурня! якшо все йде в норму і запалення точне то все там згорає. дивись шоб тобі клапана не погоріли від тої зарази.
Аватар користувача
андрій
Повідомлень: 27
З нами з: 13 листопада 2008, 17:25
Авто: таврія :( хоч є газон 69а
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: хтось чув про добавки до бензину???

Повідомлення андрій »

Дякую і на тому:)) взагаліто він пропонував і мені той товар талкати:)))) тож дякую!!!!
В иномарках ставлят подушки безопасности, а в наших иконки.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: хтось чув про добавки до бензину???

Повідомлення Volodymyr »

MLM на горілих клапанах. маячня якась. Нормальна ПРИСАДКА то така коли ти проїжджаючи 100км і зливаєш з баку зайві 10 літрів пального і так кожні 100 км. ;)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: хтось чув про добавки до бензину???

Повідомлення Микола STARyy »

Это новая БИО добавка, которая добавляется в бензин или дизельное топливо и уменьшает его расход. Сейчас у нас в машине сгорает только 40% бензина, а остальные 60% попадают в окружающую среду в виде угарных газов, а при использовании БИОкатализатора происходит 90-95 процентное сгорание бензина и в воздух попадает более чистый выхлоп.
БИОкатализатор PowerPlusMPG меняет структуру топлива и увеличивает эффективность его сгорания, тем самым используют энергию топлива почти на 98%.
Таким образом, используя АИ-92, Вы ощутите, что используете АИ-98.
Той пан, який писав оце, очевидно має дуже приблизне уявлення про те, що там в моторі робиться. За його словами в циліндрі було 40% бензину, він запхав туди в 2,5 разів більше, але щоб його спалити треба повітря! В пропорції 14/1! Як його заштовхати? Якщо палива горить вдвоє з гаком, то чому різниця лише як між 92 і 98? І якщо ККД майже98% :shock: :shock: :shock: то куди дивиться нобелівський комітет :?: :lol: Такі терміни як "коефіцієнт згоряння бензину" просто викликають кислу посмішку.
п.с. Особливу довіру викликає "Офіційний представник" без юридичної адреси з мобільним номером телефону. А якщо сер"йозно такими чудесами можна неслабо отруїтися.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: хтось чув про добавки до бензину???

Повідомлення Мuxajil »

яж кажу , маячня якась.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: хтось чув про добавки до бензину???

Повідомлення s.pal »

Мужики скажу как человек который занимался МЛМ и человек который засовывал в бак всякую ерунду.
В системе МЛМ обычно продают не плохие вещи которыми люди пользуются и хвалят но только не продают и просят их не ХАРИТЬ. Это товар для состоятельных людей которые не хотят пользоваться к примеру "Дося".
А всякого рода добавки приводят к выбрасыванию денег, хотя и потом по позже но все таки приводят к этому.
Из присадок и добавок проходит только молибден и то в большей части: коробка, мосты.....
Сейчас не помню названия последней присадки которую впихивал в бак, посмотрю на работе мож еще не выкинул упаковку. но экономила она сомнительно, а ремонт мотора всеравно пришлось делать и я думаю, что именно из-за нее.
Сейчас проехал почти 1000 км на баке 92-го правда потрасе в Варшаву и обратно с двумя ночевками в машине с включением двигла и поня, что лучше чем правильно настриный движок не может быть ни чего.
Даже мастера гоночных дел подтверждают, что всякого рода присадки и добавки не придают долговечности. Но там другое там нужно выиграть уже, а потом хоть трава не расти...
ПЫ.СЫ. ИМХО.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Defender
Повідомлень: 10
З нами з: 22 березня 2010, 11:59
Ім'я: Александр
Авто: LR Defender. 300TDI

Re: хтось чув про добавки до бензину???

Повідомлення Defender »

андрій писав:мені знайомий хоче "талкнути" БИОкатализатор PowerPlusMPG для топлива, хтось чув шось за таку добавку? чи може хтось пробував, короче чи варто з цим звязуватись чи ні? бо я чув випадки шо подомішувались до того шо двіжки позаганяли, незнаю си то то, чи ні, але короч пишіть може хтось пробував :)
Я откатал на американской присадке 5000 км, в итоге свечи сгорели нахрен, катализатор тоже выкинул, может ему самому время пришло, может присадка помогла... Но экономия была, факт. Вывод перед использованием присадки надо поставить свечи с более высоким калильным числом и готовиться к установке пламягасителей, вроде так как то. :mrgreen:
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: хтось чув про добавки до бензину???

Повідомлення tad100 »

Надысь с дочкой смотрел телик и там полоскали мозг рекламой кедов со стразами по плёвой цене 128 грн. Дочка аж подпрыгнула - хочу папа! Объяснить, почему я не куплю ей кеды со стразами, я не смог. Уверен пол - школы будет в них ходить. Увы, все мы поддаёмся на рекламную мишуру, а потом горько жалеем. Абсолютный факт, что масло ничем не улучшишь, если оно изначально качественно. В то гавно на котором написано кастрол (из поста в приколах) можно лить, что угодно и однозначно оно станет лучше. В то, что у нас называют бензином, или дизелем, можно лить всё - оно его не испортит. Вопрос в другом, если в одно говно налить другое, перестанет ли оно быть первым? Баловался в своё время всякими присадками, к маслу, бензину, дизелю - вывод один: не стоит - всё стразики на кедах.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Відповісти